Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

L-Leucin Powder Instant - GymBeam

Výrobce: GymBeam
Hodnocení:
100 %

L-leucin je esenciální aminokyselina a nejdůležitější aminokyselina z BCAA. Nejvíce se podílí na růstu svalové hmoty, podporuje proteinovou syntézu, růst svalové hmoty, urychluje regeneraci a brání úbytku svalové tkáně i v případě redukčních diet. Je nevyhnutelná pro využívání bílkovin, avšak při tréninku je využitá mezi prvními.

Skladem
Akční cena   232 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

L-Leucin: nejdůležitější aminokyselina z BCAA, která podporuje proteinovou syntézu, chrání svalovou hmotu a výrazně zlepšuje regeneraci

L-leucin je esenciální aminokyselina, která je jednou ze tří aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA (leucin, isoleucin a valin). Z těchto tří aminokyselin leucin nejvíce vyčnívá proto, protože je nejúčinnějším aktivátorem proteinu známého jako mTOR [1] (jeho aktivace je schopná pozitivně ovlivňovat syntézu svalových bílkovin), a také je výhradně aminokyselinou ketogenní (produkuje ketony při metabolizaci). [2] [3]

 

L-leucin leucine gymbeam

 

Tato aminokyselina se nejvíce podílí na růstu svalové hmoty [4], avšak při aerobním nebo i anaerobním sportu je jí největší spotřeba. [5] V případě vytrvalostní nebo silové námahy, je právě leucin využitý mezi prvními jako jakési luxusní palivo. Proto je ho potřeba doplňovat ve stravě nebo formou doplňků výživy. Navíc musíte mít dostatek L-leucinu v poměru k jiným aminokyselinám, aby vaše tělo mohlo naplno využít všechny živiny z toho, co zkonzumujete. Pokud nemáte dostatek L-leucinu, vaše tělo nebude moci využívat bílkoviny [6], které mu dodáváte, a to bez ohledu na to, kolik jich zkonzumuje. Hladina leucinu označuje míru anabolismu v organismu a leucin urychluje regeneraci a brání úbytku svalové tkáně, například v případě redukčních diet.

 

L-Leucin a jeho výhody

  • esenciální aminokyselina (jedna z nejdůležitějších aminokyselin BCAA)
  • podporuje proteinovou syntézu
  • pomáhá chránit svalovou tkáň
  • urychluje a zlepšuje regeneraci
  • zabraňuje úbytku svalové hmoty a katabolismu
  • dodává tělu energii při stresu (např. při výkonu sportovní činnosti)
  • zachovává svalový glykogen
  • udržuje dusíkovou bilanci

 

Složení

L-leucin (100%). 

 

Dávkování

Základní dávka je1 ga doporučujeme ji užívat jednou denně rozmíchanou ve 200 ml vody nebo džusu.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g
L-leucin 100 g

 

Upozornění

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění pro alergiky: Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec a ořechů.

Recenze zákazníka

L-Leucin Powder Instant - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:L-Leucin Powder Instant - GymBeam
Vaše hodnocení
Product detail
Brutto váha Kg
Netto váha Kg
výška cm
šířka cm
délka cm
EAN
HS Code
Kategorie
Otázky zákazníka

L-Leucin Powder Instant - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď