FueGain - GymBeam

Hodnocení:
95 % of 100
95 % (27)
Výrobce: GymBeam

FueGain je prémiová all-in-one směs kvalitních bílkovin, rychlých i pomalých sacharidů, pečlivě vybraných vitamínů, minerálních látek, vlákniny a složek pro lepší výkon a regeneraci. Produkt je určený pro podporu růstu svalové hmoty, maximální sportovní výkonnost a rychlejší regeneraci.

Skladem
799 Kč

FueGain - jedinečná all-in-one komplexní směs pro růst svalů, rychlejší regeneraci a intenzivnější výkon 

FueGain je prémiová all-in-one směs s širokým komplexním využitím. Je určený zejména pro sportovce, kteří těžko nabírají svalovou hmotu, tzv. hardgainers. Ocení jej však všichni sportovci, kteří chtějí zlepšit výkonnost, zkvalitnit regeneraci a dodat tělu zpět živiny a energii, kterou spálili na tréninku. Nejedná se však o obyčejný gainer, protože FueGain je díky speciálnímu složení mnohem víc než pouhým prostředkem ke zvýšení energetického příjmu.   

   

Obsahuje směs rychle a pomalu vstřebatelných bílkovin, které zajistí téměř okamžitou regeneraci tréninkem poškozených svalových vláken s déletrvajícím působením. Jádro produktu je tak složeno z rychle a bezproblémově vstřebatelného syrovátkového koncentrátu, syrovátkového izolátu a pomalu vstřebatelného mléčného micelárního kaseinu. Díky tomu v jedné dávce přijmete 36 gramů vysoce kvalitních bílkovin, které podporují růst a udržení svalové hmoty.   

   

Komplexní regeneraci tréninkem vyčerpaných energetických zásob v podobě glykogenu zajišťuje směs rychlých a pomalých sacharidů. Díky okamžitému příjmu jedné dávky se v organismu začnou velmi rychle odehrávat regenerační procesy související s doplněním energetických zdrojů, což je klíčové zejména pro sportovce s náročným tréninkovým nebo soutěžním programem. Zdrojem těchto rychlých sacharidů poskytujících téměř okamžitou energii je maltodextrin a dextróza. Postupné uvolňování energie má zase na starosti pomalý sacharid Palatinosa™(isomaltulóza), což je disacharid s nižším glykemickým indexem složený z fruktózy a glukózy. Jedna dávka tak zabezpečí příjem 45 g sacharidů a 25 g cukrů pro rychlé obnovení zásob energie v organismu.   

   

FueGain dále obsahuje i inulin, což je rozpustná prebiotická vláknina, která je důležitá pro správnou funkci zažívání. Rozpustná vláknina patří mezi prebiotika, která obecně slouží jako potrava pro zdraví prospěšné bakterie v zažívacím systému. Produkt je dále pro zlepšení jeho funkčnosti obohacen o kreatin, BCAA, glutamin a arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), který podporuje produkci oxidu dusnatého v organismu (NO). Ten má pozitivní vliv na prokrvení svalů, do kterých se dostane více živin a kyslíku, které organismus může využít na podporu sportovního výkonu nebo efektivnější regenerace. 

   

Aby byl FueGain opravdu komplexním all-in-one produktem, obsahuje 10 vitamínů a 5 minerálních látek, které hrají v organismu klíčovou roli. Může se tak pyšnit obsahem funkčního spektra vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, vitamínu C a biotinu, který je též označován jako vitamín B7. Vitamíny C, B6 a B12 jsou například důležité pro správnou funkci nervového a imunitního systému a společně také přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Dále tyto vitamíny společně s vitamíny B1, B2 a B3 přispívají k optimálnímu fungování metabolismu (látkové přeměně), který je důležitý pro tvorbu energie. Vitamín E zase pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.   

   

Dále se může pyšnit vysokým obsahem hořčíku, zinku, železa, vápníku a chromu. Tyto látky hrají důležitou roli v biochemických procesech v organismu a například zinek je důležitý pro udržení zdravé hladiny testosteronu v krvi a stejně tak je jeho příjem podstatný pro imunitní systém. Dále hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a společně s vápníkem jde o dva důležité prvky pro správnou funkci svalů.     

   

Tato all-in-one směs rozhodně není obyčejným gainerem pro ektomorfy a hardgainers, kteří tvrdě bojují o nárůst každého kilogramu svalové hmoty. Díky jedinečné kombinaci všech živin je produkt určený zejména pro podporu růstu svalové hmoty, rychlejší regeneraci a zlepšení výkonu. Ocení jej jak siloví sportovci, tak například fotbalisté, hokejisté a celá řada dalších sportovců podstupujících náročný tréninkový nebo zápasový program. Hodí se i jako náhrada jednoho denního jídla v případě, že máte náročný životní styl a nestíháte se kvalitně najíst a doplnit živiny.  

       

FueGain - GymBeam

    

FueGain a jeho výhody

 • je prémiová all-in-one směs na podporu růstu a udržení svalové hmoty
 • obsahuje funkční komplex bílkovin s rychlým a pomalým vstřebáváním
 • jedna dávka obsahuje 36 g kvalitních bílkovin
 • obsahuje rychlé a pomalé sacharidy pro okamžitou regeneraci
 • je obohacen o kreatin, glutamin, BCAA a AAKG
 • obsahuje 10 vitamínů a 5 minerálních látek s klíčovou rolí v organismu
 • má 446 kcal v jedné dávce
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • umožňuje kvalitnější přísun živin do svalových buněk
 • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu
 • pomáhá s rychlou a efektivní regenerací svalů a energie
 • je vhodný pro ektomorfy, hardgainers i ostatní usilující o růst svalů
 • hodí se pro celou řadu sportovců k zintenzivnění výkonu 
 

Složení

Příchuť vanilka: Maltodextrin, proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, mléčný micelární kasein), PalatinózaTM (isomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aroma, rozpustná vláknina - inulin, mikronizovaný kreatin monohydrát, instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA (L-leucin, L-izoleucin, L-valin), laktát vápenatý, L-glutamin, oxid hořečnatý, L-arginin alfa ketoglutarát (alfa-AKG), barvivo (kurkumin), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinečnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), biotin (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), chlorid chromitý.

Příchuť jahoda: Maltodextrin, proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, mléčný micelární kasein), PalatinózaTM (isomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aroma, rozpustná vláknina - inulin, mikronizovaný kreatin monohydrát, instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA (L-leucin, L-izoleucin, L-valin), laktát vápenatý, L-glutamin, oxid hořečnatý, L-arginin alfa ketoglutarát (alfa-AKG), barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinečnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), biotin (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), chlorid chromitý.

Příchuť čokoláda: Maltodextrin, proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, mléčný micelární kasein), PalatinózaTM (isomaltulóza – zdroj glukózy a fruktózy), dextróza, aroma, kakaový prášek, rozpustná vláknina - inulin, mikronizovaný kreatin monohydrát, instantizovaná forma volných aminokyselin BCAA (L-leucin, L-izoleucin, L-valin), laktát vápenatý, čokoládové kousky (sacharóza, kakaová hmota, kakaové máslo, máslový olej, sójový lecitin) L-glutamin, oxid hořečnatý, L-arginin alfa ketoglutarát (alfa-AKG), barvivo (karamel), sladidlo (sukralóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), fumarát železnatý, oxid zinečnatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), biotin (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutamová), vitamín B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), chlorid chromitý.   

    

Dávkování

Rozmíchejte 4 odměrky (120 g) s 350 – 400 ml vody v šejkru nebo v mixéru. Užívejte 1 – 2krát denně.

     

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda) 1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1891 kJ/ 446 kcal
Tuky 2,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,7 g
Sacharidy 70 g
z toho cukry 25 g
Vláknina 4,2 g
Bílkoviny 36 g
Sůl 0,58 g
Rozpustná vláknina - Inulin 2400 mg
Mikronizovaný kreatin monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
- L-leucin 1200 mg
- L-izoleucin 600 mg
- L-valin 600 mg
L-glutamin 1200 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotin 60 μg
Hořčík 450 mg
Vápník 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinek 12 mg
Chrom 48 μg

 

Nutriční hodnoty (příchuť jahoda) 1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1934 kJ/ 456 kcal
Tuky 2,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 73 g
z toho cukry 23 g
Vláknina 2,4 g
Bílkoviny 36 g
Sůl 0,58 g
Rozpustná vláknina - Inulin 2400 mg
Mikronizovaný kreatin monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
- L-leucin 1200 mg
- L-izoleucin 600 mg
- L-valin 600 mg
L-glutamin 1200 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotin 60 μg
Hořčík 450 mg
Vápník 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinek 12 mg
Chrom 48 μg

 

Nutriční hodnoty (příchuť vanilka) 1 dávka (120 g)
Energetická hodnota 1975 kJ/ 466 kcal
Tuky 2,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 76 g
z toho cukry 23 g
Vláknina 2,4 g
Bílkoviny 36 g
Sůl 0,56 g
Rozpustná vláknina - Inulin 2400 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát 2400 mg
BCAA 2400 mg
- L-leucin 1200 mg
- L-izoleucin 600 mg
- L-valin 600 mg
L-glutamin 1200 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 600 mg
Vitamín B1 1,32 mg
Vitamín B2 1,68 mg
Vitamín B3 19,2 mg
Vitamín B5 7,2 mg
Vitamín B6 1,68 mg
Vitamín B9 240 μg
Vitamín B12 3 μg
Vitamín C 96 μg
Vitamín E 14,4 mg
Biotin 60 μg
Hořčík 450 mg
Vápník 240 mg
Železo 16,8 mg
Zinek 12 mg
Chrom 48 μg

    

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Alergeny jsou vyznačené ve složení tučně.

Detail produktu
Vyrobeno v EU
EAN 8586022212291
Výška 26.00 cm
Šířka 20.00 cm
Délka 20.00 cm
Brutto váha 2.76 Kg
Skupina příchutí čokoláda
Počet kusů v balení 10 ks
Počet kusů na paletě 120 ks
Netto váha 2.50 Kg
HS kod 21061080: -- Ostatné
Bez plastových obalů ne
Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Bez umělých sladidel ne
Bez GMO ano
BIO ne
Bezlepkový ano
Bez laktózy ne
Vegetariánský ne
Veganský ne
Směs směs
Forma prášková
Právní kategorie produktu doplněk stravy
Hlavní kategorie All-in-one
Ostatní kategorie Gainery a sacharidy
Dárky
Gainery
Sportovní výživa
Dárky pro ni
Dárky pro něho
Budování svalové hmoty
Podpora regenerace
Bezlepkové produkty

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků FueGain - GymBeam
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:FueGain - GymBeam
Vaše hodnocení

Globální hodnocení produktu

95 %
95 %
Průměr ze 27 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení ověřených zákazníků

96 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

100 %
Jahoda, za mě super příchuť, zkouším poprvé a jsem max spokojený

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Balení (g) Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
2500 g čokoláda
(13) 
71%
949 Kč 799 Kč
není skladem
Očekáváme 13. 2. 2023
2500 g jahoda
(10) 
80%
949 Kč 799 Kč
skladem
2500 g vanilka
(10) 
92%
949 Kč 799 Kč
není skladem
Očekáváme 13. 2. 2023
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď
1. Otázka:
Je vhodný pro děti
Je vhodný pro děti
Chci se zeptat jestli tenhle produkt může dítě kolem 14 let?
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Je vhodný pro děti
Odpověď:
Dobrý den,doplňky stravy obecně doporučujeme užívat od 18 let. O vhodnosti užívání v nižším věku se doporučujeme poradit s výživovým poradcem, trenérem nebo lékařem.
Martin, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
2. Otázka:
Odměrka 50g
Odměrka 50g
V návodu uvádíte 4 odměrky (120g). Já mám v balení odmerku na 50ml, to by mělo odpovídat 50g. Kolik tedy odmerek se má skutečně dávat? Pokud dám dle návodu 4,prijmu 200g tohoto prášku? Dekuji
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Odměrka 50g
Odpověď:
Dobrý den, odměrka 50ml odpovídá 30g produktu.

Viktória, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
3. Otázka:
Otázka
Otázka
Tento produkt se ma používat před nebo po tréninku??
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Otázka
Odpověď:
Dobrý den,
produkt užívejte po tréninku.
Iva, GymBeam tým
Je pro Vás táto otázka užitečná?
4. Otázka:
Sacharidova slozka
Sacharidova slozka
Dobry den, chci se zeptat v jakem pomeru je sacharidova slozka. Maltodextrin, platinoza, dextroza. Dekuji
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Sacharidova slozka
Odpověď:
Dobrý den,
jedná se o proprietární směs a v rámci tohoto produktu tyto informace nesdílíme. Děkujeme za pochopení.
Iva, GymBeam tým
Je pro Vás táto otázka užitečná?
5. Otázka:
baleni
baleni
Na jak dlouho balení vydrži?
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
baleni
Odpověď:
Dobrý den, při užívání jedné dávky denně vydrží balení přibližně 20 dní.

Viktória, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?

Položky 1 až 5 z celkem 6

Stránka