Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Nitrix 2.0 - BSN

Výrobce: BSN
Hodnocení:
73 %

Nitrix 2.0 je nový předtréninkový stimulant, který poskytuje maximální napumpování, zvyšuje hladinu NO a zlepšuje výkon a vytrvalost. Obsahuje aminokyselinu L-citrulin (až 3g), díky čemuž vás dokonale připraví na trénink. Navíc, potlačuje únavu a zvyšuje energii.

Skladem
Akční cena   679 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Nitrix 2.0: předtréninkový stimualt na zlepšení výkonnosti a vytrvalosti

Nitrix 2.0 je nový předtréninkový stimulant, který poskytuje maximální napumpování, zvyšuje hladinu NO a zlepšuje výkon a vytrvalost. Je to nejnovější pokrok ve vývoji koncentrované kyseliny dusičné, prekurzor výroby oxidu dusnatého, který je určen na podporu prokrvení, vytrvalosti a výkonu. Klíčem ke zcela novému a přepracovanému NITRIX 2.0 je použití aminokyseliny L-citrulin (3 g), což je prekurzor výroby oxidu dusnatého. BSN s neúnavnou oddaností k inovacím opět přináší vylepšenou verzi svého nejlepšího produktu a postupuje kupředu ve světě doplňků výživy. Poskytuje cenný základ vaší suplementace a tréninkového úsilí. Je mnohem pohodlnější, než kdy jindy. V ideálním případě vám postačí 3 tablety 60 minut před tréninkem a 3 tablety po tréninku, to znamená šest tablet denně.

NITRIX 2.0 je navržen pro podporu:

  • Napumpování
  • Vytrvalosti
  • Produkce oxidu dusnatého
  • Výkonu

 

nitrix 2.0 předtréninkový stimulant

 

Nitrix 2.0 a jeho výhody

  • zajišťuje maximální napumpování
  • potlačuje únavu
  • zlepšuje vytrvalost
  • zvyšuje energii
  • produkuje oxid dusnatý
  • obsahuje novou formu kreatinu

 

Složení

Kreatin monohydrát, L-Citrulin, plnící látka (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt hlohu (Crataegus monogyna / laevigata, aerial part), extrakt granátového jablka (Punica granatum, plod), extrakt hroznových semínek (Vitis vinifera, semeno), stabilizátor (zesílená sodná sůl karboxymethylcelulózy), extrakt kajenského pepře (Capsicum annuum, plod), Polygonum cuspidatum extrakt z kůry v prášku (standardizovaný 20% resveratrol), nikotinamid, extrakt černého pepře (Piper nigrum, plod ).

 

nitrix 2.0 předtréninkový stimulant

 

Dávkování

Užijte 3 tablety 60 minut před tréninkem a 3 tablety po tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (3 tab)
Kreatin1,5 g
L-Citrulin1,5 g
Extrakt hlohu100 mg
Extrakt granátového jablka100 mg
Extrakt hroznových semínek50 mg
Extrakt kajenského pepře25 mg
Niacin12 mg
Extrakt z černého pepře5 mg
Resveratrol3 mg

 

Upozornění

Před použitím se poraďte se svým lékařem pokud užíváte léky, nebo pokud máte zdravotní problémy. Není určen pro osoby mladší 18 let, ženy, které jsou těhotné nebo se snaží otěhotnět, nebo kojí. Není vhodné pro osoby citlivé na niacin. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Skladujte na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního záření. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává výrobky obsahující mléko, vejce, sóju, korýši, rybí tuk a ořechy.

Recenze zákazníka

Nitrix 2.0 - BSN

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Nitrix 2.0 - BSN
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Nitrix 2.0 - BSN

Napsat otázku
Napsat odpoveď