Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant Ulift - Liftag Sport

Výrobce: Liftag Sport
Hodnocení:
72 %

Předtréninkový stimulant Ulift v sobě ukrývá jedinečnou směs, která aktivně podporuje fyzický a silový výkon. Nabízí však i intenzivní dávku energie, soustředění a koncentrace. Zlepšuje regeneraci svalů a svalovým vláknům dodává před tréninkem potřebné živiny. Navíc podporuje syntézu proteinu, a tím i růst svalové hmoty. 

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 499 Kč

Předtréninkový stimulant Ulift - unikátní předtréninkovka, která podpoří fyzický výkon, dodá energii, zlepší soustředění, podpoří růst a regeneraci svalové hmoty

Předtréninkový stimulant Ulift je jedinečná předtréninkovka, která v sobě ukrývá jedinečnou směs. L-arginin a L-citrulin spolupracují při snižování tvorby kyseliny mléčné a amoniaku během tréninku, a tím zvyšují produkci dusíku. Monohydrát kreatinu zvyšuje sílu a díky podpoře proteinové syntézy blahodárně působí i na růst a objem svalové hmoty. Ulift navíc obsahuje dimetylglycin, který zvyšuje příjem kyslíku, čímž zlepšuje jeho používání během tréninku. Výsledkem je tedy zvýšení energie, koncentrace a soustředění společně s růstem a regenerací svalové hmoty.

        

Předtréninkový stimulant Ulift - Liftag Sport
 

  

Předtréninkový stimulant Ulift a jeho výhody

 • podporuje fyzický a silový výkon
 • přispívá k růstu a objemu svalové hmoty
 • podporuje regeneraci
 • dodává energii
 • podporuje koncentraci a soustředěnost
 • snižuje tvorbu kyseliny mléčné
 • zvyšuje příjem kyslíku

         

Pro koho je určen?

Tato předtréninkovka je určena pro sportovce nad 18 let, kteří potřebují před tréninkem nabudit a dodat svému tělu pořádnou dávku energie.

  

Složení

Příchuť green apple: kreatin monohydrát, L-citrulin DL-malát (1:1), L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG), beta alanin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, vitamín C, NN - dimethlglycin chlorid, kofein, vitamín E, vitamín B12, maltodextrin, kyselina citrónová, příchuť, křemičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfam draslík, sukralóza, barvivo (kurkumin E100, zářivá modrá E133).

Příchuť fruit punch: kreatin monohydrát, L-citrulin DL-malát (1:1), L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG), beta alanin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, vitamín C, NN – dimethlglycin chlorid, kofein, vitamín E, vitamín B12, maltodextrin, kyselina citrónová, příchuť, křemičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfam draslík, sukralóza, barvivo (červeň Allura AC E129).

Příchuť watermelon: kreatin monohydrát, L-citrulin DL-malát (1:1), L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG), beta alanin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, vitamín C, NN - dimethlglycin chlorid, kofein, vitamín E, vitamín B12, maltodextrin, kyselina citrónová, příchuť, křemičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfam draslík, sukralóza, barvivo (karmín E120).

Příchuť blue raspberry: kreatin monohydrát, L-citrulin DL-malát (1:1), L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG), beta alanin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, vitamín C, NN - dimethlglycin chlorid, kofein, vitamín E, vitamín B12, maltodextrin, kyselina citrónová, příchuť, křemičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfam draslík, sukralóza, barvivo (zářivá modrá E133).

    

Dávkovaní

Smíchejte 1 odměrku (13 g) s 250 ml vody. Užijte 20 minut před tréninkem.

     

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (13 g)
Kreatin monohydrát 2000 mg
L-citrulin DL-malát  2000 mg
L-arginin alfa ketoglutarát  (AAKG) 1750 mg
Beta Alanin 1250 mg
L-citrulin 750 mg
L-glutamin 500 mg
Taurin 500 mg
Vitamín C 180 mg
N,N - Dimethlglycin chlorid 125 mg
Kofein 125 mg
Vitamín E 30 mg
Vitamín B12 70 mg

 

Upozornění

Doplněk je určen pro osoby starší 18 let. Je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. V případě, že máte jedno z následujících onemocnění: vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční arytmie, jakékoliv problémy ze srdcem, dysfunkce nebo problémy jater, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou nebo dýcháním, konzultujte užívání tohoto doplňku s lékařem.

V žádném případě nekombinujte s alkoholem nebo drogami! Snižte příjem kofeinu z jiných zdrojů (např. káva, čaj, atd.). Neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy. Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí. Před užitím si prostudujte návod k použití a dodržujte doporučené dávkování. Tento doplněk neobsahuje žádné dopingové látky. Před zahájením jakéhokoliv tréninkového úsilí se poraďte s trenérem.

Upozornění ohledně možných hrudek v produktu! Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako ,,hygroskopické“. To znamená, že absorbují vlhkost z okolí a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to zcela normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozdrolte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v chladničce).

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant Ulift - Liftag Sport

Globální hodnocení produktu

72%
72%
Průměr ze 15 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

80 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

20.0000 %
0 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
0 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
Vyhozene penize.Ani pri dvojite davce nic.Radsi si dejte kafe

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Všechny recenze Předtréninkový stimulant Ulift - Liftag Sport

 1. 20%

  Laco

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Nedoporučeno
  Nebrat
  Vyhozene penize.Ani pri dvojite davce nic.Radsi si dejte kafe
Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant Ulift - Liftag Sport
Vaše hodnocení

Příchuť

Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Bez plastových obalů
ne
Výška
12.00 cm
Šířka
11.00 cm
Délka
11.00 cm
Brutto váha
0.48 Kg
Skupina příchutí
ovoce
EAN
811032020078
Bez umělých sladidel
ne
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
BIO
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Forma
prášková
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant Ulift - Liftag Sport

Napsat otázku
Napsat odpoveď