Magnézium citrát - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Magnézium citrát je dobře rozpustný prášek s obsahem hořčíku. Ten patří mezi esenciální minerální látky, které se v našem organismu podílejí na mnoha biologických procesech. Přispívá například ke snížení vyčerpání a únavy. Kromě toho pomáhá s udržením normální funkce psychiky, nervového systému, svalů a kostí. Je v citrátové formě, díky které má skvělou vstřebatelnost.

Magnézium citrát - skvěle vstřebatelný prášek s obsahem hořčíku, který podporuje normální činnost psychiky, nervového systému, svalů i zdraví kostí

Magnézium citrát je hořčík v práškové formě vázaný na kyselinu citrónovou, která mu zaručuje skvělou vstřebatelnost. Patří mezi esenciální minerální látky a podílí se na mnoha biologických procesech v našem organismu. Příjem hořčíku můžete ocenit během náročných dnů, protože přispívá ke správnému fungování psychiky, ale také ke snížení vyčerpání a únavy. To ocení manažeři či studenti, ale také běžci, cyklisté nebo vytrvalostní sportovci. Pro ně má hořčík význam i proto, že podporuje rovnováhu elektrolytů. Tyto důležité sloučeniny ztrácejí sportovci pocením během náročných výkonů.

Hořčík se kromě toho podílí na procesu látkové přeměny důležité pro tvorbu energie. Jeho příjem může ocenit také každý, kdo chce maximálně podpořit svou snahu ve fitku. Podporuje totiž správné fungování svalů a syntézu bílkovin. Kromě toho má vliv na správné fungování nervového systému a také hraje roli i procesu dělení buněk. Zároveň přispívá ke zdraví zubů a kostí. Ve výsledku tak jde o funkční doplněk, který ocení každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu.

Magnézium citrát a jeho výhody

• dobře rozpustný hořčík v práškové formě
  • má skvělou vstřebatelnost
  • podílí se na mnoha biologických procesech
  • patří mezi esenciální minerální látky
  • přispívá ke správnému fungování psychiky
  • má podíl na snížení vyčerpání a únavy
  • podporuje rovnováhu elektrolytů
  • podílí se na procesu látkové přeměny důležité pro tvorbu energie
  • podporuje správné fungování svalů
  • podílí se na správném fungování nervového systému
  • má vliv na syntézu bílkovin
  • přispívá ke zdraví zubů a kostí
  • je vhodný i pro vegany
  • ocení ho každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu

Magnézium citrát (100%).

Základní dávka je 1/2 odměrky (2 g) a užívá se 1x denně rozmíchaná ve 300 ml vody nebo džusu.

Nutriční hodnoty 100 g 2 g
Magnézium citrát 100 g 2 g
   z toho hořčík 15,7 g 322 mg (*85,9 %)

*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Forma prášková
Hlavní kategorie Hořčík
Ostatní kategorie Proti křečím
Na podporu imunity
Minerální látky

Recenze od zákazníků Magnézium citrát - GymBeam
Prohlížíte si:Magnézium citrát - GymBeam

Jak zde jiní píšou, tak projímavé účinky se u mě nedostavily, avšak horší trávení je zde znát, ale pokud to člověk nebude brát na lačno , tak by se potíže zas takové stát neměly, jak tu píšou ostatní :D Jinak je po chvíli užívání znát zlepšení spánku. Respektive jsem byl bez energie a ráno jsem se budil unavený ,ale už to přestalo. chuť- né zrovna chutný suplement, ale dá se to zvládnout účinek - zlepšení spánku,ižší míra únavy, mírné zhoršení trávení(mé doporučení-->nebrat na lačno nebo před spaním přímo na prázdný žaludek)

Nejpřínosnější negativní recenze

Při zakoupení Magnezia a užívání po dobu 3 dnů jsem měl bolesti břicha s průjmem. V produktu je jakási uměla hmota, která se ve vodě nerozpustí, a dělají se částečně hrudky. Chuť je humus, takže už neužívám a jsem v pohodě.

Balení (g) Cena Akční cena Skladem
250 g 219 Kč 169 Kč
1. Otázka:
Chuť
Dobrý den. Nedávno jsem u vás tento produkt zakoupil. Při vsypání přímo do úst je chuť velice štiplavá až pálivá. Při vsypání do vody v pohodě. Kupoval jsem dříve od jiného výrobce a chuť v ústech byla neutrální. Pokaždé jsem zapíjel dostatečným množství vody. Zajímá mě jestli je to tedy v pořádku ( zdali jste se s tím setkali nebo máte takovou zkušenost ) nebo jestli není něco v nepořádku. Děkuji
Odpovědět na otázku
Chuť
Odpověď:
Dobrý deň, produkt neodporúčame sypať priamo do úst. Na stránke a etikete uvádzame, že sa má prášok rozmiešať vo vode alebo v džúse. V prípade užitia produktu podľa návodu je produkt úplne bezpečný.

Paula, team GymBeam
2. Otázka:
Tomáš Kellner
zdravím, máte magnesium citrát či jiné magnesium v ochucené podobě?
Odpovědět na otázku
Tomáš Kellner
Odpověď:
Dobrý den,, děkujeme za dotaz. V ochucené podobě můžeme nabídnout například Magnesium chelate + B6 - GymBeam - příchuť pomeranč.

Miroslava, team GymBeam

Položky 6 až 7 z celkem 7