Kudzu - ActivLab

Výrobce: ActivLab

Kudzu je unikátní výživový doplněk, který obsahuje standardizovaný extrakt z kořene Kudzu (Pueraria Montana). Ten je bohatý na isoflavonoidy a je vhodný zejména v období cíleného omezení konzumace alkoholu a kouření.

Kudzu - standardizovaný extrakt z kořene Kudzu bohatý na isoflavonoidy s antioxidačními účinky

Kudzu je unikátní výživový doplněk ve formě kapslí, který obsahuje standardizovaný extrakt z kořene Kudzu (Pueraria Montana). Kudzu je sezónní popínavá rostlina, která roste na stromech a skalách na vyšších místech. Je to vytrvalá liána s hlízovitými kořeny, které jsou bohaté na isoflavonoidy. Jedná se o biologicky aktivní sloučeniny flavonoidů, které mají antioxidační účinky. Kudzu je díky svým unikátním vlastnostem vhodný doplněk během záměrného omezení konzumace alkoholu a kouření.

Kudzu a jeho výhody

• obsahuje extrakt z kořene Kudzu
  • je bohatý na isoflavonoidy
  • je vhodný během cíleného omezení konzumace alkoholu a kouření
  • má praktickou formu kapslí

Výtažek z kořene Kudzu 4:1 (Pueraria Montana), kapsle (želatina), protispékavé činidlo: hořečnaté soli mastných kyselin.

Užívejte 1 kapsli denně kdykoliv během dne.

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 kapsle)
Extrakt z kořene Kudzu 500 mg

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.

Hlavní kategorie Ostatní speciální doplňky výživy
Vegetariánský ne
Veganský ne
Směs směs