Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatin Creactor 220 g - MuscleTech

Výrobce: muscletech
Hodnocení:
90 %

Creactor ™ je kvalitní 100% ultra-čistý kreatin HCl bez sacharidů, cukrů nebo tuků. Každá dávka obsahuje 750 mg nejčistší formy kreatinu bez kyselin a solí. Napomáhá rychlejšímu zotavení mezi sériemi, zvyšuje sílu, výkon a podporuje nárůst svalové hmoty.

Skladem
Akční cena   529 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Creactor: 100 % ultra-čistý kreatin HCl bez sacharidů, cukrů a tuků

Creactor ™ je kreatin, který rychle zvyšuje schopnost svalových buněk regenerovat adenosintrifosfát (ATP). ATP je vaším primárním zdrojem anaerobní energie, takže napomáhá rychlejšímu zotavení mezi sériemi. Během intenzivního tréninku se ATP ze svalů používá jako první. Poté, co je množství ATP omezeno, je potřeba si začít vytvářet své vlastní ATP. Při vysoké intenzitě tréninku se ATP výroba rozpadá kreatinfosfáty ve svalech.

 

Protože máme jen určité množství kreatinu v našich svalech, tento způsob výroby ATP se vyčerpá příliš rychle. Výsledkem je únava a nakonec svalové selhání. Zde Creactor ™ přichází do hry. Výkonné molekuly kreatinu v Creactor ™ se mění do molekul nazývaných kreatinfosfáty, které slouží jako zásobní nádrž pro regeneraci ATP. S vyšší úrovní ATP, budete moci trénovat tvrději a rychleji!

 

Creactor - Phosphocreatine

 

Klíčovou složkou Creactor ™ je klinicky prokázáno, že způsobuje zvýšení síly, výkonu a nárůst svalové hmoty, a to jen díky dvěma super-koncentrovaným dávkám denně. Výzkum publikovaný v časopise Journal of Applied Physiology zjistil, že dávky tak nízké, jako 3 g kreatinu denně po dobu asi jednoho měsíce, můžou nasytit svaly. Creactor ™ také nezpůsobují nadýmání.

 

Obě formy kreatinu v Creactor ™ jsou navrženy pro zvýšení rozpustnosti. Všimnete si toho hned, když si připravíte mix lahodné porce Creactor ™ ve vodě. Rozmíchává se téměř okamžitě, bez sedimentace. S Creactor ™, získáte vysoce kvalitní 100% ultra-čistý kreatin HCl bez sacharidů, cukrů nebo tuků.

 

creactor

 

Creactor a jeho výhody

  • zvětšuje svaly a sílu
  • zlepšuje regeneraci
  • žádné nadýmání
  • dvojnásobné dávky v jedné porci

 

Složení

Přírodní příchutě, kyselina citrónová, acesulfam draselný, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, sukralóza, maltodextrin, tři-fosforečnan vápenatý, FD & C Yellow No. 5, FD & C Blue No. 1

 

Dávkování

Smíchejte 1 dávku (1 odměrka) s 240 ml vody a užívejte dvakrát denně. V tréninkové dny užívejte bezprostředně po tréninku. Nepřekračujte množství 2 porcí během 24 hodin.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty:1 dávka (1,8 g)
Kreatin HCI750 mg
Free-acid kreatin750 mg

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

Kreatin Creactor 220 g - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Kreatin Creactor 220 g - MuscleTech
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Kreatin Creactor 220 g - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď