Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

FueGain - GymBeam

Výrobce: GymBeam
Hodnocení:
98 %

FueGain je prémiová all-in-one směs kvalitních bílkovin, rychlých i pomalých sacharidů, pečlivě vybraných vitamínů, minerálních látek, vlákniny a složek pro lepší výkon a regeneraci. Produkt je určený pro podporu růstu svalové hmoty, maximální sportovní výkonnost a rychlejší regeneraci.    

 
Akční cena 799 Kč Běžná cena 0 Kč
Doporučená maloobchodní cena
Cena dopravy od 49.00 Kč
ZDARMA při nákupu nad 1 200.00 Kč

FueGain - jedinečná all-in-one komplexní směs pro růst svalů, rychlejší regeneraci a intenzivnější výkon 

FueGain je prémiová all-in-one směs s širokým komplexním využitím. Je určený zejména pro sportovce, kteří těžko nabírají svalovou hmotu, tzv. hardgainers. Ocení jej však všichni sportovci, kteří chtějí zlepšit výkonnost, zkvalitnit regeneraci a dodat tělu zpět živiny a energii, kterou spálili na tréninku. Nejedná se však o obyčejný gainer, protože FueGain je díky speciálnímu složení mnohem víc než pouhým prostředkem ke zvýšení energetického příjmu.   

   

Obsahuje směs rychle a pomalu vstřebatelných bílkovin, které zajistí téměř okamžitou regeneraci tréninkem poškozených svalových vláken s déletrvajícím působením. Jádro produktu je tak složeno z rychle a bezproblémově vstřebatelného syrovátkového koncentrátu, syrovátkového izolátu a pomalu vstřebatelného mléčného micelárního kaseinu. Díky tomu v jedné dávce přijmete 36 gramů vysoce kvalitních bílkovin, které podporují růst a udržení svalové hmoty.   

   

Komplexní regeneraci tréninkem vyčerpaných energetických zásob v podobě glykogenu zajišťuje směs rychlých a pomalých sacharidů. Díky okamžitému příjmu jedné dávky se v organismu začnou velmi rychle odehrávat regenerační procesy související s doplněním energetických zdrojů, což je klíčové zejména pro sportovce s náročným tréninkovým nebo soutěžním programem. Zdrojem těchto rychlých sacharidů poskytujících téměř okamžitou energii je maltodextrin a dextróza. Postupné uvolňování energie má zase na starosti pomalý sacharid Palatinosa™(isomaltulóza), což je disacharid s nižším glykemickým indexem složený z fruktózy a glukózy. Jedna dávka tak zabezpečí příjem 45 g sacharidů a 25 g cukrů pro rychlé obnovení zásob energie v organismu.   

   

FueGain dále obsahuje i inulin, což je rozpustná prebiotická vláknina, která je důležitá pro správnou funkci zažívání. Rozpustná vláknina patří mezi prebiotika, která obecně slouží jako potrava pro zdraví prospěšné bakterie v zažívacím systému. Produkt je dále pro zlepšení jeho funkčnosti obohacen o kreatin, BCAA, glutamin a arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), který podporuje produkci oxidu dusnatého v organismu (NO). Ten má pozitivní vliv na prokrvení svalů, do kterých se dostane více živin a kyslíku, které organismus může využít na podporu sportovního výkonu nebo efektivnější regenerace. 

   

Aby byl FueGain opravdu komplexním all-in-one produktem, obsahuje 10 vitamínů a 5 minerálních látek, které hrají v organismu klíčovou roli. Může se tak pyšnit obsahem funkčního spektra vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, vitamínu C a biotinu, který je též označován jako vitamín B7. Vitamíny C, B6 a B12 jsou například důležité pro správnou funkci nervového a imunitního systému a společně také přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Dále tyto vitamíny společně s vitamíny B1, B2 a B3 přispívají k optimálnímu fungování metabolismu (látkové přeměně), který je důležitý pro tvorbu energie. Vitamín E zase pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.   

   

Dále se může pyšnit vysokým obsahem hořčíku, zinku, železa, vápníku a chromu. Tyto látky hrají důležitou roli v biochemických procesech v organismu a například zinek je důležitý pro udržení zdravé hladiny testosteronu v krvi a stejně tak je jeho příjem podstatný pro imunitní systém. Dále hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a společně s vápníkem jde o dva důležité prvky pro správnou funkci svalů.     

   

Tato all-in-one směs rozhodně není obyčejným gainerem pro ektomorfy a hargainers, kteří tvrdě bojují o nárůst každého kilogramu svalové hmoty. Díky jedinečné kombinaci všech živin je produkt určený zejména pro podporu růstu svalové hmoty, rychlejší regeneraci a zlepšení výkonu. Ocení jej jak siloví sportovci, tak například fotbalisté, hokejisté a celá řada dalších sportovců podstupujících náročný tréninkový nebo zápasový program. Hodí se i jako náhrada jednoho denního jídla v případě, že máte náročný životní styl a nestíháte se kvalitně najíst a doplnit živiny.  

       

FueGain - GymBeam

    

FueGain a jeho výhody

 • je prémiová all-in-one směs na podporu růstu a udržení svalové hmoty
 • obsahuje funkční komplex bílkovin s rychlým a pomalým vstřebáváním
 • jedna dávka obsahuje 36 g kvalitních bílkovin
 • obsahuje rychlé a pomalé sacharidy pro okamžitou regeneraci
 • je obohacen o kreatin, glutamin, BCAA a AAKG
 • obsahuje 10 vitamínů a 5 minerálních látek s klíčovou rolí v organismu
 • má 446 kcal v jedné dávce
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • umožňuje kvalitnější přísun živin do svalových buněk
 • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu
 • pomáhá s rychlou a efektivní regenerací svalů a energie
 • je vhodný pro ektomorfy, hardgainers i ostatní usilující o růst svalů
 • hodí se pro celou řadu sportovců k zintenzivnění výkonu 
               

Složení

Příchuť vanilka: Maltodextrin, proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, mléčný micelární kasein), PalatinózaTM (isomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aroma, rozpustná vláknina - inulin, mikronizovaný kreatin monohydrát, instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA (L-leucin, L-izoleucin, L-valin), laktát vápenatý, L-glutamin, oxid hořečnatý, L-arginin alfa ketoglutarát (alfa-AKG), barvivo (kurkumin), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinečnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), biotin (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), chlorid chromitý.

Příchuť jahoda: Maltodextrin, proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, mléčný micelární kasein), PalatinózaTM (isomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aroma, rozpustná vláknina - inulin, mikronizovaný kreatin monohydrát, instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA (L-leucin, L-izoleucin, L-valin), laktát vápenatý, L-glutamin, oxid hořečnatý, L-arginin alfa ketoglutarát (alfa-AKG), barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinečnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), biotin (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), chlorid chromitý.

Příchuť čokoláda: Maltodextrin, proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, mléčný micelární kasein), PalatinózaTM (isomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aroma, kakaový prášek, rozpustná vláknina - inulin, mikronizovaný kreatin monohydrát, instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA (L-leucin, L-izoleucin, L-valin), laktát vápenatý, čokoládové kousky (sacharóza, kakaová hmota, kakaové máslo, máslový olej, sójový lecitin) L-glutamin, oxid hořečnatý, L-arginin alfa ketoglutarát (alfa-AKG), barvivo (karamel), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinečnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), biotin (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), chlorid chromitý.   

    

Dávkování

Rozmíchejte 4 odměrky (120 g) s 350 – 400 ml vody v šejkru nebo v mixéru. Užívejte 1 – 2krát denně.

     

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda)1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1891 kJ/ 446 kcal
Tuky 2,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,7 g
Sacharidy 70 g
z toho cukry 25 g
Vláknina 4,2 g
Bílkoviny 36 g
Sůl 0,58 g
Rozpustná vláknina - Inulin 2400 mg
Mikronizovaný kreatin monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
- L-leucin 1200 mg
- L-izoleucin 600 mg
- L-valin 600 mg
L-glutamin 1200 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotin 60 μg
Hořčík 450 mg
Vápník 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinek 12 mg
Chrom 48 μg

 

Nutriční hodnoty (příchuť jahoda)1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1934 kJ/ 456 kcal
Tuky 2,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 73 g
z toho cukry 23 g
Vláknina 2,4 g
Bílkoviny 36 g
Sůl 0,58 g
Rozpustná vláknina - Inulin 2400 mg
Mikronizovaný kreatin monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
- L-leucin 1200 mg
- L-izoleucin 600 mg
- L-valin 600 mg
L-glutamin 1200 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotin 60 μg
Hořčík 450 mg
Vápník 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinek 12 mg
Chrom 48 μg

 

Nutriční hodnoty (příchuť vanilka)1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1975 kJ/ 466 kcal
Tuky 2,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 76 g
z toho cukry 23 g
Vláknina 2,4 g
Bílkoviny 36 g
Sůl 0,56 g
Rozpustná vláknina - Inulin 2400 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
- L-leucin 1200 mg
- L-izoleucin 600 mg
- L-valin 600 mg
L-glutamin 1200 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotin 60 μg
Hořčík 450 mg
Vápník 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinek 12 mg
Chrom 48 μg

    

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Alergeny jsou vyznačené ve složení tučně.

Recenze zákazníka

FueGain - GymBeam

Globální hodnocení produktu

98%
98%
Průměr ze 9 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

94.3 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

100.0000 %
3 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
0 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
Jahoda, za mě super příchuť, zkouším poprvé a jsem max spokojený

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze FueGain - GymBeam

 1. 100%

  Tomáš Burger

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 1

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Bomba
  Jahoda, za mě super příchuť, zkouším poprvé a jsem max spokojený
 2. 80%

  Lukáš

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 11

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Jahoda
  Dobrá chuť, musí se déle mixovat. Doporučuji spíše v mixéru ale pozor, hodně pění :D
  Příště zkusím čokoládu, jahoda má zvláštní chuť na poprvé. Jinak za mě super produkt, zasytí, dávám před tréninkem.
Napište svou recenzi
Prohlížite si:FueGain - GymBeam
Vaše hodnocení

Příchuť

Vyrobeno v
EU
Bez umělých sladidel
ne
Výška
26.00 cm
Šířka
20.00 cm
Délka
20.00 cm
Brutto váha
2.76 Kg
Počet kusů v balení
10 ks
Netto váha
2.50 Kg
EAN
8586022212291
Bez plastových obalů
ne
Bez GMO
ano
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
BIO
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ne
Vegetariánský
ne
Veganský
ne
Směs
směs
Forma
prášková
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

FueGain - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď

Questions and answers about product FueGain - GymBeam

1. Otázka:
Otázka

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Tento produkt se ma používat před nebo po tréninku??
Odpověď:
Otázka

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Dobrý den,
produkt užívejte po tréninku.
Iva, GymBeam tým
2. Otázka:
baleni

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Na jak dlouho balení vydrži?
Odpověď:
baleni

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Při užívání jedné dávky denně vydrží balení přibližně 20 dní.
3. Otázka:
mleko

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Píše se dávat s vodou, můžu i s mlékem, jako u některých dalších gainerů?
Odpověď:
mleko

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Dobrý den, ano, můžete užívat i v mléce.

Mark Wahlberg: Kdysi obviněný z pokusu o vraždu, dnes filmová hvězda, která změnila svůj život

Mark Wahlberg je americký herec, který má za sebou temnou kriminální minulost. Po ní se však změnil, začal cvičit a změnil svůj život k lepšímu. Jak?

Cyklistika zpevní nohy, zadek a pomůže s hubnutím. Co dalšího dokáže?

Cyklistika má pozitivní vliv na vaši postavu, zdraví, spánek, ale také pomůže ušetřit peníze. Seznamte se v článku s dalšími benefity a vyrazte na pořádný cyklovýlet.

Michael Jordan: Jeden z nejlepších basketbalistů všech dob, jehož hra doslova brala dech

Kdo je nejlepším basketbalistou všech dob? No přeci fenomenální Michael Jordan, na jehož pestrou kariéru se podíváme v dnešním článku.

Brandon Curry: Milionář, odpůrce rutiny a Mr. Olympia 2019

Mr. Olympia Brandon Curry je talentovaný bodybuilder, který má na kontě vícero úspěchů. Co všechno jim předcházelo se dozvíte v našem článku.

Položky 1 až 23 z celkem 23