Glukosamin sulfát - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Glukosamin sulfát je funkční výživa na klouby, která se používá při péči o pohybový aparát. Je vhodná typicky pro starší lidi, aktivní jedince i profesionální sportovce, kteří více zatěžují celé tělo. Benefitovat z ní ale může úplně každý, komu jde o zdravý pohyb.

Glukosamin sulfát je funkční kloubní výživa, která pomáhá s péčí o pohybový aparát

Glukosamin sulfát je funkční kloubní výživa, která pomáhá s péčí o celý pohybový aparát. Vyrábí se z měkkýšů, a zaručuje tak vysokou kvalitu výsledného doplňku. V těle se z něj totiž vyrábí důležité sloučeniny (glykosaminoglykany a glykoproteiny), které slouží jako stavební materiál pro tvorbu chrupavky a dalších částí pohybového aparátu. Glukosamin se přirozeně vyskytuje v našem těle. A právě suplementace je skvělým způsobem, jak ho doplňovat. Ideálně se hodí pro aktivní či rekreační sportovce, kteří jsou stále v pohybu a klouby či chrupavky u nich dostávají více zabrat. Stejně tak mohou z užívání glukosaminu těžit i starší lidé a všechny osoby, kterým jde o zdravý pohyb.

V doplňku ho najdete ve formě glukosamin sulfátu, což je u kloubních výživ jeho nejpoužívanější forma. A pokud chcete pro své klouby udělat ještě více, můžete glukosamin zkombinovat i s dalšími účinnými složkami, kterými jsou chondroitin sulfát a MSM. Tyto tři látky vám efektivně pomohou starat se o svůj pohyb a zdraví celého aparátu.

Glukosamin sulfát a jeho výhody

• funkční kloubní výživa
  • pomáhá s péčí o pohybový aparát
  • je ideální pro starší lidi, kteří touží po zdravém pohybu
  • je ideální v období, kdy více zatěžujeme klouby
  • hodí se rekreačním i vrcholovým sportovcům
  • ideální je jeho kombinace s MSM a chondroitin sulfátem

100% glukosamin sulfát 2KCL.

Rozmíchejte 1 g produktu ve 250-350 ml vody nebo ovocného džusu a užijte 2krát denně.

Nutriční hodnoty v 100 g
Glukosamin Sulfát 2KCL 100 g

Doplněk výživy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Forma prášková
Hlavní kategorie Glukosamin
Vegetariánský ne
Veganský ne
Skupina příchutí přírodní
Počet kusů na paletě 2000 ks
Ostatní kategorie Kloubní výživa
Podpora regenerace

Recenze od zákazníků Glukosamin sulfát - GymBeam

Příchuť

Prohlížíte si:Glukosamin sulfát - GymBeam

Vysoce kvalitní, bolest v kolenech u dřepů ustupuje. Za mě pecka. Ale chtělo by to nějakou příchuť, ta bez příchutě chutná jako plastelína???? Ale jak se na balení píše namíchejte si to do nějakého džusu pak to ani neucítíte.

Balení (g) Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
250 g bez příchuti
(25)
269 Kč 219 Kč
500 g bez příchuti
(25)
399 Kč 319 Kč
1. Otázka:
Původ glukosaminu
Hezký den,

chtěla bych se zeptat, jestli je glukosamin sulfát rostlinného nebo živočišného původu?
Předem moc děkuji za odpověď.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Veronika Baťová
Původ glukosaminu
Odpověď:
Dobrý den, produkt je živočišného původu.

Iva, team GymBeam
2. Otázka:
Dobrý den, prosím Vás opravdu se dává dávka jen jeden gram?
Děkuji.
Odpověď:
Dobrý den, ano dávkování je 1 gram.

Viktória, team GymBeam
3. Otázka:
glukosamin sulfát 2KCL
Dobrý den.
Kde je prosím zabudován sulfát (síran -SO4) v glukosamin sulfátu,když složení glukosamin sulfátu(vzorec ) je 2KCL-což je chlorid draslíku ?Děkuji za odpověď
glukosamin sulfát 2KCL
Odpověď:
Dobrý den, dle specifikace se jedná o Glukosamin sulfát 2 KCl, chlorid draselný je tu v roli jakéhosi nosiče, Na strukturu glukosamin sulfátu to nemá vliv.

Viktória, team GymBeam
4. Otázka:
dotaz na produkty
Dobrý den, mám dotaz ohledně látek glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Chtěla jsem si zakoupit přípravek s těmito dvěma složkami, ale paní prodavačka mě řekla, že pokud mi je více než 60let,, je zbytečné tyto látky užívat, neboť se osobám nad 60 let tyto látky již nevstřebávají. Je mi to s podivem, neboť jsem četla, že naopak jsou tyto látky důležité a je nutno koupit si přípravky právě s těmito složkami.
Prosím o radu, jak to tedy popravdě je. Děkuji za odpověď. Hana Šafránková
dotaz na produkty
Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za zájem, prosím poraďte se s Vaším ošetřujícím lékařem, který nejlépe zná Váš zdravotní stav a vhodnost užití.

Miroslava, team GymBeam