Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Flexactive 20 tab - ActivLab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
90 %

Flexactive je kloubní výživa v šumivých tabletách, která je výborným zdrojem glukosamin sulfátu, vápníku a vitaminu D3. Podporuje regeneraci kloubní chrupavky a zdraví kostí. Vitamin D3 zajišťuje řádné využívání vápníku a fosforu. Flexactiv se doporučuje pro všechny sportovní disciplíny, při nichž jsou nadměrně opotřebovávané klouby a kosti.

Dlouhodobě nedostupný

Flexactive - kloubní výživa ve formě šumivých tablet, která podporuje regeneraci kloubní chrupavky a zdraví kostí

Flexactive je kloubní výživa v šumivých tabletách, která je výborným zdrojem glukosamin sulfátu, vápníku a vitaminu D3. Glukosamin je základem k biosyntéze mikročástic budujících kloubní chrupavku, jako jsou glykosaminoglykanová kyselina, proteoglykany a kyselina hyaluronová. Vápník je nezbytný pro udržení zdravých kostí. Vitamin D3 přispívá k řádnému využívání vápníku a fosforu. Flexactiv se doporučuje pro všechny sportovní disciplíny, při nichž jsou nadměrně opotřebovávané klouby a kosti.

 

flexactiv kloubní výživa

 

Flexactive a jeho výhody

  • účinná kloubní výživa
  • obsahuje ověřené dávky glukosamin sulfátu a vápníku
  • je obohacen o vitamin D3
  • podporuje zdraví kostí
  • podporuje regeneraci kloubní chrupavky
  • vhodný pro sportovce i běžné lidi
  • ideální i jako prevence 

 

Složení

Regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná, soda, vyplňující látky: sorbitol, glukóza, glukosamin sulfát, uhličitan vápenatý, aroma, nosič sladidla: polyethylenglykol, sladidlo sukralosa, barviva: žluť SY, ribofavin, cholekalciferol.

 

Dávkování

1 tabletu 2x denně rozpustí v 250 ml vody. 

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty2 tablety
Glukosamin sulfát1000 mg
Vápník400 mg
Vitamin D35 µg

 

Upozornění

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti do 12 - ti let. Po otevření skladujte v suchu a chladu. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Skladujte při teplotě 25°C. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním.

Recenze zákazníka

Flexactive 20 tab - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Flexactive 20 tab - ActivLab
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Flexactive 20 tab - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď