Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Hodnocení:
100 %

G-Bomb obsahuje až 4 formy glutaminu - volný glutamin pro podporu trávení a imunitního systému, také ostatní stabilnější formy glutaminu s vysokou biologickou hodnotou. Stimuluje proteinovou syntézu, brání odbourávání svalové hmoty, zvyšuje hladinu růstového hormonu a glykogenové zásoby. G-BOMB neobsahuje cukr ani aspartam.

Skladem
Akční cena   599 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

G-BOMB - až 4 formy glutaminu s vysokou biologickou hodnotou pro lepší proteinovou syntézu, regeneraci a zvýšení glykogenových zásob

G-Bomb je glutaminový doplněk, který obsahuje až 4 formy glutaminu - volný glutamin pro podporu trávení a imunitního systému, také ostatní stabilnější formy glutaminu, které jsou biologicky přijatelnější pro svalové buňky a zabezpečují jejich maximální růst. Glutamin je aminokyselinou, vyskytující se v lidské krvi v největším poměru, a v určitých podmínkách, včetně času během intenzivního tréninku a hned po něm, si ho tělo nedokáže syntetizovat v dostatečném množství. Proto je nutné doplňovat jej doplňky výživy.

 

g-bomb scitec glutamin

 

Podporuje imunitní systém, tedy celkový zdravotní stav člověka. Stimuluje proteinovou syntézu, brání odbourávání svalové hmoty, snižuje hladinu kortizolu a působí na růst buněk. Glutamin zvyšuje hladinu růstového hormonu v organismu až o 400%! Stabilizuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje glykogenové zásoby a snižuje chuť na sladkosti. Výzkumy prokázaly, že po intenzivním tréninku klesá hladina glutaminu v organizmu až na 50%! G-BOMB neobsahuje cukr ani aspartam!

 

G-Bomb a jeho výhody

  • obsahuje 4 formy glutaminu (acetyl, esterifikované, dipeptidy a volné formy glutaminu)
  • má vysokou biologickou hodnotu
  • podporuje imunitní systém
  • stimuluje proteinovou syntézu
  • zvyšuje hladinu růstového hormonu
  • zvyšuje glykogenové zásoby
  • neobsahuje cukr ani aspartam 

 

Složení

N-acetyl L-glutamin, L-glutamin, glutamin-ethylester, alanyl-L-glutamin, maltodextrin, přírodní a umělé aroma, náhradní sladidla sukralosa a acesulfam K, naringin, barvivo E150, Bioperine.

 

Dávkování

Užívejte 1 dávku (14 g) v 300-400 ml vody. Užívejte 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku. G-Bomb může mít přínos i v několika jiných časech během dne - například během tréninku, před spaním, mezi jídly apod.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 odměrka (14 g)
Kalorie14 kcal
Sacharidy3,5 g
Cukry0 g
Kyselina listová30 mcg
Proprietary "G-BOMB" matrix10 050 mg
mikronizovaný L-glutamin, L-alanin, L-glutamin, L-glutamová kyselina, Alfa-ketoglutarát Ca, pteroyl-L-glutamové kyseliny
pomocný komplex: extrakt citrusových plodů (naringin), Bioperine

 

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Před používáním se poraďte s tělovýchovným lékařem.

Recenze zákazníka

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď