Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate - Nutrex

Výrobce: Nutrex

Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate je komplexní termogenní spalovač tuku s obsahem 8 funkčních a ověřených složek v čele s kofeinem. Ten doplňuje extrakt z hořkého pomeranče, kopřivy indické, theobromin a další funkční složky. Tyto látky se spojují s rychlejším hubnutím, efektivnějším rýsováním postavy, a navíc mají i povzbuzující účinek.

Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate - vícesložkový termogenní spalovač tuku pro efektivnější a rychlejší hubnutí

Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate je komplexní termogenní spalovač, který obsahuje 8 aktivních složek pro efektivnější spalování tuku. Složení je založeno na funkčních látkách v čele s kofeinem, který má kromě známých povzbuzujících účinků vliv i na hormony (katecholaminy). Ty podporují spalování tuku, při čemž se uvolňuje energie, která pak může být využita pro pohyb a sport. Navíc vám pomůže s podporou bdělosti a koncentrace. Podobné stimulační účinky má také theobromin, který pochází z kakaa. Tato látka se navíc spojuje se schopností regulovat chuť k jídlu, což při hubnutí jistě oceníte.

Ve složení najdete také extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium), který je známý pro obsah oblíbeného spalovače synefrinu. Za jeho účinky stojí rovněž schopnost zvýšit rozklad tuků na energii. Společnost mu dělá také výtažek z kopřivy indické (Coleus forskohlii), která se díky bioaktivní složce forskolinu může rovněž pochlubit vlivem na hubnutí. Podobné účinky má také extrakt z rajských zrn (Aframomum melegueta). Tato rostlina pochází ze stejné rodiny jako zázvor, se kterým sdílí i blahodárný vliv na rozklad tuku a hubnutí.

Důležitou roli v produktu má také N-Acetyl-L-Tyrosin, ze kterého se v těle tvoří hormony štítné žlázy (tyroxin a trijódtyronin). Jejich optimální množství je pak klíčové pro správnou funkci a rychlost metabolismu, který má při snižování tělesné hmotnosti podstatnou roli.

Tomuto komplexnímu spalovači nechybí ani výtažek z ženšenu (Panax Ginseng), který patří mezi adaptogeny. Ty se spojují s pozitivním vlivem na duševní i fyzický výkon, díky čemuž vám mohou ulehčit zvládání náročného období, kterým hubnutí bezesporu je. Cholin Bitartrát je zase zástupcem nootropik, která se spojují s podporou koncentrace, motivace a soustředění na fyzický výkon. Díky tomu můžete zvládnout i náročnější tréninky, což pak vede k většímu množství spálených kalorií. Pro efektivní využitelnost všech obsažených látek v organismu je produkt obohacen také o extrakt z černého pepře (BioPerine®).

Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate je tak ideálním doplňkem pro všechny lidi, kteří usilují o hubnutí nebo se připravují na závody a potřebují vyrýsovat postavu. Nejlépe funguje v kombinaci s pohybem a jídelníčkem. Navíc povzbudí a dodá energii na plnění všech vašich cílů. Výhodou je také vysoká koncentrace aktivních složek, díky čemuž stačí užívat jen jednu kapsli 1-2krát denně.

Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate a jeho výhody

• vícesložkový termogenní spalovač tuku
  • obsahuje komplex 8 aktivních látek
  • ve složení má funkční dávku kofeinu
  • v jedné dávce stačí přijmout 1 kapsli
  • obsahuje theobromin
  • nechybí mu extrakt z pomerančovníku hořkého a rajských zrn
  • ve složení najdeme N-Acetyl-L-Tyrosin
  • obsahuje adaptogen a nootropikum
  • má vysokou koncentraci obsažených látek
  • hodí se všem lidem, kteří chtějí zhubnout
  • povzbudí před tréninkem i kdykoliv v průběhu dne
  • má formu praktických kapslí

N-acetyl-L-tyrosin, bezvodý kofein, cholin bitartrát, barvivo: chlorofylin (E141), rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), theobromin, extrakt z rajských zrn ((Aframomum melegueta) (jako Paradoxine®)), extrakt ženšenu Panax (stonek a list), extrakt z Coleus forskohlii ((kořen) (jako ForsLean®)), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), protihrudkující látka: stearan hořečnatý a oxid křemičitý, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, extrakt z černého pepře (jako BioPerine®).

Užívejte 1 kapsli ráno a 1 kapsli odpoledne, ideálně nejpozději 1 hodinu před jídlem. Poslední dávku si vezměte nejpozději 6 hodin před spánkem.

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Bezvodý kofein 175 mg
N-Acetyl-L-Tyrosin 200 mg
Cholin Bitartrát 150 mg
Theobromin 50 mg
Extrakt z rajských zrn (Aframomum melegueta) (ako Paradoxine®) 30 mg
Extrakt ze ženšenu Panax (stonek a list) 25 mg
Extrakt z Coleus forskohlii (koren) (ako ForsLean®) 25 mg
Extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) 18 mg
Extrakt z černého pepře (jako BioPerine®) 2,5 mg

Potravina je určena pro zvláštní výživu. Uložte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 15 – 25  °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Nedoporučuje se dětem ani těhotným a kojícím ženám. Ženy, které jsou těhotné nebo mohou otěhotnět, by se měly před použitím tohoto produktu poradit s lékařem nebo lékárníkem. Není určeno pro osoby citlivé na kofein. Během užívání tohoto produktu sledujte další zdroje kofeinu, jako jsou léky, potraviny nebo nápoje. Nepřekračujte doporučenou dávku. Nepoužívejte v v kombinaci s alkoholem. Doplňky stravy by neměly nahrazovat pestrou stravu.

Vyrobeno v Spojené státy
Hlavní kategorie Komplexní spalovače tuku