Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ECA 90 kapslí - VemoHerb

Výrobce: VemoHerb

ECA je přírodní termogenní stimulant s ideálním poměrem kofeinu, synefrinu a salicinu (20:1:1). Kombinace těchto tří složek maximalizuje kapacitu organismu pro nejvyšší tréninkovou intenzitu, zlepšuje výkon a podporuje odbourávání tuku.


Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 499 Kč

ECA je silný předtréninkový stimulant, který zlepšuje výkon a podporuje odbourávání tuku

ECA obsahuje originální kombinaci termogenních stimulantů v ideálním stechiometrickém poměru 20:1:1 (kofein:synefrin:salicin), která je ověřená vrcholovými sportovci a atlety. Právě tato kombinace účinných látek je považována za jednu z nejefektivnějších pro budování svalové hmoty a viditelného odbourávání tuků.

 
ECA obsahuje 200 mg bezvodého kofeinu farmaceutické kvality, 10 mg synefrinu a 9 mg salicinu. Stává se tak přírodní, ale účinnou alternativou k původní, ale problematické kombinaci (efedrin, kofein, acylpyrin).

 

ECA je silný předtréninkový stimulant, který zlepšuje výkon

 

Kofein, synefrin a salicin jsou složky, které se postarají o termogenezi, čistotu svalové hmoty a odbourávání tuků. Kofein je vynikajícím stimulantem centrální nervové soustavy, zvyšuje celkovou úroveň energie a maximalizuje kapacitu organismu. Synefrin se používá především k odbourávání tuků či snižování hmotnosti a zvyšování energie organismu. Salicin zlepšuje průtok krve v celém těle, včetně mozku, zlepšuje celkové zdraví a dodává energii pro lepší výkon.

 

ECA a jeho výhody

  • silný předtréninkový termogenní stimulant
  • má ideální poměr kofeinu, synefrinu a salicinu
  • zlepšuje výkon
  • podporuje odbourávání tuku
  • maximalizuje kapacitu organismu pro nejvyšší tréninkovou intenzitu
 

Složení

Bezvodý kofein (caffeine anhydrous), Salix Alba extrakt - standardizovaný na obsah 9 mg salicinu, Citrus aurantium extrakt - standardizovaný na obsah 10 mg synefrinu, zahušťovadlo (maltodextrin), protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý), obal kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza).

 

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně 20-30 minut před tréninkem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (1 kaps)
Bezvodý kofeín200 mg
Extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium)35 mg
 z toho synefrin10 mg
Extrakt z vrby bílé (Salix aliba)60 mg
 z toho salicin9 mg

 

Upozornění

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu. Skladujte na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního záření, do 25 °C. Neužívejte v případě citlivosti na účinky kofeinu. V případě konzumace kofeinu na předpis nekonzumujte bez konzultace s lékařem! V případě kardiovaskulárních onemocnění/hypertenze konzultujte užívání s lékařem. Obsahuje kofein (200 mg/1 kapsle). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.


Recenze zákazníka

ECA 90 kapslí - VemoHerb

Napište svou recenzi
Prohlížite si:ECA 90 kapslí - VemoHerb
Vaše hodnocení
Brutto váha
0.85 Kg
EAN
11111111111
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

ECA 90 kapslí - VemoHerb

Napsat otázku
Napsat odpoveď