Citrulin Malát - GoNutrition

0% (0)
Výrobce: GoNutrition

Citrulin Malát je sloučeninou citrulinu a malátu v optimálním poměru 2:1. V kombinaci s citrulinem je důležitou součástí kyseliny citronové, která se používá k produkci energie. Zároveň zvyšuje hladinu L-argininu, který je důležitý pro průtok krve a hladinu oxidu dusnatého.

Dlouhodobě nedostupný

Citrulin Malát - sloučenina citrulinu a malátu, používaná pro tvorbu energie

Citrulin Malát obsahuje 7 g 100% L-citrulin DL-malát (2:1) v jedné dávce. Hlavní složkou Citrulinu Malátu je neesenciální aminokyselina L-citrulin, kterou naše tělo produkuje v malém množství. Je velmi důležitou součástí několika biologických procesů. Zvyšuje hladinu L-argininu a ornitinu. L-arginin patří mezi základní aminokyseliny lidského těla, která se podílí na tvorbě bílkovin. Zároveň ovlivňuje tvorbu oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy.

Malát je sůl kyseliny jablečné, která se přirozeně vyskytuje v ovoci. Citrulin se v kombinaci s malátem ve sportovní oblasti často používá pro zvýšení výkonu, který oceníte během těžkých tréninků. Citrulin je navíc velmi vhodný na doplňování suplementací, protože je jen velmi málo potravin, které ho obsahují ve významném množství.

Citrulin Malát a jeho výhody

• obsahuje 7 g 100% L-citrulin DL-malát (2:1) v dávce
  • zvyšuje hladinu L-argininu a ornitinu
  • ve sportovní oblasti se používá pro zvýšení výkonu
  • je velmi vhodný na doplňování suplementací

100% L-citrulin DL-malát (2:1)

Přidejte dvě odměrky (7 g) do 150 ml vody. Důkladně promíchejte a zkonzumujte. Případně můžete smíchat s ovocnou šťávou, abyste vylepšili chuť.

Doporučujeme jednu dávku 60 minut před tréninkem.

Nutriční hodnoty1 dávka (7 g)
100% L-citrulin DL-malát (2:1) 7 g

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Forma prášková
Hlavní kategorie Pre-workouty
HS kod 21061020: -- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Vyrobeno v Spojené království