Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Combat Protein Powder - MusclePharm

Výrobce: Muscle Pharm
Hodnocení:
85 %

Combat Protein Powder je vícesložkový protein s prodlouženou dobou vstřebávání až na 8 hodin, který obsahuje rychle, středně a pomalu vstřebatelné proteiny a trávicí enzymy pro zlepšení trávení bílkovin a jejich využití. 1 dávka obsahuje 25 g bílkovin z pěti různých zdrojů, navíc je obohacen i o BCAA, glutamin a další aminokyseliny pro lepší regeneraci. 

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 539 Kč

Combat Protein Powder: vícesložkový protein až s 8-hodinovou vstřebatelností, nabitý 25 g bílkovin, trávicími enzymy a velkou dávkou aminokyselin

Protein Combat Powder je vícesložkový protein s prodlouženou dobou vstřebatelnosti až na 8 hodin, a to díky obsahu rychle, středně a pomalu vstřebatelných bílkovin. Navíc obsahuje trávicí enzymy pro zlepšené trávení bílkovin a jejich využití. Chcete-li maximalizovat růst svalů a zajistit řádné využití bílkovin, Combat je ta správná volba. Obsahuje směs bílkovin, které mají různý interval uvolňování, BCAA a glutamin na zintenzivnění regenerace, a také retence dusíku, stejně tak i trávicí směs, která zajišťuje skutečné využití živin. Navíc je snadno rozpustný a chutná skvěle. Obsahuje syrovátkový proteinový izolát, částečně hydrolyzovaný syrovátkový protein, micelární kasein, syrovátkový proteinový koncentrát, vaječný bílek a směs trávicích enzymů.

 

protein combat

 

Jedna dávka tohoto unikátního proteinu obsahuje až 25g proteinové směsi nejvyšší kvality. Jednotlivé složky jsou zastoupeny v precizně sestavené kombinaci, která poskytuje všechny aminokyseliny, nezbytné pro optimální růst a regeneraci, a navíc i velké množství BCAA a glutaminu. Rozdílný čas trávení a absorpce pěti obsažených proteinových komponentů zaručuje nepřetržité osmihodinové zásobování organismu živinami. Combat Powder - to je absolutně dokonalá kombinace těch nejlepších dostupných zdrojů bílkovin, stabilní přísun živin pro budování svalové hmoty a zvýšení síly po dobu plných 8 hodin.

 

Protein Combat a jeho účinné složky

Syrovátkový proteinový izolát (WPI) představuje nejhodnotnější zdroj bílkovin, který se rychle tráví a vstřebává. Částečně hydrolyzovaný syrovátkový protein je členěn na peptidy, které se tráví bleskovou rychlostí, a svaly jsou tak rychleji nasyceny aminokyselinami.

 

Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) je zdroj bílkovin nejbližší jídlu s množstvím frakcí. Vaječný albumin, vysoce biologicky hodnotný zdroj proteinů, s vysokým obsahem BCAA a argininu, což zásadně ovlivňuje hladiny hormonů v organismu. Složka trávicího enzymu zajišťuje dokonalé trávení a vstřebávání bílkovin. Přidané BCAA a glutamin zajišťují regeneraci a budování čisté svalové tkáně. Dávka leucinu výrazně podporuje syntézu bílkovin a růst svalové hmoty. L-glutamin napomáhá regeneraci tkáně a významně ovlivňuje správnou činnost imunitního systému, zejména v období zvýšené tělesné a duševní zátěže.

 

protein combat

 

Částečně hydrolyzovaný syrovátkový protein je bílkovina, která je rozštěpena na rychle vstřebatelné peptidy; vzniká tak nejrychlejší vstřebatelná forma syrovátkového proteinu zaručující okamžitý přísun aminokyselin k budování svalové hmoty.

 

Micelární kasein, kaseinové micely mají nenahraditelné antikatabolické vlastnosti, díky velmi pomalé době trávení mohou dodávat aminokyseliny po dobu několika hodin, a chránit tím svalovou tkáň před rozpadem.

 

Vaječný bílek se vyznačuje vysokou biologickou dostupností, vysokým obsahem BCAA a argininu, významnou měrou také přispívá k produkci hormonů a budování svalové hmoty.

 

protein combat

 

Směs trávicích enzymů, které rozkládají potravu v trávicím traktu, aby se živiny mohly absorbovat do krevního oběhu. Combat dodá v 1 dávce směs 60 mg trávicích enzymů k efektivní podpoře trávení a vstřebávání obsažených bílkovin; tělo nedokáže absorbovat složky, které v traktu zůstanou nerozloženy, proto přidané enzymy zaručují maximální využití všech proteinových komponentů výrobku.

 

Extra dávka glutaminu a BCAA navíc, jako L-leucin, L-isoleucin, L-valin, jsou zásadní aminokyseliny pro udržování, obnovu a budování svalové tkáně, stimulují syntézu bílkovin, a tím pádem svalový růst. Díky své schopnosti potlačovat kortizol dokážou BCAA stejně zpomalovat katabolické reakce. L-glutamin je aminokyselina, která posiluje imunitní systém a napomáhá k regeneraci.

 

Protein Combat a jeho výhody

  • kvalitní vícesložkový protein
  • zásobuje svaly bílkovinami až 8 hodin
  • obsahuje až25 gbílkovin v dávce
  • obsahuje proteiny s postupným uvolňováním
  • obsahuje trávicí enzymy
  • podporuje růst svalové hmoty
  • zlepšuje regeneraci
  • výborně chutná

 

Dávkování

Smíchejte 1-2 odměrky s 300 ml vody a pro nejoptimálnější výsledky užívejte dvakrát až třikrát denně. Pro dosažení krémové chuti při přípravě místo vody využijte mléko.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť banán)1 dávka (33,6 g)
Kalorie130 kcal
Kalorie z tuku20 kcal
Tuky2,5 g
 z toho nasycené1,5 g
Cholesterol110 mg
Sodík140 mg
Draslík160 mg
Sacharidy4 g
 z toho vláknina1 g
 z toho cukry2 g
Bílkoviny25 g
Vápník125 mg
Železo0,45 mg
Combat Powder Proprietary Time Release System32 g
Mikrofiltrovaná bílkovinná směs: (syrovátkový koncentrát, syrovátkový izolát, syrovátkový hydrolyzát, micelární kasein, vaječný bílek, L-glutamin, L-leucin, L-valin, L-isoleucin, alanin, lysin, arginin, glycin, histidin, tyrosin, cystin, methionin, fenylalanin, prolin, serin, kyselina asparagová, threonin, tryptofan
Směs trávicích enzýmů
Proteáza, Laktáza

 

Další složení

Inulin, přírodní a umělé aroma, chlorid sodný, acesulfam draselný, sukralóza, sójový lecitin, citran draselný.

 

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Produkt byl zpracován v přístrojích, kde také mohlo být zpracováno mléko, sója, vajíčka, korýši, ořechy, arašídy.

Recenze zákazníka

Combat Protein Powder - MusclePharm

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Combat Protein Powder - MusclePharm
Vaše hodnocení

Příchuť

Právní kategorie produktu
Potraviny pro zvláštní výživu
Bez umělých sladidel
ne
Výška
27.00 cm
Šířka
19.00 cm
Délka
19.00 cm
Brutto váha
2.10 Kg
HS kod
21069092
EAN
752830193710
Bez plastových obalů
ne
Metoda zpracování bílkovin
různá zpracování
Forma
práškový
Zdroj bílkovin
vícesložkový
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ne
Vegetariánský
ano
Veganský
ano
Směs
směs
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Combat Protein Powder - MusclePharm

Napsat otázku
Napsat odpoveď