Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps

Výrobce: ProSupps

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature je inovativní předtréninkovka, která se postará o přísun energie a koncentrace pro podporu sportovního výkonu. I bez kofeinu vyniká funkčním složením a díky tomu se hodí k podpoře výkonu i před tréninkem ve večerních hodinách bez negativního vlivu na spánek. 


Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 489 Kč

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature - inovativní předtréninkovka bez kofeinu vhodná i před večerním tréninkem

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature se vyznačuje funkčním složením působících ve 3 oblastech sportovního výkonu. Komplex pro zvýšení výkonu obsahuje aminokyselinu beta-alanin, z které je společně s histidinem v těle syntetizován karnosin. Vyšší koncentrace karnosinu ve svalech je spojena s jeho schopností snižovat zakyselení svalů během výkonu a potencionálně zlepšit výkonnost. Mezi další látky v komplexu pro zvýšení výkonnosti při intenzivním tréninku patří kreatin a inositol.   

    

Druhým stavebním prvkem produktu je komplex k zlepšení soustředění během tréninku. Komplex obsahuje cholin bitartrát, který je prekurzorem acetylcholinu, jenž hraje důležitou roli v optimálním fungování kognitivních schopností, soustředění a svalové činnosti. Dále obsahuje tyrosin, což je aminokyselina potřebná pro tvorbu dopaminu a adrenalinu, a ženšen patřící mezi adaptogeny.   

    

Poslední adaptogenní komplex se skládá z výtažku Ashwagandhy (Withania Somnifera), která může stejně jako ženšen pomáhat lépe se vypořádat se stresovými situacemi a zvýšit fyzický výkon. Dále obsahuje aframon rajské zrno (Aframomum melegueta), který má podobné bioaktivní účinky jako zázvor. Poslední látkou v komplexu je černý pepř, který u některých látek zvyšuje jejich biologickou dostupnost.   

    

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature neobsahuje kofein, a proto je vhodný zejména k použití v pozdních odpoledních a večerních hodinách bez negativního vlivu na optimální spánkový režim, který vysoká konzumace kofeinu může narušit.    

    

V případě, že máte příjem kofeinu pod kontrolou a nedělá vám jeho použití problém i v pozdějších denních hodinách, můžete předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature kombinovat právě s kofeinem nebo dalšími stimulačními látkami.   

   

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps

   

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature a jeho výhody

  • podporuje vytrvalost, intenzitu a soustředění během tréninku   
  • obsahuje účinné rostlinné extrakty v podobě adaptogenů  
  • je bez kofeinu, cukru i kalorií 
  • optimální k použití před tréninkem v pozdějších hodinách

   

Složení

Přírodní a umělá aromata, kyselina citrónová, kyselina jablečná, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT) (prášek), sukralóza, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, acesulfám draselný, šťáva z červené řepy (barvivo) (prášek).                 

     

Dávkování

Rozmíchejte 1 odměrku (7,5 g) s 200 - 250 ml studené vody. Konzumujte 15 až 30 minut před tréninkem. V případě, že se rozhodnete kombinovat produkt s jinými předtréninkovými přípravky, doporučujeme posoudit vaši individuální toleranci a začít s ½ odměrky každého z nich. Až po tomto kroku je vhodné pokračovat v dávkování v plném rozsahu. Někteří uživatelé mohou pociťovat mírné zvýšení teploty, které je neškodné a připisuje se na vrub Afromanu (Aframomum melegueta).   

    

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (15 ml)
Vápník 29 mg
Draslík 49 mg
Beta alanin 1,6 g
Kreatin HCL  1,5 g
Inozitol - arginin silikát (nooLVL™)  800 mg
Cholin bitartrát 450 mg
L-tyrosin 250 mg
Výtažek ze ženšenu Panax ginseng (stonek a listy)  50 mg
Ashwagandha (Withania somnifera) (stonek a listy) (Sensoril®)   125 mg
Aframon rajské zrno (Aframomum melegueta) (semeno) (6-paradol 12%) (CaloriBurn GP ™)   30 mg
Extrakt z černého pepře (plod) 5 mg

                            

Upozornenie

Doplněk je určen pro zdravé osoby starší 18 let. Produkt není vhotný pro těhotné a kojící ženy. Užívání produktu je vhodné konzultovat s odborníkem v případě, že užíváte léky na předpis nebo ty volně dostupné v případě, že máte zdravotní problémy zahrnující kardiovaskulární onemocnění, onemocnění štítné žlázy, cukrovky, vysokého krevního tlaku, deprese nebo dalších. Jakmile se u vás vyskytnou jakékoliv nepříznivé účinky, přestaňte produkt užívat a obraťte se na svého lékaře. Překročení doporučenné dávky může mít nepříznivé účinky na zdraví. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps
Vaše hodnocení

Příchuť

Vyrobeno v
Spojené státy
Bez plastových obalů
ne
Výška
10.60 cm
Šířka
9.00 cm
Délka
9.00 cm
Brutto váha
0.29 Kg
Skupina příchutí
ovoce
Počet kusů v balení
24 ks
Počet kusů na paletě
1440 ks
EAN
818253029200
Bez umělých sladidel
ne
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Bez GMO
ne
BIO
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ne
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Forma
prášková
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps

Napsat otázku
Napsat odpoveď