Eco Láhev Bamboo 500 ml - VanaVita

Výrobce: VanaVita

Eco Láhev Bamboo je termoláhev s objemem 500 ml vyrobená z ekologického bambusu a oceli. Postará se o to, abyste měli vždy po ruce dostatek tekutin a zvládli dodržovat optimální pitný režim. Zároveň zaujme příjemným designem, který snadno zapadne k vašemu stylu. Má šroubovací vrch, díky němuž spolehlivě těsní. Kromě toho udrží teplotu a je tak vhodná na vodu, čaj, kávu, oblíbená BCAA či jakékoliv jiné tekutiny. Neměla by tak chybět ve výbavě na tréninku, ve škole, v práci či na cestách.

Eco Láhev Bamboo - termoláhev s objemem 500 ml vyrobená z ekologického bambusu a oceli vhodná na trénink či cesty

Eco Láhev Bamboo potěší každého, kdo ve svém životě myslí i na naši planetu. Jedná se totiž o láhev s objemem 500 ml, která je vyrobená z oceli a ekologického bambusu. Ten je často označován jako materiál budoucnosti. Má antibakteriální vlastnosti, nezadržuje pachy a je velmi odolný. Navíc je jako materiál i plně rozložitelný. Proto bývá volbou číslo jedna nejen u ekologicky smýšlejících lidí. Eco Láhev Bamboo má navíc příjemný design a postará se o to, abyste měli vždy po ruce dostatek tekutin a zvládli dodržovat optimální pitný režim.

Kromě toho udrží teplotu, a proto se hodí nejen na vodu a oblíbená BCAA, ale i na čaj, kávu či jakékoliv tekutiny. Pyšní se spolehlivým těsněním díky šroubovacímu vrchu, který zabezpečí, že se vám z ní nic nevylije. Kromě toho osloví i svým příjemným minimalistickým designem s nápisem VanaVita. Díky němu dáte okolí jasně najevo, že vám záleží na naší přírodě. Tato láhev je tak ideální na trénink ve fitku či doma. Můžete si ji vzít také do školy, práce, na turistiku nebo kamkoliv se vydáte.

Eco Láhev Bamboo 500 ml - VanaVita

Eco Láhev Bamboo a její výhody

• je stylová termoláhev s objemem 500 ml
  • je vyrobená z ekologického bambusu a oceli
  • udržuje teplotu
  • má antibakteriální vlastnosti a nezadržuje pachy
  • je vhodná na vodu, čaj, kávu, oblíbená BCAA či jiné tekutiny
  • poteší příjemným minimalistickým designem
  • postará se o optimální pitný režim
  • spolehlivě těsní
  • je ideální na trénink doma i ve fitku
  • můžete si ji vzít do školy, práce nebo na turistiku
EAN 8586022219252
HS kod 39249000: - Ostatné
Vyrobeno v Čína
štítky produktů RO - VANAVITA
Právní kategorie produktu příslušenství
Hlavní kategorie Sportovní láhve
Ostatní kategorie Příslušenství
Pomůcky na cvičení
Dárky
Vybavení na cvičení

Recenze od zákazníků Eco Láhev Bamboo 500 ml - VanaVita
Prohlížíte si:Eco Láhev Bamboo 500 ml - VanaVita
Variants Cena Akční cena Skladem
single_variant 399 Kč 379 Kč
1. Otázka:
Myčka
Mohu tuto láhev dávat do myčky?
Odpovědět na otázku
Myčka
Odpověď:
Dobrý deň, fľaša nie je vhodná do umývačky riadu.

Viktória, team GymBeam
2. Otázka:
Doba výdrže teploty
Dobrý den, jak dlouho vydrží nápoj v láhvi teplý/studený? Děkuji.
Odpovědět na otázku
Doba výdrže teploty
Dobrý den,

záleží na teplotě nápoje a prostředí, ve kterém se nachází. Neudrží teplo tak dlouho, jako klasická termo láhev, ale pár hodin zaručeně ano.

S přáním pohodového dne,
Lucie, Tým GymBeam