Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatin 3-Creatine Malate - All Nutrition

Výrobce: All Nutrition
Hodnocení:
70 %

3-Creatine Malate je vysoce kvalitní 3-kreatin malát s přídavkem aminokyseliny taurin a vitamínu B6. Tato zlepšená forma kreatinu má lepší rozpustnost a stabilitu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost a podporuje růst svalové hmoty. Vitamín B6 snižuje pocit únavy a  podporuje správný metabolismus bílkovin a glykogenu.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 199 Kč

Tri-Creatine Malate je kvalitní 3-kreatin malát s přídavkem aminokyseliny taurin a vitamínu B6 pro ještě lepší výkonnost a správný metabolismus

Tri-Creatine Malate je vysoce kvalitní 3-kreatin malát s přídavkem aminokyseliny taurin a vitamínu B6. Kreatin malát je zlepšená forma kreatinu - na 3 molekuly kreatinu je navázaná kyselina jablečná, díky čemuž má tato forma kreatinu lepší rozpustnost a stabilitu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost po sobě následujících opakováních cvičení s krátkým trváním a vysokou intenzitou. Vitamín B6 snižuje pocit únavy a podporuje správný metabolismus bílkovin a glykogenu.

 

3-Creatine Malate all nutrition

 

3-Creatine Malate a jeho výhody

  • vysoce kvalitní kreatin
  • obohacený o aminokyselinu taurin a vitamín B6
  • zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost
  • stimuluje růst svalové hmoty
  • urychluje regeneraci po tréninku
  • má anabolické a anti-katabolické účinky

 

Složení

Tri-kreatin malát, taurin, vitamín B6, stabilizátor: E414, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, sladidlo: sukralóza.

 

Dávkování

Užívejte 1 dávku (3 g) denně rozmíchanou v 300 ml vody nebo džusu. V tréninkové dny užijte jednu porci hned před tréninkem a v netréninkové dny porci ráno po probuzení.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 g)
Tri-kreatin malát2400 mg
 z toho kreatin1800 mg
Taurin300 mg
Vitamin B61,5 mg

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu - vhodná pro sportovce. Skladujte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a mimo slunečního záření při teplotě 5- 25°C. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem.

Alergenové upozornění: Vyrobeno v zařízení, které může také zpracovávat vejce, ořechy, sezam, arašídy, ryby, korýše a pšeničné výrobky.

Recenze zákazníka

Kreatin 3-Creatine Malate - All Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Kreatin 3-Creatine Malate - All Nutrition
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Kreatin 3-Creatine Malate - All Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď