Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Masážní pistole VI Black - GymBeam

Výrobce: GymBeam
Hodnocení:
95 %

Masážní pistole VI Black je inovativní regenerační pomůcka pro celou řadu sportovců. Díky promyšlenému systému a jednoduchému použití může pomoci snížit ztuhlost svalů a svalové napětí, zlepšit průtok krve v masírovaných svalech, a zefektivnit tak celkovou regeneraci nebo případnou rehabilitaci. 

 
Akční cena 2 159 Kč Běžná cena 0 Kč
Doporučená maloobchodní cena
Cena dopravy 49.00 Kč

Masážní pistole VI Black - revoluční pomůcka pro sportovce k urychlení regenerace a zmírnění ztuhlosti svalů

Masážní pistole VI Black je revoluční pomůckou pro sportovce, maséry, ale i fyzioterapeuty pro zrychlení a zefektivnění regenerace. Díky výkonnému motoru dokáže vyvinout rychlost až 3 200 otáček za minutu, což vám pomůže zmírnit ztuhlost svalů, jejich napětí a zlepšit průtok krve v masírované oblasti. Zásluhou toho dojde k efektivnějšímu "metabolickému úklidu" v podobě odstranění různých odpadních produktů energetického metabolismu a zvýšenému přísunu kyslíku a dalších živin nutných pro rychlou a účinnou regeneraci svalové tkáně. Vysoký výkon umožňuje v mnoha případech aktivovat i "Trigger Pointy", což jsou 2-6 mm velké uzlíky, které jsou palpačně bolestivé a jejich aktivace může v mnoha případech znatelně ulevit od bolesti, ztuhlosti a napětí svalů. Dobře poslouží i v případě automasáže fascií.    

   

Masážní pistol VI Black je vybavena dotykovým LCD displejem a 30 úrovněmi intenzity. Její nízká hmotnost (1 200 gramů) a protiskluzová rukojeť zaručí, že se dobře drží v ruce a člověk se tak dokáže jednoduše namasírovat i sám. Ve stylovém balení v podobě kufříku dostanete 6 výměnných nástavců, díky kterým můžete na svaly působit různě intenzivním způsobem. V balení je samozřejmě nabíječka k nabití baterie o kapacitě 2500 mAh, která vydrží 4-6 hodin bezdrátového provozu. To oceníte zejména po náročných túrách v přírodě, vyjížďkách na kole nebo po těžkém tréninkovém programu.   

       

Masážní pistole VI Black - GymBeam

   

Masážní pistole VI Black a její výhody

 • masážní pistole s 30 úrovněmi intenzity a rychlostí až 3 200 otáček za minutu
 • bezdrátový bateriový provoz s výdrží 4-6 hodin 
 • je vybavená dotykovým LCD displejem
 • má nízkou hmotnost - 1 200 gramů a ergonomický tvar
 • balení obsahuje 6 výměnných nástavců
 • je ve stylovém balení v podobě kufříku 
 • zmírňuje ztuhlost svalů a jejich napětí 
 • může zlepšit cirkulaci krve v masírované oblasti a ulevit od bolesti
 • inovativní regenerační pomůcka pro sportovce

              

              

Technický popis
Výhody dotykový LCD displej
Baterie dobíjecí, 24V Li-Ion 2500mAh
Výdrž baterie 4-6 hod. (v závislosti na zvolené intenzitě)
Doba nabíjení 2 hod.
Funkce 30 stupňů rychlosti
Nástavce 6 různých masážních nástavců na celé tělo
Frekvence vibrací 3200 rpm
Zdvih 10 mm
Hlučnost do 45db
Hmotnost 1,2 kg

         

Jak s masážní pistolí zacházet?

Nabíjení:

 • Před prvním použitím produktu je nejprve zapotřebí plně nabít baterii, což trvá až 6 hodin. Nabíječku stačí zapojit do běžné domácí elektrické zásuvky a následně připojit nabíjecí konektor do nabíjecího portu baterie na spodní části rukojeti masážní pistole, kde se rovněž produkt zapíná a vypíná.
 • Po splnění předchozích pokynů začne na rukojeti pulzovat LED pásek zelenou barvou, což značí probíhající nabíjení baterie. Jakmile přestane LED pásek pulzovat a bude kontinuálně svítit zeleně, baterie je plně nabitá. 
 • Baterii je možné kdykoliv nabít za jakéhokoliv kapacitního stavu (pokud již není plně nabitá).
 • Průměrná doba provozu baterie je zhruba 4–6 hodin v závislosti na zvolené rychlosti masážního programu a aplikovaném tlaku masáže během používání.   
 • Po každém nabíjení odpojte nabíječku od zdroje elektrické energie.
 • Pokud chcete rukojeť s baterií oddělit od pistole, zmáčkněte plastový knoflík umístěný v ose rukojeti (baterie) a chladícího odvětrávání pistole a následně rukojeť s baterií za použití opatrnosti a umírněné síly vytáhněte. Rukojeť s baterií následně spojíte s masážní pistolí jednoduchým zasunutím rukojeti zpět se stejnou orientací s pistolí, jako jste rukojeť vytáhli.  

               

Provoz:

 • Vyberte si vámi preferovaný masážní nástavec a šetrným způsobem jej zasuňte do masážní hlavice přístroje. Ujistěte se, že je nástavec správně umístěn.  
 • Na spodní části rukojeti najdete přepínač mezi stavem "ON" a "OFF", který přepnete do pozice "ON".
 • Po zapnutí přístroje se rozsvítí LED pásek na rukojeti zeleným světlem a zároveň se zapne i LCD displej na přístroji.   
 • Masážní pistoli uvedete do provozu stisknutím prostředního červeného tlačítka na LCD displeji.
 • Tlačítky + a - na LCD displeji si můžete zvolit požadovanou intenzitu (rychlost) provozu produktu v rámci 1–30 stupňů rychlosti.  
 • V pravé části displeje pomocí číselné stupnice do 100 zjistíte úroveň nabití baterie, kdy 100 značí plně nabitý akumulátor.  
 • Masážní pistoli používejte pouze na pečlivě osušené oblasti těla v rámci požadovaného tlaku a intenzity masáže. Požadovanou oblast masírujte zhruba 60 vteřin a poté plynule přejděte na další partii těla.
 • Jakmile chcete ukončit provoz masážní pistole, opět stiskněte prostřední červené tlačítko na LCD displeji. 
 • Na spodní části rukojeti najdete přepínač mezi stavem "ON" a "OFF", který přepnete do pozice "OFF", čímž dojde k úplnému vypnutí produktu. 
 • Následně šetrným způsobem v přímém směru vytáhněte z hlavice přístroje masážní nástavec. 
 • Po použití masážní pistole otřete povrch zařízení a použitého masážního nástavce mírně navlhčeným ručníkem a osušte měkkým hadříkem.

            

Masážní nástavce:

 • Fork (vidlička, rozdvojený nástavec): Slouží typicky k uvolnění a masírování dlouhých a úzkých svalů, které najdete například v oblasti páteře v podobě jejich vzpřimovačů. Možné je i opatrné a pomalé masírování krční oblasti, Achillovy šlachy nebo holeně. 
 • Bullet (kuželový nástavec): Zaoblená špička pomůže s intenzivnějším a hlubším masírováním svalů. Nástavec je vhodný k masáži a aktivaci spouštěcích bodů (Trigger Pointů).
 • Round (kulovitý nástavec): Jedná se o nejuniverzálnější masážní nástavec pro široké použití na velké svalové skupiny a jejich průměrně intenzivní masáž. Oceníte jej například při masáži zad, ramen, paží, boků, hýždí, kvadricepsů, hamstringů nebo lýtek.   
 • Flat (plochý nástavec): Je vhodný k masáži celého těla, zejména na oblasti s plochými svaly a kolem citlivých a kostnatých míst. Je vhodný například na masáž zádového svalstva nebo předloktí. 
 • Golden finger (prstový nástavec): Můžete jej využít jako jemnější alternativu ke kuželovému nástavci pro aktivaci a uvolnění spouštěcích bodů (Trigger Pointů), což může ulevit od jejich ztuhlosti, bolesti a napětí. Tento nástavec také najde využití zejména při masírování měkkých tkání a menších částí těla v podobě dlaní nebo chodidel. 
 • Adze (klínový nástavec): Díky menší nárazové ploše nástavce se dostane i na těžko dostupná místa a s jeho pomocí efektivně promasírujete například oblast krční páteře, dlaní nebo chodidel. Je vhodný i pro masáž zádových svalových skupin. V oblasti krční páteře je zapotřebí zvýšené opatrnosti, jemnosti a použití menší intenzity. 

             

Záruka

Záruka je 2 roky od data zakoupení a zaniká v následujících případech:

 • Poškození způsobené nehodou, zneužitím, nesprávnou manipulací nebo transportem.
 • Produkt byl podroben neoprávněné opravě nebo neautorizovanému manipulačnímu zásahu.
 • Produkt nebyl užíván podle instrukcí.
 • Škoda překročila cenu produktu.
 • Došlo ke zhoršení stavu produktu v důsledku špatného skladování, zacházení či péče ze strany uživatele.

             

Upozornění

Před použitím výrobku se poraďte se svým ošetřujícím lékařem, a to zvláště v případě, pokud máte jakékoliv zdravotní problémy, trpíte probíhajícím akutním nebo chronickým onemocněním, jste těhotná nebo jste po výměně kloubů.  Produkt je určen pouze pro dospělé osoby. Masážní pistoli nepoužívejte na klouby, hlavu ani jiné kostnaté části těla. Po použití se mohou objevit modřiny. Jakmile v masírované oblasti ucítíte jakýkoliv nepříjemný pocit nebo bolest, ihned ukončete provoz produktu. Vlasy nebo jakoukoli část těla udržujte v dostatečné vzdálenosti od pohyblivé části zařízení a chladících otvorů na zadní straně motoru, aby nedošlo ke skřípnutí. Nevkládejte jakékoliv objekty do chladících otvorů na zadní straně motoru. Zařízení není určeno k používání pod vodou ani v rizikových podmínkách, kdy hrozí, že by voda mohla proniknout do vnitřního systému například skrze chladící otvory motoru. Vždy tak zabraňte jakékoliv možnosti, aby se voda dostala dovnitř zařízení. Produkt uchovávejte a používejte v dostatečné vzdálenosti od tekutin a zdrojů tepla. Používejte pouze nabíječku dodávanou v balení produktu. Před každým použitím zařízení pečlivě zkontrolujte. Nezasahujte do systému fungování produktu jakýmkoliv způsobem. Nespouštějte a nenabíjejte zařízení v bezobslužném stavu. Nezacházejte s výrobkem jakýmkoliv rizikovým způsobem, který by mohl způsobit poškození produktu nebo vést ke zranění uživatele. Neodstraňujte šrouby ani se nepokoušejte produkt rozebrat. Po dosažení nepřetržitého hodinového provozu produkt vypněte a před opětovným použitím nechte půl hodiny v klidu vypnutý. Produkt skladujte v suchu, chraňte před teplem, vlhkostí a přímým slunečním zářením.                   

Recenze zákazníka

Masážní pistole VI Black - GymBeam

Globální hodnocení produktu

95%
95%
Průměr ze 17 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

98 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

80.0000 %
31 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
0 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
Dodání výborné, vzhled super. Jednu hvězdičku odebírám kvůli návodu který není v češtině a není k tomu vlastně nic v češtině. Na internetu u vás též nejde dohledat návod.

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze Masážní pistole VI Black - GymBeam

 1. 80%

  Marcus

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Super
  Dodání výborné, vzhled super.
  Jednu hvězdičku odebírám kvůli návodu který není v češtině a není k tomu vlastně nic v češtině. Na internetu u vás též nejde dohledat návod.
 2. 100%

  Michala

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 2

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Skvělý pomocník
  Jsem totálně nadšená, my všichni. Luxusní kufřík, luxusně vypadá pistole, všechny nástavce... skvěle se drží a není těžký oproti konkurenci!
  Jediné minus je návod, který není v čj, ale zase není potřeba. Obsluha není vůbec náročná, ale fajn by bylo nějaké vysvětlení k hlavicím: jaká se k čemu nejlépe hodí apod. Jinak nejlepší koupě ❤️????
 3. 100%

  Káťa

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Super
  Dostatala jsem jako dárek a jsem velmi spokojená! Funguje jak má, nástavce, kufřík, vše super. Je zde návod v mnoha jazycích, dokonce už i v češtině s popisem jednotlivých nástavců.
 4. 100%

  Kovi

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Perfektní produkt hned si ho běžte zakoupit Jakub Engl udělal dobrou reklamu patří mi pochvala.
  5/5 když oni přidají slevu tak to je nejlepší
 5. 100%

  Freescoot

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Skvělý
  Objednal jsem to s velkým očekáváním, které to naplnilo ????????????
Napište svou recenzi
Prohlížite si:Masážní pistole VI Black - GymBeam
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Čína
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
8586022212864
Počet kusů na paletě
1 ks
Počet kusů v balení
50 ks
Brutto váha
1.52 Kg
Délka
23.50 cm
Šířka
11.00 cm
Výška
29.00 cm
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Masážní pistole VI Black - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď

Questions and answers about product Masážní pistole VI Black - GymBeam

1. Otázka:
Naskladnění

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Dobrý den, mohu se zeptat, kdy bude pistol opět skladem? Děkuji za odpověď
Odpověď:
Naskladnění

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Tento produkt bude skladem začátek března 2021.
2. Otázka:
Naskladnění

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Dobrý den, kdy bude pistole znova skladem? Děkuji
Odpověď:
Naskladnění

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Produkt bude doplněn kolem data 14.4.2021.

Co dělat s nataženým nebo natrženým svalem a jak je od sebe rozeznat?

Zranění svalu se může stát jakémukoliv sportovci. Jaká je první pomoc a jak poznat, jestli je to natažené, nebo natržené?

Floyd Mayweather: Fenomén, který s bilancí 50:0 v profi boxu nikdy nezažil trpkou chuť prohry

Floyd Mayweather nebo šampion, který s přívlastkem 50:0 neví, co znamená prohra. Podívejte se s námi na to, jaký je Floydův recept na úspěch.

Jak podpořit regeneraci pomocí masážní pistole a dalších pomůcek?

Jak zlepšit regeneraci? Odpovědí jsou masáže v pohodlí domova s efektivními pomůckami. Právě o jejich výhodách se dnes dočtete víc.

Rozcvička, strečink, zahřívání a ochlazování - jsou opravdu důležité?

Strečink či rozcvička jsou základem každého tréninkového plánu, na který se bohužel často zapomíná. Přitom hraje skutečně důležitou roli v budování svalů, zmírnění namožených svalů a eliminuje vznik zranění. Přečtěte si, jaké techniky strečinku známe, a jaké benefity v sobě ukrývají.

Položky 1 až 31 z celkem 31