Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Výrobce: muscletech
Hodnocení:
91 %

NeuroCore je předtréninkový stimulant, se kterým zažijete extrémní sílu, obrovskou dávku energie, napumpovanost, vytrvalost a mentální koncentraci. V 1 dávce obsahuje až 1067 mg Beta-alaninu, 1000 mg L-citrulinu, 1000 mg kreatinu hydrochlorid a 120 mg bezvodého kofeinu, které jsou formulovány tak, aby vám poskytli nejlepší trénink.

Skladem
Akční cena   448 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

NeuroCore: předtréninkový stimulant, který vám dodá nával energie, síly a maximální napumpování

NeuroCore je předtréninkový stimulant, se kterým zažijete extrémní sílu a s ní i extrémní výsledky v podobě obrovské dávky energie, maximální napumpovanosti svalů, síly, vytrvalosti a mentální koncentrace. Obsahuje všechny klíčové ingredience, jako Beta-alanin, L-citrulin a kreatin hydrochlorid, které jsou formulovány tak, aby vám poskytly nejlepší zážitek z tréninku.

 

Kromě toho, tato predtréninkovka obsahuje i v 1 dávce 120 mg čistého bezvodného kofeinu, díky čemuž poskytuje nával energie. Již po krátké chvíli po užití první dávky zvyšuje soustředění a stimuluje mentální fokus, 1067 mg beta-alaninu startuje procesy, které zvyšují sílu a podporují nárůst svalové hmoty, 1000 mg kreatin hydrochlorid podporuje nárůst síly a 1000 mg L-citrulinu podporuje maximální napumpování. Obsah látek, které NeuroCore obsahuje, dělá z tohoto produktu jeden z nejlepších předtréninkových přípravků na trhu. Zažijte během tréninku skutečný pocit síly a energie, přesně tak jak to zažívají špičkoví kulturisté.

 

neurocore předtréninkový stimulant


Co vás s tímto předtréninkovým stimulantem čeká?

 • ENERGIE: Se 120 mg čistého bezvodného kofeinu, dělá z tohoto produktu něco víc, než to, co přinášejí ostatní výrobci suplementů. NeuroCore přináší vlnu energie, abyste zažili silnější a lepší výkon na tréninku.
 • KONCENTRACE: NeuroCore stimuluje mentální soustředění už po pár minutách po užití. Zaměřte své síly na cíl s NeuroCore!
 • SVALY: NeuroCore obsahuje 1067 mg Beta-alaninu, dávka, která je přesně stanovena vědeckým výzkumem, napomáhá zlepšit sílu a proces budování svalové hmoty.
 • SÍLA: Díky jedinečnému kreatinu monohydrátu je tento produkt naprosto odlišný. Klinicky ověřená forma kreatinu, která masivně zlepšuje rozvoj svalové síly a hmoty.
 • PROKRVENÍ: Obsahuje v jedné dávce až 1000 mg L-citrulinu, který má vliv na tvorbu oxidu dusnatého, díky kterému dosáhnete vynikající účinky, které nedosáhnete ani po užití obrovských dávek L-argininu. 

 

neurocore předtréninkový stimulant

 

NeuroCore a jeho výhody

 • podporuje nárůst svalové hmoty
 • extrémní hladina energie
 • podporuje maximální napumpování

 

Proč se rozhodnete pro NeuroCore?

 • NeuroCore™ obsahuje vědecky testované dávky čistého L-citrulinu namísto L-argininu nebo AKG s cílem dosáhnout intenzivní a dlouhotrvající napumpování. L-citrulin, jak ukazují vědecké výzkumy, umožňuje dosáhnout nadprůměrně vysoké hladiny argininu v krvi v porovnání s vyššími dávkami přímo užívaného L-argininu.
 • V NeuroCore™ byl použit vysoce účinný kreatin, známý jako kreatin HCl. Jak je klinicky ověřeno, působí na zvýšení svalových objemů a síly.
 • NeuroCore™ obsahuje beta-alanin, látku, která byla intenzivně zkoumána pro svůj vliv na nárůst síly.
 • Na rozdíl od mnoha předsoutěžních koncentrátů obsahuje NeuroCore™ klinicky ověřené a vědecky testované složky, které jsou uvedeny na obalu, takže přesně víte, co každá dávka obsahuje.

 

neurocore předtréninkový stimulant


Složení

Přírodní a umělá aromata, kyselina citronová, Di-kyselina jablečná, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, allura red AC.

 

Dávkování

Užívejte jednu odměrku rozmíchanou v 200 ml studené vody, a to 30 minut před tréninkem. Neužívejte více než 3 odměrky denně.


Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť fruit punch)1 dávka (4,3 g)
Neurocore™ Komplex3437 mg
Beta-alanin (CarnoSyn®)1067 mg
L-citrulin1000 mg
Kreatin monohydrát1000 mg
Extrakt ze ženšenu (jako Panax Ginseng)167 mg
Kofein120 mg
L-teanin50 mg
Extrakt z rozchodníku prudkého (jako Rhodiola rosea (kořeň))33,4 mg

 

Upozornění

Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to naprosto normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozmrvte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící!

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, ořechy, pšenici, arašídy, ryby, měkkýši a sóju.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď