Hericium - VemoHerb

0% (0)
Výrobce: VemoHerb

Hericium je 650 mg rostlinný extrakt z korálovce ježatého ve formě veganských kapslí. Tato houba je velmi známá zejména v Asii, kde ji využívají lidé, kteří usilují o podporu nervového systému, mozkové činnosti a paměti.

Hericium - 650 mg extrakt z korálovce ježatého, který je známý pro podporu nervového systému, mozkové činnosti a paměti

Hericium je 650 mg extrakt ze sněhobílé exotické houby jménem korálovec ježatý (Hericium erinaceus), která pochází z Asie. Roste na popadaných stromech, zejména na červeném dubu a je známá pod různými názvy. V Asii ji využívají zejména ti, kteří usilují o podporu nervového systému, mozkové činnosti a paměti. Korálovec ježatý navíc patří mezi nootropika a je známý i jako náhrada kávy, která se používá pro zvýšení koncentrace.

Kromě toho se používá také jako přísada do jídel a je předmětem výzkumů pro své potenciální účinky na trávicí soustavu či játra. Houba korálovec ježatý obsahuje polysacharidy, steroly, stopové prvky a minerály. Je ve formě kapslí, jejichž užívání je velmi pohodlné a navíc jsou vhodné i pro vegany.

Hericium a jeho výhody

• 650 mg extrakt z korálovce ježatého
  • využívá se lidmi, kteří usilují o podporu nervového systému, mozkové činnosti a paměti
  • je předmětem výzkumů pro své potenciální účinky na trávicí soustavu a játra
  • má formu kapslí s veganským složením

Suchý extrakt z hericia (Hericium erinaceus) 650 mg, veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, plnidlo (maltodextrin), protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Užívejte 1 kapsli 3 krát denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Pro maximální účinek dodržujte 8-týdenní cyklus s 2-týdenní přestávkou.

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Extrakt z hericia (Hericium erinaceus)* 650 mg

*obsahuje minimálně 30% polysacharidů a 20% ß-glukanů

Doplněk stravy. Dodržujte doporučený postup dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.

Hlavní kategorie Houby
Ostatní kategorie Ostatní doplňky výživy