Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Křída Magnesium Block - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Křída Magnesium Block je praktická magnéziová kostka, známá i jako sportovní křída či gym chalk. Jejím hlavním úkolem je zlepšit úchop a dopřát vám tak bezpečný trénink. Je typická tím, že skvěle absorbuje pot a vlhkost, čímž vytváří mezi prsty tření. Právě to zajišťuje pevnost úchopu po celou dobu cvičení. Poslouží vám nejen v posilovně a crossfitu, ale i při boulderingu lezeckých aktivitách.

 
Akční cena   54 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Křída Magnesium Block - zlepšete svůj úchop a zvyšte bezpečnost při tréninku, crossfitu či boulderingu s pomocí praktické magnéziové kostky

Křída Magnesium Block je praktická magnéziová kostka, kterou možná znáte i pod názvem sportovní křída či gym chalk. Slouží ke zlepšení a zpevnění úchopu, díky čemuž si budete moci dopřát pořádný, ale zároveň bezpečný trénink. Její přední vlastností je to, že výborně absorbuje vlhkost a odvádí pot, díky čemuž vytváří mezi prsty tření. Kromě toho, že bude vaším věrným společníkem při trénincích s těžkými váhami, pomůže vám poprat se i s crossfitem, boulderingem, lezeckými stěnami či horskými aktivitami. Kostku si můžete zakoupit jako jeden kus nebo balení, ve kterém se nachází 8 kusů křídy Magnesium Block.

 

  Křída Magnesium Block - GymBeam  

Složení

100% uhličitan hořečnatý.

 

Rozměry 

ŠířkaVýškaDélka
10 cm 6 cm10 cm
Recenze zákazníka

Křída Magnesium Block - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Křída Magnesium Block - GymBeam
Vaše hodnocení
štítky produktů
Nový
Distributor
28
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
8586022211126
Brutto váha
0.06 Kg
Délka
9.00 cm
Šířka
4.50 cm
Výška
9.00 cm
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Křída Magnesium Block - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď