Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex

Výrobce: Nutrex

Až 7-složkový účinný spalovač tuků Lipo 6 Black, který je vylepšenou verzí celosvětově nejprodávanějšího spalovače tuků Lipo 6. I proto získal přívlastek "nejlepší produkt v oblasti spalování tuků". Tento efektivní a bezpečný spalovač tuků patří mezi nejoblíbenější produkty na odbourávání podkožního tuku.

Lipo 6 Black je komplexní spalovač tuků 2x účinnější než dříve

LIPO 6 BLACK je nejprodávanějším spalovačem tuků na světovém trhu. Základem úspěchu je samozřejmě upravená strava, pravidelný pohyb a kvalitní doplněk na redukci tělesného tuku, kterým je právě Nutrex LIPO 6 BLACK. Je vhodný pro každého, protože gramáž s   aktivními látkami jsou nastavené i pro méně aktivní sportovce. Díky technologii tekutých kapslí dosahuje vynikající absorpce a velmi rychlých výsledků při snižování tělesného tuku.

Gymbeam Lipo 6 Black Nutrex

Lipo 6 Black od společnosti Nutrex byl vyvinut po proslavení jejich prvního spalovače Nutrex Lipo 6. Lipo 6 Black se od původního produktu liší 2-krát účinnějšími látkami, které obsahuje. Vylepšená formule, která působí rychleji a samozřejmě, že i rychleji spaluje. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí účinně a rychle zhubnout. Ovšem, pro rychlejší účinky a zvýšení efektivity je důležitá i upravená strava a pohyb. Je postaven na kofeinovém základě.

Pro koho je LIPO 6 určen?

Tento doplněk výživy je ideální pro ženy i pro muže. Zejména však pro ty, kteří chtějí konečně vyhrát svůj boj s tělesným tukem.

Základní výhody produktu

• Ideální spalovač pro muže i ženy na nové úrovni
  • Technologie tekutých kapslí pro lepší vstřebávání
  • Zajišťuje rychlé a účinné spalování tuků
  • Kontroluje chuť k jídlu
  • Zrychluje metabolismus
  • Účinně působí v problematických partiích, u žen i u mužů stejně
  • Vytváří silnou termogenezi, která vede k celkové ztrátě tuků
  • 2x silnější thyronin

Gymbeam Lipo 6 Black Nutrex

Užívejte 3 kapsle ráno a 3 odpoledne. Pro optimální výsledky by se Lipo 6 Black neměl užívat s jídlem. Užívejte minimálně 30 minut před jídlem.

Nutriční hodnoty 1 dávka (3 kapsle)
Extrakt z černého čaje 250 mg
Kakaovník pravý (Theobroma cacao) (kakaový bob) 208,5 mg
Bezvodý kofein (Caffeine anhydrous) 200 mg
N-Acetyl-L-Tyrosin 150 mg
Extrakt z koreňa zázvoru 50 mg
Coleus forskohlii (kořen - obsahuje forskolin)  25 mg
Pepřovník černý (Piper nigrum) 5 mg

Ostatní složky

Glycerin (E422), rostlinná kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza), voda, chlorofylin.

Potravina určená pro zvláštní výživu. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. LIPO-6 Black není určen pro osoby mladší 21 let. Neužívejte během těhotenství nebo kojení. Nikdy nepřekročte maximální doporučené dávkování. Nepoužívejte Synephrine, kofein z jiných zdrojů, včetně kávy, čaje, sody a dalších doplňků stravy nebo léky. Tento výrobek obsahuje kofein. Poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud užíváte léky, včetně inhibitorů MAO, antidepresiva, aspirin, drogy nebo výrobky obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, nebo jiné. Poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud máte nemocné srdce, játra, ledviny nebo onemocnění štítné žlázy, duševní poruchy, potíže při močení, diabetes, vysoký krevní tlak, srdeční arytmie, časté bolesti hlavy, zvětšení prostaty nebo cukrovku. Mimo dosah dětí.

Doplněk stravy.Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Skladujte mimo dosah malých dětí.Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.Pokud užíváte nějaké léky nebo máte nějaké zdravotní problémy před přijetím produktu, se poraďte s ošetřujícím lékařem.Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.Skladujte na suchém místě při teplotě do 25 ° C.Minimální trvanlivost do konce: Uvedeno na obalu.
Allergens:

Hlavní kategorie Komplexní spalovače tuku
Bez GMO ne
Směs směs
Vyrobeno v Spojené státy
Skupina příchutí přírodní
Počet kusů na paletě 1960 ks
Distributor REVA - SPORT s.r.o., Stupkova 952/18, 77900 Olomouc 9, Czechia
Ostatní kategorie Spalovače tuků
Na hubnutí

Recenze od zákazníků Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex
Prohlížíte si:Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex

mohu potvrdit, že tento produkt opravdu funguje, jsem spokojen s výsledkem :)

Nejpřínosnější negativní recenze

Nechápu Pána co schodil za měsíc cca 5-6 kilo.Měl jsem 95 kg a za měsíc užívání mám stále 95 kg a to dávám svéhu tělu pořádně zabrat.Pouze reklama ...žádný spalovač nefunguje.

120 kaps. 1399  Kč 809 Kč