Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Plyometrická bedna PlyoBox Wood - GymBeam

Výrobce: GymBeam
Hodnocení:
100 %

Plyometrická bedna PlyoBox Wood je praktická fitness pomůcka se širokým spektrem využití, kterou ocení zejména nadšenci fitness či crossfitu. Kromě samotného plyometrického, tudíž dynamického výbušného tréninku spodní části těla, najde své využití i při cvicích zaměřených na rozvoj stability síly. Plyometrická bedna má 2 prakticky vykrojené úchopy po bočních stranách, které vám poslouží nejen na její jednoduchý přenos, ale i jako opora při provedení cviků. Maximální nosnost plyometrické bedny PlyoBox Wood je 200 kg.

Není skladem
Předpokládaná cena 2 159 Kč

Plyometrická bedna PlyoBox Wood - vyzkoušejte cvičení s jedinečnou fitness pomůckou pro rozvoj stability, síly a výbušný dynamický trénink

Plyometrická bedna PlyoBox Wood je skvělá fitness pomůcka pro každého sportovce, který chce posunout trénink a cvičení o level výše. Je vyrobena z odolného dřeva, které zaručí stabilitu a bezpečnost i během těch nejnáročnějších tréninků. Je vhodná na plyometrický trénink, který je známý také jako dynamický výbušný trénink spodní části těla, který využívá cviky jako výskoky či seskoky oběma nohama. Zároveň vám poslouží i při cvicích zaměřených na rozvoj stability síly. Zamilujete si ji také při crossfitu či HIIT tréninku. Na dvou stranách plyometrické bedny se nacházejí prakticky vykrojené úchopy, které vám poslouží na jednoduchý přenos, ale své využití najdou i jako opora při provedení cviků. Plyometrická bedna PlyoBox Wood se prodává v rozloženém stavu. Součástí balení jsou všechny potřebné komponenty pro její sestavení. Maximální nosnost plyometrické bedny je 200 kg. Instrukce pro sestavení plyometrické bedny jsou součástí balení.

      

Jak sestavit plyometrickou bednu PlyoBox Wood?

 1. Vyndejte vaši plyometrickou bednu z kartonového obalu. Obsahovat by měla 9 dřevěných kusů (2x malý panel s vykrojeným otvorem, 2x velký dřevěný panel, 2x středně velký panel, 3x dřevěná podpěra) set 37 dřevěných šroubů.
 2. Začněte tím, že spodní část plyometrické bedny (použijte z 2 největších dřevěných panelů v balení) položíte směrem dolůNásledně ji připojíte šrouby na boční část bedny, kterou budete mít položenou na zemi. (Použijte 1 ze středně velkých panelů bez výkroje).
 3. Další část bedny (použijte z 2 menších panelů s výkrojemzapasujte do mezer, které vznikly spojením prvních dvou částí. Dřevěnou část s výkrojem uchyťte pomocí 2 dřevěných šroubů. Jedním z nich připevněte panel s výkrojem o ten, který máte položený na zemi. Druhý umístěte do střední části na kraji dřevěného panelu s výkrojem, abyste zaručili, že jednotlivé kusy budou držet pohromadě vertikálně. Zbývající šrouby nainstalujete, když budou všechny strany bedny složené.
 4. Pro instalaci druhého dřevěného panelu s výkrojem zreplikujte krok číslo 3.
 5. Nainstalujte druhý kus středně velkého panelu bez výkroje. Pro upevnění využijte 3 šrouby pro každý dřevěný panel. Zašroubujte středové šrouby na každé straně, abyste zajistili spojení všech panelů se spodní částí plyometrické bedny.
 6. Pokračujte tím, že spolu spojíte pomocí středového výkroje 2 větší dřevěné podpěry. Následně pomocí dřevěného šroubu nainstalujte do středu této dřevěné opěrné konstrukce poslední menší opěrnou část.
 7. Sestavenou opěrnou konstrukci umístěte na střed dovnitř plyometrické bedny.
 8. Následně umístěte na sestavenou plyometrickou bednu vrchní část (použijte z 2 velkých dřevěných panelůa připevněte ji dřevěnými šrouby.
 9. Plyometrickou bednu otočte a nainstalujte všechny zbylé dřevěné šrouby tak, abyste zaručili, že všechny části do sebe zapadnou.

          Plyometrická bedna PlyoBox Wood - GymBeam

       

Vlastnosti plyometrické bedny PlyoBox Wood

Rozměry
Délka 40 cm
Šířka 51 cm
Výška 61 cm
Recenze zákazníka

Plyometrická bedna PlyoBox Wood - GymBeam

Globální hodnocení produktu

100%
100%
Průměr z 1 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

100 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

100.0000 %
0 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
0 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
Kvalitní zpracování, moje domácí tělocvična se s ní dostala na ještě vyšší level.

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze Plyometrická bedna PlyoBox Wood - GymBeam

 1. 100%

  Jakub

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 194

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Super vytunění domácí posilky
  Kvalitní zpracování, moje domácí tělocvična se s ní dostala na ještě vyšší level.
Napište svou recenzi
Prohlížite si:Plyometrická bedna PlyoBox Wood - GymBeam
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Čína
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
8586022212741
Počet kusů na paletě
1 ks
Počet kusů v balení
1 ks
Brutto váha
17.00 Kg
Délka
52.00 cm
Šířka
63.00 cm
Výška
15.00 cm
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Plyometrická bedna PlyoBox Wood - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď

Questions and answers about product Plyometrická bedna PlyoBox Wood - GymBeam

1. Otázka:
Materiál

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Dobrý den,
prosím o sdělení materíálu boxu, typ a sílu materiálu.
Příklad: vícevrstvá břízová překližka 12mm.
Děkuji z.Dvorak
Odpověď:
Materiál

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Jedná se o překližku z topolového dřeva.
Tloušťka 18mm

Wonder Woman Gal Gadot strávila 2 roky v armádě a pro roli nabrala 7 kg svalů. Co dalšího zvládla?

Gal Gadot je půvabná herečka, kterou můžete znát například z filmu Rychle a zběsile či Wonder Woman. Věděli jste, že byla několik let součástí izraelských ozbrojených sil a také se stala Miss Israel? Poznejte tuhle krásku blíž.

Lionel Messi: Chlapec, který podle Maradony zdědil jeho místo v argentinském fotbale

Kdo je nejlepším fotbalistou všech dob? No přeci legendární Lionel Messi, který se i navzdory problémům v dětství dotknul fotbalového nebe.

Zhubněte břicho a dostaňte se do formy díky našemu jednoduchému návodu

Vždy jste si přáli zhubnout a získat pevné břicho, ale nevěděli jste, jak na to? Tak neváhejte a poznejte 13 tipů, které poradí se stravou, tréninkem a dalšími oblastmi pro štíhlé břicho.

Jak začít cvičit na workoutovém hřišti?

Je pro vás trénink ve fitku už občas trošku nuda? Dejte šanci workoutovému hřišti. Vyzkoušejte si náš trénink a další cviky, které z vás udělají komplexnějšího sportovce.

Položky 1 až 39 z celkem 39