Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Lipo 6 Unlimited 120 kaps - Nutrex

Výrobce: Nutrex
Hodnocení:
30 %

Lipo 6 Unlimited je spalovač tuků a perfektní nástroj pro efektivní a účinné spalování tuku a ztrátu nadbytečných kalorií. Tento vyhledávaný spalovač tuku má výhodu individuálního dávkování, které si může každý přizpůsobit podle svých potřeb.

Dlouhodobě nedostupný

Lipo 6 Unlimited: spalovač tuků, díky kterému nebudete mít limity

Lipo 6 Unlimited je perfektní spalovač tuků a nástroj pro každého, kdo se snaží zhubnout. Výhodou je individuální dávkování, to znamená, že si dávku můžete přizpůsobit podle vašich osobních potřeb výběrem jedné, nebo dvou kapslí v porci.

  • Užijte si neomezené hubnutí!

  • Získejte absolutní kontrolu nad jídlem

  • Zažijte nával energie bez kolísání, která trvá několik hodin

  • Pociťte maximální koncentraci a pozitivní a šťastný pocit

  • Využijte výhodu individuálního dávkování

 

lipo 6 unlimited

 

LIPO 6 Unlimited představuje nekonečné možnosti. Říkáme, že neomezené! Jeho jedinečné složení nabízí neomezené výsledky hubnutí, neomezené odhodlání jíst méně, neomezenou energii trénovat tvrději a neomezenou koncentraci na váš cíl. Dieta bývá velmi těžká, i když máme pevnou vůli. LIPO 6 Unlimited pomáhá zvedat tyto hranice tím, že poskytuje silnou reakci spalování tuků a pozitivní pocit. Myslete neomezeně a definujte své nové já!

 

Lipo 6 Unlimited a jeho výhody

  • praktické kapslové balení

  • vhodné i pro nejnáročnější

  • kvalitní spalovač tuků

  • dlouhotrvající energie bez "CRASH" efektu

  • koncetrovanější mysl pro kvalitnější výsledky

 

Spalovač tuků Lipo 6 Unlimited reklamní foto

 

Složení

Mikrokrystalická celulóza, magnézium, rostlinná kapsle, oxid titaničitý

 

Dávkování

Tento produkt nabízí výhodu v individuálním dávkování. Začněte s jednou tekutou tobolkou ráno a druhou v odpoledních hodinách v první den. V závislosti na vašich individuálních potřebách můžete zvýšit dávku na 2 tekuté kapsle v jedné porci. Nepřesahujte dávku čtyři tekuté kapsle denně. Neužívejte šest hodin před spaním. Pro optimální účinky konzumujte 30-60 minut před jídlem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kaps)
LIPO-6 UNLIMITED PATENTOVANÁ FORMULE N-Acetyl-L-Tyrosine, Caffeine Anhydrous, Paullinia Cupana (22% Caffeine), Advantra Z Citrus Aurantium, Aframomum melegueta780 mg

 

Upozornění

Není určeno pro osoby mladší 18 let. Nepoužívejte, pokud jste těhotná, nebo kojíte. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nekonzumujte kofein, nebo synefrin z jiných zdrojů. Nepoužívejte déle než 8 týdnů. Pokud užíváte léky, o aplikaci tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Přerušte užívání dva týdny před operací. Kombinujte se správnou a vyváženou stravou a vhodným tréninkem.

Recenze zákazníka

Lipo 6 Unlimited 120 kaps - Nutrex

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Lipo 6 Unlimited 120 kaps - Nutrex
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Lipo 6 Unlimited 120 kaps - Nutrex

Napsat otázku
Napsat odpoveď