Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Neoprenové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX

Výrobce: MADMAX

Neoprenové rukavice MaxGrip Neoprene Wraps jsou unikátní rukavice na cvičení pro zlepšení kvality úchopuMěkká výplň na vnitřní straně rukavic ochrání vaše ruce před odřeninami, mozoly a zraněními. Spodní strana rukavic je vytvořena z jedinečného protiskluzového materiálu, který zajistí pevnější a bezpečnější úchop.

Není skladem
Předpokládaná cena 309 Kč

Neoprenové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - jedinečné rukavice na cvičení s protiskluzovým materiálem pro zlepšení úchopu

Neoprenové rukavice MaxGrip Neoprene Wraps jsou unikátní, odolné rukavice na cvičení, jejichž úkolem je zlepšit úchop. Na vnitřní straně rukavic se nachází měkká a jemná výplň na ochranu rukou před mozoly, odřeninami či zraněními. Naopak spodní část rukavic je protiskluzová, což zajišťuje pevnější úchop. O maximální absorpci vlhkosti odvádění potu během cvičení se stará neopren, ze kterého jsou rukavice vyrobeny. Rukavice mají univerzální velikost. V balení se nachází 2 kusy.

Recenze zákazníka

Neoprenové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Neoprenové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
8591325006874
Počet kusů na paletě
1 ks
Počet kusů v balení
1 ks
Brutto váha
0.00 Kg
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Neoprenové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX

Napsat otázku
Napsat odpoveď