Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Hodnocení:
100 %

G-Bomb obsahuje až 4 formy glutaminu - volný glutamin pro podporu trávení a imunitního systému, také ostatní stabilnější formy glutaminu s vysokou biologickou hodnotou. Stimuluje proteinovou syntézu, brání odbourávání svalové hmoty, zvyšuje hladinu růstového hormonu a glykogenové zásoby. G-BOMB neobsahuje cukr ani aspartam.

Není skladem
Předpokládaná cena 429 Kč

G-BOMB - až 4 formy glutaminu s vysokou biologickou hodnotou pro lepší proteinovou syntézu, regeneraci a zvýšení glykogenových zásob

G-Bomb je glutaminový doplněk, který obsahuje až 4 formy glutaminu - volný glutamin pro podporu trávení a imunitního systému, také ostatní stabilnější formy glutaminu, které jsou biologicky přijatelnější pro svalové buňky a zabezpečují jejich maximální růst. Glutamin je aminokyselinou, vyskytující se v lidské krvi v největším poměru, a v určitých podmínkách, včetně času během intenzivního tréninku a hned po něm, si ho tělo nedokáže syntetizovat v dostatečném množství. Proto je nutné doplňovat jej doplňky výživy.

 

g-bomb scitec glutamin

 

Podporuje imunitní systém, tedy celkový zdravotní stav člověka. Stimuluje proteinovou syntézu, brání odbourávání svalové hmoty, snižuje hladinu kortizolu a působí na růst buněk. Glutamin zvyšuje hladinu růstového hormonu v organismu až o 400%! Stabilizuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje glykogenové zásoby a snižuje chuť na sladkosti. Výzkumy prokázaly, že po intenzivním tréninku klesá hladina glutaminu v organizmu až na 50%! G-BOMB neobsahuje cukr ani aspartam!

 

G-Bomb a jeho výhody

  • obsahuje 4 formy glutaminu (acetyl, esterifikované, dipeptidy a volné formy glutaminu)
  • má vysokou biologickou hodnotu
  • podporuje imunitní systém
  • stimuluje proteinovou syntézu
  • zvyšuje hladinu růstového hormonu
  • zvyšuje glykogenové zásoby
  • neobsahuje cukr ani aspartam 

 

Složení

N-acetyl L-glutamin, L-glutamin, glutamin-ethylester, alanyl-L-glutamin, maltodextrin, přírodní a umělé aroma, náhradní sladidla sukralosa a acesulfam K, naringin, barvivo E150, Bioperine.

 

Dávkování

Užívejte 1 dávku (14 g) v 300-400 ml vody. Užívejte 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku. G-Bomb může mít přínos i v několika jiných časech během dne - například během tréninku, před spaním, mezi jídly apod.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odměrka (14 g)
Kalorie14 kcal
Sacharidy3,5 g
Cukry0 g
Kyselina listová30 mcg
Proprietary "G-BOMB" matrix10 050 mg
mikronizovaný L-glutamin, L-alanin, L-glutamin, L-glutamová kyselina, Alfa-ketoglutarát Ca, pteroyl-L-glutamové kyseliny
pomocný komplex: extrakt citrusových plodů (naringin), Bioperine

 

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Před používáním se poraďte s tělovýchovným lékařem.

Recenze zákazníka

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Bez plastových obalů
ne
Výška
14.00 cm
Šířka
10.00 cm
Délka
10.00 cm
Brutto váha
0.47 Kg
HS kod
21069098
EAN
5999100000896
Bez umělých sladidel
ne
Forma
práškový
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ne
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď