Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Magneslife 10 x 25 ml - Nutrend

Výrobce: Nutrend
Hodnocení:
100 %

Magneslife je vysoce účinný roztok iontů hořčíku (magnézia) s vitamínem B6 na akutní řešení svalových křečí. Pozitivně ovlivňuje uvolňování nervovo-svalového napětí a zlepšuje i regeneraci. Forma roztoku zajišťuje maximálně rychlý účinek, vysokou využitelnost a vstřebatelnost.

Skladem
Akční cena   216 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Magneslife pro sportovce, které trápí svalové křeče, chtějí zlepšit regeneraci a uvolnit svalové napětí

Magneslife je vysoce účinný roztok iontů hořčíku (magnézia) s vitamínem B6 pro akutní řešení svalových křečí. Forma roztoku zajišťuje maximálně rychlý účinek. Organické nosiče iontů hořčíku jsou garanty vysoké využitelnosti a vstřebatelnosti. Praktické balení v jednorázových monodózách dává možnost mít produkt kdykoliv u sebe a použít ho právě při signálech přicházejících svalových křečí v průběhu výkonu.

 

Magneslife - nutrend

 

Magneslife a jeho účinné látky:

 • Hořčík (magnézium - Mg) patří mezi nejdůležitější minerální látky nezbytné pro život, které si člověk nedokáže sám vytvořit. Proto jsme odkázáni na jeho příjem potravou. Jeho nedostatek zapříčiňuje vznik svalových křečí. Hořčík plní mnoho životně důležitých funkcí při regulaci energetického metabolismu, protože působí jako kofaktor a aktivátor řady enzymů. Je také zapojen do metabolismu vápníku – chrání před usazováním přebytečného vápníku do měkkých tkání (srdce, ledviny, cévní stěny), stimuluje tvorbu protilátek a zvyšuje imunitu. Nedostatkem hořčíku často trpí diabetici, lidé se zažívacími poruchami (celiakií, průjmem) a ledvinovými nemocemi.
 • Přídavek ve vodě rozpustného vitamínu B6 (pyridoxin), který musí být neustále doplňován ze stravy, podporuje přechod hořčíku přes buněčnou membránu do nitra buňky, což napomáhá upravovat množství hořčíku uvnitř buněk. Čím větší spotřebu bílkovin máte, tím větší množství vitamínu B6 budete potřebovat.

 

Magneslife a jeho výhody

 • je určen pro sportovce a jedince s vysokou fyzickou zátěží  
 • pomáhá předcházet svalovým křečím
 • uvolňuje nervovo svalovou napjatost
 • zlepšuje regeneraci a relaxaci - ideální večer před spaním
 • je vhodný pro jedince se zvýšenou dispozicí k latentní tetanii - kdykoliv v průběhu dne, kdy cítíte přicházející signály nedostatku hořčíku
 • řešení úbytku hořčíku po požívání alkoholu
 • vhodný ve stresových situacích a při zvýšené duševní námaze

 

Složení

Voda, citrát hořečnatý, fruktóza, glukóza, regulátor kyselosti kyselina citrónová, konzervanty (kyselina sorbová, benzoát sodný), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), sladidla acesulfam K a sukralóza.

 

Dávkování

 • 1 pitná monodóza MAGNESLIFE (25 ml) v průběhu fyzického výkonu, když ucítíte signál přicházejících svalových křečí
 • při dlouhotrvajícím nebo náročném výkonu mějte dávku MAGNESLIFE vždy u sebe a použijte v případě prvních signálů přicházejících křečí
 • 1 pitná monodóza v průběhu dne, vhodné před spaním, pro všechny, kteří mají nedostatečný příjem hořčíku klasickou stravou. Dále je vhodné MAGNESLIFE zařadit před spaním pro osoby, které se cítí nadměrně unavené nebo jsou vystavené velkému fyzickému či psychickému stresu
 • maximálně 1 monodóza 1 x denně

 

Nepřekračujte doporučené dávkování!

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (25 ml)% ODD*
Kalorie12,9 kcal**
Bílkoviny0 g**
Sacharidy1,6 g**
 z toho cukry1,6 g**
Tuky0 g**
Hořčík250 mg67%
Vitamín B68 mg571%
*doporučená denní dávka
**denní dávka není stanovena
Recenze zákazníka

Magneslife 10 x 25 ml - Nutrend

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Magneslife 10 x 25 ml - Nutrend
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Magneslife 10 x 25 ml - Nutrend

Napsat otázku
Napsat odpoveď