Forskolin - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Forskolin obsahuje extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii) s 10% zastoupením forskolinu. Ten patří díky svým účinkům mezi známé spalovače tuku, které se využívají při hubnutí. Navíc se těší oblibě mezi lidmi, kteří hledají způsoby, jak v organismu zvýšit hladinu testosteronu. Je tak vhodný i pro jedince, kteří usilují o růst svalů. Má formu praktických kapslí.

Forskolin - výtažek z kopřivy indické s 10% obsahem forskolinu, který se využívá jako spalovač tuku

Forskolin obsahuje výtažek z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii) s 10% zastoupením aktivního forskolinu. Tato látka patří díky svým účinkům mezi oblíbené spalovače tuku. Dokáže totiž v těle zvýšit aktivitu cyklického adenosinmonofosfátu (cAMP), což je spojeno s vyšším odbouráváním tuku. Z toho důvodu je forskolin populární mezi lidmi, kteří hledají způsob, jak maximálně podpořit hubnutí a udržení zdravé hladiny tuku v těle.

Doplňky stravy s forskolinem jsou také vyhledávané mezi muži, kteří usilují o zvýšení hladiny testosteronu. To souvisí rovněž se schopností forskolinu zvýšit aktivitu cAMP, který může zasahovat i do tvorby tohoto anabolického hormonu. Díky pozitivnímu vlivu testosteronu na růst svalové hmoty a síly je tento suplement ceněný také mezi sportovci.

Má formu praktických kapslí a je vhodný pro vegany. Díky standardizovanému extraktu získáte jistotu, že obsahuje aktivní látku. V jedné dávce přijmete 10 mg forskolinu.

Forskolin - GymBeam

Forskolin a jeho výhody

• obsahuje extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii)
  • je standardizovaným zdrojem forskolinu
  • patří mezi oblíbené spalovače tuku
  • používá se na podporu testosteronu
  • v jedné dávce přijmete 10 mg forskolinu
  • má formu praktických kapslí
  • je veganský

Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii) (10 % forskolin), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Užívejte 1 kapsli denně.

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z kořene kopřivy indické (Coleus forskohlii) 100 mg
- Forskolin 10 mg

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Hlavní kategorie Ostatní spalovače tuků
Ostatní kategorie Spalovače tuků
Na hubnutí

Recenze od zákazníků Forskolin - GymBeam
Prohlížíte si:Forskolin - GymBeam

Ideální doplněk na pomoc s redukcí tuků.

60 kaps. 239 Kč 159 Kč