Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Výrobce: muscletech
Hodnocení:
91 %

NeuroCore je předtréninkový stimulant, se kterým zažijete extrémní sílu, obrovskou dávku energie, napumpovanost, vytrvalost a mentální koncentraci. V 1 dávce obsahuje až 1067 mg Beta-alaninu, 1000 mg L-citrulinu, 1000 mg kreatinu hydrochlorid a 120 mg bezvodého kofeinu, které jsou formulovány tak, aby vám poskytli nejlepší trénink.

Není skladem Očekáváme: 07.07.2020
Předpokládaná cena 448 Kč

NeuroCore: předtréninkový stimulant, který vám dodá nával energie, síly a maximální napumpování

NeuroCore je předtréninkový stimulant, se kterým zažijete extrémní sílu a s ní i extrémní výsledky v podobě obrovské dávky energie, maximální napumpovanosti svalů, síly, vytrvalosti a mentální koncentrace. Obsahuje všechny klíčové ingredience, jako Beta-alanin, L-citrulin a kreatin hydrochlorid, které jsou formulovány tak, aby vám poskytly nejlepší zážitek z tréninku.

 

Kromě toho, tato predtréninkovka obsahuje i v 1 dávce 120 mg čistého bezvodného kofeinu, díky čemuž poskytuje nával energie. Již po krátké chvíli po užití první dávky zvyšuje soustředění a stimuluje mentální fokus, 1067 mg beta-alaninu startuje procesy, které zvyšují sílu a podporují nárůst svalové hmoty, 1000 mg kreatin hydrochlorid podporuje nárůst síly a 1000 mg L-citrulinu podporuje maximální napumpování. Obsah látek, které NeuroCore obsahuje, dělá z tohoto produktu jeden z nejlepších předtréninkových přípravků na trhu. Zažijte během tréninku skutečný pocit síly a energie, přesně tak jak to zažívají špičkoví kulturisté.

 

neurocore předtréninkový stimulant


Co vás s tímto předtréninkovým stimulantem čeká?

 • ENERGIE: Se 120 mg čistého bezvodného kofeinu, dělá z tohoto produktu něco víc, než to, co přinášejí ostatní výrobci suplementů. NeuroCore přináší vlnu energie, abyste zažili silnější a lepší výkon na tréninku.
 • KONCENTRACE: NeuroCore stimuluje mentální soustředění už po pár minutách po užití. Zaměřte své síly na cíl s NeuroCore!
 • SVALY: NeuroCore obsahuje 1067 mg Beta-alaninu, dávka, která je přesně stanovena vědeckým výzkumem, napomáhá zlepšit sílu a proces budování svalové hmoty.
 • SÍLA: Díky jedinečnému kreatinu monohydrátu je tento produkt naprosto odlišný. Klinicky ověřená forma kreatinu, která masivně zlepšuje rozvoj svalové síly a hmoty.
 • PROKRVENÍ: Obsahuje v jedné dávce až 1000 mg L-citrulinu, který má vliv na tvorbu oxidu dusnatého, díky kterému dosáhnete vynikající účinky, které nedosáhnete ani po užití obrovských dávek L-argininu. 

 

neurocore předtréninkový stimulant

 

NeuroCore a jeho výhody

 • podporuje nárůst svalové hmoty
 • extrémní hladina energie
 • podporuje maximální napumpování

 

Proč se rozhodnete pro NeuroCore?

 • NeuroCore™ obsahuje vědecky testované dávky čistého L-citrulinu namísto L-argininu nebo AKG s cílem dosáhnout intenzivní a dlouhotrvající napumpování. L-citrulin, jak ukazují vědecké výzkumy, umožňuje dosáhnout nadprůměrně vysoké hladiny argininu v krvi v porovnání s vyššími dávkami přímo užívaného L-argininu.
 • V NeuroCore™ byl použit vysoce účinný kreatin, známý jako kreatin HCl. Jak je klinicky ověřeno, působí na zvýšení svalových objemů a síly.
 • NeuroCore™ obsahuje beta-alanin, látku, která byla intenzivně zkoumána pro svůj vliv na nárůst síly.
 • Na rozdíl od mnoha předsoutěžních koncentrátů obsahuje NeuroCore™ klinicky ověřené a vědecky testované složky, které jsou uvedeny na obalu, takže přesně víte, co každá dávka obsahuje.

 

neurocore předtréninkový stimulant


Složení

Přírodní a umělá aromata, kyselina citronová, Di-kyselina jablečná, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, allura red AC.

 

Dávkování

Užívejte jednu odměrku rozmíchanou v 200 ml studené vody, a to 30 minut před tréninkem. Neužívejte více než 3 odměrky denně.


Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť fruit punch)1 dávka (4,3 g)
Neurocore™ Komplex3437 mg
Beta-alanin (CarnoSyn®)1067 mg
L-citrulin1000 mg
Kreatin monohydrát1000 mg
Extrakt ze ženšenu (jako Panax Ginseng)167 mg
Kofein120 mg
L-teanin50 mg
Extrakt z rozchodníku prudkého (jako Rhodiola rosea (kořeň))33,4 mg

 

Upozornění

Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako "hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to naprosto normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozmrvte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce!). Prášek NIKDY nepřipravujte mokrou lžící!

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, vejce, ořechy, pšenici, arašídy, ryby, měkkýši a sóju.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech
Vaše hodnocení

Příchuť

Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Bez plastových obalů
ne
Výška
13.50 cm
Šířka
11.00 cm
Délka
11.00 cm
Brutto váha
0.33 Kg
HS kod
21069098
EAN
631656254167
Bez umělých sladidel
ne
Forma
práškový
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant NeuroCore - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď