Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Fitness opasek Premium Multifunction - Chiba

Výrobce: CHIBA

Fitness opasek Premium Multifunction je multifunkční opasek na cvičení doplněný o řetěz z nerezavějící oceli. Tento robustní fitness opasek s jemnou, měkkou výplní ve vnitřní části zajišťuje stabilitu, ochranu a fixaci páteře a jádra těla během těžkých tréninků. Zároveň umožňuje zvýšit zátěž tréninku zavěšením závaží na opasek. Nosnost připevněného závaží může být až do 100 kg!

 
Akční cena   719 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Fitness opasek Premium Multifunction - multifunkční opasek na cvičení s řetězem z nerezavějící oceli pro zvýšení intenzity tréninku a ochranu páteře a jádra těla v jednom

Fitness opasek Premium Multifunction je unikátní, multifunkční opasek na cvičení doplněný o pevný řetěz z nerezavějící oceli. Právě ten slouží ke zvýšení zátěže tréninku. Můžete si na něj totiž zavěsit závaží s hmotností až do 100 kg. Zároveň tento robustní fitness opasek s jemnou, měkkou výplní ve vnitřní části zajišťuje stabilitu, fixaci a ochranu páteře a jádra těla při cvičení s těžkými váhami. Zatrénujte si s ním i vy a posuňte váš trénink o level výš! Šířka opasku je 16,5 cm.

 

Jak si vybrat správnou velikost opasku?

RozměrMLXL
Obvod pasu74 - 94 cm85 - 106 cm95 - 115 cm
Recenze zákazníka

Fitness opasek Premium Multifunction - Chiba

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Fitness opasek Premium Multifunction - Chiba
Vaše hodnocení
Distributor
364
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
4250637169120
Brutto váha
0.99 Kg
Délka
104.00 cm
Šířka
16.00 cm
Výška
1.00 cm
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Fitness opasek Premium Multifunction - Chiba

Napsat otázku
Napsat odpoveď