Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Výrobce: MuscleTech
Hodnocení:
90 %

NeuroCore je předtréninkový stimulant, se kterým zažijete extrémní sílu, obrovskou dávku energie, napumpovanost, vytrvalost a mentální koncentraci. V 1 dávce obsahuje až 1067 mg Beta-alaninu, 1000 mg L-citrulinu, 1000 mg kreatinu hydrochlorid a 120 mg bezvodého kofeinu, které jsou formulovány tak, aby vám poskytli nejlepší trénink.

Není skladem
Předpokládaná cena 448 Kč

NeuroCore: předtréninkový stimulant, který vám dodá nával energie, síly a maximální napumpování

NeuroCore je předtréninkový stimulant, se kterým zažijete extrémní sílu a s ní i extrémní výsledky v podobě obrovské dávky energie, maximální napumpovanosti svalů, síly, vytrvalosti a mentální koncentrace. Obsahuje všechny klíčové ingredience, jako Beta-alanin, L-citrulin a kreatin hydrochlorid, které jsou formulovány tak, aby vám poskytly nejlepší zážitek z tréninku.

 

Kromě toho, tato predtréninkovka obsahuje i v 1 dávce 120 mg čistého bezvodného kofeinu, díky čemuž poskytuje nával energie. Již po krátké chvíli po užití první dávky zvyšuje soustředění a stimuluje mentální fokus, 1067 mg beta-alaninu startuje procesy, které zvyšují sílu a podporují nárůst svalové hmoty, 1000 mg kreatin hydrochlorid podporuje nárůst síly a 1000 mg L-citrulinu podporuje maximální napumpování. Obsah látek, které NeuroCore obsahuje, dělá z tohoto produktu jeden z nejlepších předtréninkových přípravků na trhu. Zažijte během tréninku skutečný pocit síly a energie, přesně tak jak to zažívají špičkoví kulturisté.

 

neurocore předtréninkový stimulant


Co vás s tímto předtréninkovým stimulantem čeká?

 • ENERGIE: Se 120 mg čistého bezvodného kofeinu, dělá z tohoto produktu něco víc, než to, co přinášejí ostatní výrobci suplementů. NeuroCore přináší vlnu energie, abyste zažili silnější a lepší výkon na tréninku.
 • KONCENTRACE: NeuroCore stimuluje mentální soustředění už po pár minutách po užití. Zaměřte své síly na cíl s NeuroCore!
 • SVALY: NeuroCore obsahuje 1067 mg Beta-alaninu, dávka, která je přesně stanovena vědeckým výzkumem, napomáhá zlepšit sílu a proces budování svalové hmoty.
 • SÍLA: Díky jedinečnému kreatinu monohydrátu je tento produkt naprosto odlišný. Klinicky ověřená forma kreatinu, která masivně zlepšuje rozvoj svalové síly a hmoty.
 • PROKRVENÍ: Obsahuje v jedné dávce až 1000 mg L-citrulinu, který má vliv na tvorbu oxidu dusnatého, díky kterému dosáhnete vynikající účinky, které nedosáhnete ani po užití obrovských dávek L-argininu. 

 

neurocore předtréninkový stimulant

 

NeuroCore a jeho výhody

 • podporuje nárůst svalové hmoty
 • extrémní hladina energie
 • podporuje maximální napumpování

 

Proč se rozhodnete pro NeuroCore?

 • NeuroCore™ obsahuje vědecky testované dávky čistého L-citrulinu namísto L-argininu nebo AKG s cílem dosáhnout intenzivní a dlouhotrvající napumpování. L-citrulin, jak ukazují vědecké výzkumy, umožňuje dosáhnout nadprůměrně vysoké hladiny argininu v krvi v porovnání s vyššími dávkami přímo užívaného L-argininu.
 • V NeuroCore™ byl použit vysoce účinný kreatin, známý jako kreatin HCl. Jak je klinicky ověřeno, působí na zvýšení svalových objemů a síly.
 • NeuroCore™ obsahuje beta-alanin, látku, která byla intenzivně zkoumána pro svůj vliv na nárůst síly.
 • Na rozdíl od mnoha předsoutěžních koncentrátů obsahuje NeuroCore™ klinicky ověřené a vědecky testované složky, které jsou uvedeny na obalu, takže přesně víte, co každá dávka obsahuje.

 

neurocore předtréninkový stimulant


Složení

Přírodní a umělá aromata, kyselina citronová, Di-kyselina jablečná, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, allura red AC.

 

Dávkování

Užívejte jednu odměrku rozmíchanou v 200 ml studené vody, a to 30 minut před tréninkem. Neužívejte více než 3 odměrky denně.


Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť fruit punch)1 dávka (4,3 g)
Neurocore™ Komplex3437 mg
Beta-alanin (CarnoSyn®) 1067 mg
L-citrulin 1000 mg
Kreatin monohydrát 1000 mg
Extrakt ze ženšenu (jako Panax Ginseng) 167 mg
Kofein 120 mg
L-teanin 50 mg
Extrakt z rozchodníku prudkého (jako Rhodiola rosea (kořeň)) 33,4 mg

 

Upozornění

Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to naprosto normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozmrvte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící!

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, ořechy, pšenici, arašídy, ryby, měkkýši a sóju.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Globální hodnocení produktu

90%
90%
Průměr ze 31 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

92.5 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

100.0000 %
7 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
0 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
Mám za sebou už hodně předtréninkových doplňků a mohu po několika letech závodního cvičení říci,že tento pre-workout je TOP !!! Měl jsem ho samotný mohu říci,že pro mne je bezkonkurenční.Osobně si ke 3 odměrkám dám ještě 3 odměrky BCAA od Promilu které mimo jiné obsahují také glutamin a arginin a šlape mi to parádně. Lepší je i soustředěnost na trénink,tzv. focus . Doporučuji začít s první trénink s 2 odměrky a další trénink už 3 .Více bych nepřekračoval,pokud jsem dal 4 odměrky,tak už mi bylo špatně Při 3 odměrkách obsahuje cca ... zobrazit všechno

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Nejpřínosnejší kritická recenze

20.0000 %
1 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
0 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
První dávku jsem si dal dvojnásobnou a absolutně žádné nakopnutí. Necítil jsem vůbec nic ????

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Všechny recenze Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

 1. 100%

  Ingos

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  bez konkurence
  Mám za sebou už hodně předtréninkových doplňků a mohu po několika letech závodního cvičení říci,že tento pre-workout je TOP !!! Měl jsem ho samotný mohu říci,že pro mne je bezkonkurenční.Osobně si ke 3 odměrkám dám ještě 3 odměrky BCAA od Promilu které mimo jiné obsahují také glutamin a arginin a šlape mi to parádně. Lepší je i soustředěnost na trénink,tzv. focus . Doporučuji začít s první trénink s 2 odměrky a další trénink už 3 .Více bych nepřekračoval,pokud jsem dal 4 odměrky,tak už mi bylo špatně
  Při 3 odměrkách obsahuje cca 320mg kofeinu ,takže se připravte,že spánek se Vám bude vyhýbat Doporučuji ho dát spíše na dopolední trénink a nebo se připravit,že do 4h do rána budete mít problém usnout
 2. 20%

  Lukaso

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Nedoporučeno
  Horší jsem neměl
  První dávku jsem si dal dvojnásobnou a absolutně žádné nakopnutí. Necítil jsem vůbec nic ????
 3. 100%

  Joe

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Vytrvalost na 1*
  Určitě bych tento doplněk doporučil všem,na které předtreninkáče příliš nepůsobí . Většina nových předtreninkáču Vám způsobí štípání po celém těle a žádnou větší pumpu ani soustředěnost,zde to však neplatí a já mohu tento Neurocore s klidným svědomím doporučit !!!
 4. 100%

  Filip

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 1

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  TOP předtréninkový stimulant
  Super chuť, funguje perfektně. Sice není tak agresivní, jako jiné podobné produkty. Nicméně mě dobře nakopne, dodá energii do silového tréninku, ale i se s ním dokážu perfektně soustředit.
 5. 100%

  Marek

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 3

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Paráda
  Další předtréninkovka, kterou jsem vyzkoušel a za mě rozhodně paráda. Chuť výborná, rychle rozmýchaný, rychle jde pocítit že už funguje, pocítím vždy tak po 15 minutách brnění v těle. Na každý trénink si dávám 2 odměrky do 0,4L vody a výkony jsou super. U téhle předtréninkovky jsem ani nenaznal že by se rychle vyvynula imunita nebo že by byl nějaký pokles účinků jako u některých jiných...Problémy se spánkem nemám a rozhodně doporučuji.
 6. 100%

  Frees

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Napumpování + Síla + Energie
  Rozhodoval jsem se mezi Jack 3D a Neurocore. Nakonec jsem tehdá i kvůli ceně zvolil Neurocore. Využívám ho několik měsíců a někdy ani sám nemůžu uvěřit výsledkům a jeho účinosti. Jak už tu bylo někde dříve zmíněno ,,chut trhat beton". Maximální napumpování, obrovská dávka energie a neuvěřitelná síla. Co se týče síly to jsem pocítil asi nejvíce. Výsledky po po par týdnech. Zvedám o několik kilo víc (cca. o 1/4 původní váhy) na všech partiich. A výkon jde stále nahoru.

  Koupil jsem a neprohloupil jsem. Určitě koupím znovu
 7. 100%

  Dado

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  spokojenost s výrobkem
  obnovený verze staré predtréninkovky s lepšími přísadami. Užívám dvě odměrky 10 minut před cvičením a účinky byly klasické - mrvení, nabuzení. Vydrželo po celý trénink. Výborná chuť, opravdu lepší jsem nepil
 8. 100%

  Mima

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  ok

  Výborný nakopávač na trénink. Funguje
Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech
Vaše hodnocení

Příchuť

Vyrobeno v
Spojené státy
Bez umělých sladidel
ne
Výška
13.50 cm
Šířka
11.00 cm
Délka
11.00 cm
Brutto váha
0.33 Kg
Počet kusů v balení
12 ks
Netto váha
0.21 Kg
EAN
631656254167
Bez plastových obalů
ne
Bez GMO
ne
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
BIO
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Forma
prášková
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď