Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Stim-Free - ProSupps

Výrobce: ProSupps
Hodnocení:
100 %

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll vás nakopne a podpoří vaši soustředěnost na tréninku. Obsahuje aktivní složky, mezi nimiž je i kreatin hydrochlorid na zvýšení výkonu během cvičení. Neobsahuje kofein, a proto ho lze kombinovat s dalšími stimulanty. 

Není skladem
Předpokládaná cena 659 Kč

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll vás nakopne a připraví na trénink

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll v jedné dávce obsahuje až 1600 mg beta-alaninu a 1500 mg kreatin hydrochloridu, na podporu zvýšení výkonnosti při intenzivním tréninku. Je také obohacen o formuli pro zlepšení soustředění a další rostlinné extrakty. Neobsahuje kofein, a proto ho klidně můžete kombinovat s dalšími stimulačními látkami. V každé dávce najdete i 35 mg vápníku, který je prospěšný pro fungování svalů, zdravých kostí nebo energetického metabolismu. Jednou z výhod je fakt, že Dr. Jekyll je bez cukru a kalorií. Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll je komplexním suplementem pro překročení svých vlastních limitů.

 

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Stim-Free - ProSupps

 

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll a jeho výhody 

  • podporuje vytrvalost a výkon během tréninku
  • jeho hlavní složky tvoří kreatin HCl, beta-alanin a inositol
  • je bez kofeinu, cukru a kalorií
  • obsahuje také účinné extrakty

 

Složení

Příchuť Bluberry Lemonade: Kyselina citrónová, kyselina jablečná, přírodní a umělé příchutě, rozpustná kukuřičná vláknina, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, sukralóza, acesulfam draselný, fd & c blue lake # 1.

Příchuť Blue Raspberry: Přírodní a umělé příchutě, kyselina citrónová, kyselina jablečná, rozpustná kukuřičná vláknina, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, acesulfam draselný, sukralóza, fd & c blue lake # 1.

Příchuť Lolipop Punch: Kyselina citrónová, přírodní a umělé příchutě, rozpustná kukuřičná vláknina, kyselina jablečná, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, acesulfam draselný, sukralóza, kyselina vinná, fd & c červená # 40. 

Příchuť Watermelon: Rozpustné kukuřičné vlákno, kyselina citrónová, přírodní a umělé příchutě, kyselina jablečná, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, acesulfam draselný, sukralóza, oxid titaničitý, fd & c červená # 40.

 

Dávkování

Rozmíchejte jednu 1 odměrku (7,5 g) před tréninkem cca 20-30 min.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (7,5 g)
Vápník35 mg
Komplex pro vytrvalost3900 mg
Beta-alanin1600 mg
Kreatin HCL1500 mg
Inositol-vylepšený argininový silikát (jako nooLVL)800 mg
Cognitive Drive Matrix750 mg
L-tyrosin250 mg
Lví hříva extrakt (Hericium erinaceus) (výtažek z těla) (30% polysacharidů)200 mg
Alpinia galanga (kořen) výtažek 5:1150 mg
Celastrus paniculatus (osivo)150 mg
Adaptogenic Matrix160 mg
Ashwagandha (Withania somnifera) (kmen a list) (jako Sensoril)125 mg
Aframomum melegueta (osivo) (6-paradol 12%) (jako CaloriBurn GP)30 mg
Extrakt z černého pepře (plod)5 mg

 

Upozornění

Určeno pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Konzultujte užívání doplňku s lékařem nebo odborníkem na výživu, pokud máte následující onemocnění nebo potíže: vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční arytmie, jakékoliv problémy ze srdcem, dysfunkce nebo problémy jater, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou nebo dýcháním. Nekombinovat s alkoholem a drogami! Snižte příjem kofeinu z jiných zdrojů (např. káva, čaj, atd.). Neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy. Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí. Před užitím si prostudujte návod k použití (eliteku) a dodržujte doporučené dávkování. Tento doplněk neobsahuje žádné dopingové látky. Před zahájením jakéhokoliv tréninkového úsilí se poraďte s trenérem.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Stim-Free - ProSupps

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Stim-Free - ProSupps
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Stim-Free - ProSupps

Napsat otázku
Napsat odpoveď