Reflex Nutrition Glukosamin

Glukosamin od výrobce Reflex Nutrition je kategorie produktů s obsahem glukosaminu. Ten slouží jako stavební materiál pro tvorbu chrupavky a další částí pohybového aparátu. Nejčastěji se spojuje s podporou pevnosti a odolnosti kolenního kloubu a také s pružností chrupavky.

V průběhu života s rostoucím věkem ale typicky dochází ke snižování množství glukosaminu v těle, což se může negativně projevit na funkci chrupavky. Doplňky stravy s glukosaminem pak mohou pomoci udržet zdravou hladinu této látky, a přispět tak k ochraně před rozkladem hmoty (degradací) chrupavky. Užívají se také s cílem lepší pohyblivosti a ochrany před poškozením kloubů při nadměrné zátěži. Ocení je běžci, vzpěrači, fotbalisté a další sportovci. Jsou vhodné ale také pro jedince s fyzicky náročným zaměstnáním, jednostrannou zátěží a starší osoby.

Tato látka se v suplementech nachází nejčastěji ve formě glukosamin sulfátu, který má typicky lepší využitelnost než třeba glukosamin hydrochlorid. Užívá se v tabletách nebo v podobě rozpustného prášku. Oblíbená je kombinace glukosaminu s chondroitinem a MSM, které jsou rovněž součástí kloubů, šlach a vazů a mají blahodárné účinky na pohybový aparát. Tyto látky můžete užívat zvlášť nebo je najdete v komplexní kloubní výživě

Více informací o glukosaminu se dozvíte v článku Glukosamin a vše, co o něm musíte vědět.

Zobrazit více

1 Položku

Na stranu
Nastavit vzestupně
Vymaž filtr
Výrobce
 1. GymBeam (2)
 2. OstroVit (2)
 3. NOW Foods (1)
 4. Reflex Nutrition (1)
Kapsle
 1. 90 kaps. (1)
Forma
 1. kapslová (1)
Směs
 1. směs (1)
Filtrovat podle
Vegetariánský (1)
Veganský (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umělých sladidel (1)
Bez plastových obalů (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Glucosamine Chondroitin - Reflex Nutrition
  Glukosamín Chondroitín - Reflex Nutrition
  100%
  100 % (5)
  339 Kč

1 Položku