100% Whey - Nutrend

Hodnocení:
84 % of 100
84 % (85)
Výrobce: Nutrend

100% Whey je složený z prémiového syrovátkového koncentrátu a izolátu s vysokou biologickou hodnotou. V jedné dávce ukrývá vysoký podíl bílkovin pro růst a udržení svalů, které podporují i zdraví kostí. Navíc má v závislosti na příchuti i nízký obsah cukru a jeho složení je obohacené o směs trávicích enzymů Digezyme® pro lepší trávení.

Dlouhodobě nedostupný

100% Whey - kvalitní směs syrovátkového koncentrátu a izolátu, který obsahuje vysoký podíl bílkovin pro růst svalů 

100% Whey patří mezi kvalitní syrovátkové proteiny s vysokou biologickou hodnotou. Syrovátka obsažená v tomto proteinu je získaná z mléka krav, jejichž stravu tvoří převážně tráva (grass fed). Ve složení najdete konkrétně syrovátkový koncentrát a izolát, díky nimž v jedné dávce ukrývá vysoký podíl bílkovin. Podporuje tak růst a udržení svalů, ale i zdraví kostí. Díky syrovátkovým bílkovinám obsahuje také přirozeně vysoké množství esenciálních aminokyselin, konkrétně 5 g v každé dávce.

Má navíc v závislosti na příchuti i nízký obsah cukru, a proto může být vhodný i do diety. Jeho složení je obohacené o komplex trávicích enzymů Digezyme®, které pomáhají s trávením přítomných bílkovin. Kromě toho neobsahuje žádné konzervanty, umělá barviva ani lepek. Třešničkou na dortu je také lahodná chuť, díky níž budete mít pití výsledného proteinového shaku doslova radost. Protein 100% Whey je tak vhodný pro všechny sportovce, kteří chtějí maximálně podpořit růst svalů a jejich regeneraci po výkonu.

 

100% Whey a jeho výhody 

 • je syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou
 • obsahuje syrovátku získanou z mléka krav, jejichž stravu tvoří převážně tráva (grass fed)
 • je složený ze syrovátkového koncentrátu a izolátu
 • v jedné dávce má vysoký podíl bílkovin
 • podporuje růst a udržení svalů
 • má pozitivní vliv na zdraví kostí
 • obsahuje přirozeně vysoké množství esenciálních aminokyselin
 • je obohacený o komplex trávicích enzymů Digezyme®
 • má lahodnou chuť 
 • neobsahuje umělá barviva, konzervanty ani lepek
 • je vhodný pro začátečníky i pokročilé

 

Pro koho je Nutrend 100% Whey určen?

Nutrend 100% Whey Protein je vhodný pro kondičně cvičící, začínající kulturisty, silové a   fitness sportovce. Jednoduše řečeno, je vhodný pro všechny, kteří chtějí získat kvalitní svalovou hmotu.

 

Složení

Příchuť ananas kokos: 78% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 15,5% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu, barvivo beta-karoten.

Příchuť banán jahoda: 78% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 15,5% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, koncentrát z červené řepy, protispékavá látka oxid křemičitý , chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť bílá čokoláda kokos: 80% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 13,5% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť cookies & cream: 80% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 14,5% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť čokoládové brownies: 65% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 24% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), kakao, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, aroma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť čokoláda kakao: 65% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 24% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), kakao, aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť čokoláda kokos: 65% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 24% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), kakao, aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť čokoláda lískový ořech: 65% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 24% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), kakao, aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť jahoda: 78% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 16% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, koncentrát z červené řepy, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť karamelové latté: 80% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 13,5% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, barvivo karamel, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť kiwi banán: 80% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 14% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, směs koncentrátu požta barvířské a extraktu spiruliny, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymu DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť ledová káva: 80% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 13,5% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, barvivo karamel, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť mango vanilka: 77% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 16% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy staeviolu, barvivo beta-karoten.

Příchuť malina: 78% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 15% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, koncentrát z červené řepy, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu.

Příchuť pomeranč: 80% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 14% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, aroma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), koncentrát z červené řepy, sladidla sukralosa a glykosidy steviolu, barvivo beta-karoten.

Příchuť vanilka: 80% syrovátkový proteinový koncentrát (obsahuje slunečnicový lecitin a protispékavou látku fosforečnan vápenatý), 13,5% syrovátkový proteinový izolát (obsahuje slunečnicový lecitin), aroma, bezlepková pšeničná vláknina, stabilizátory akáciová a xanthanová guma, protispékavá látka oxid křemičitý, chlorid sodný, směs trávicích enzýmovDigezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), sladidla sukralosa a glykosidy steviolu, barvivo beta-karoten.

 

Dávkování

Rozmíchejte 2 odměrky (30 g) v 250 ml vody. V závislosti na denní potřebě bílkovin konzumujte 1 - 3 porce denně, mezi jídly. Maximálně 3 dávky denně. Nepřesahujte doporučenou denní dávku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť mango vanilka, malina, bílá čokoláda kokos) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 475 kJ/112 kcal
Bílkoviny 21,9 g
Sacharidy 2,6 g
   z toho cukry 1,7 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Vláknina 0,45 g
Sůl 0,5 g
Trávicí enzymy 12 mg
L-alanin 1088 mg
L-arginin 504 mg
L-asparagová kyselina 2345 mg
L-cystein 508 mg
L-glutamová kyselina 3872 mg
Glycin 395 mg
L-histidin 407 mg
L-isoleucin 1338 mg
L-leucin 2281 mg
L-lysin 2015 mg
L-methionin 475 mg
L-fenylalanin 685 mg
L-prolin 1270 mg
L-serin 1040 mg
L-threonin 1479 mg
L-tyrosin 621 mg
L-valin 1269 mg
L-tryptofan 379 mg

 

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda kakao, čokoládové brownies) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 467 kJ/110 kcal
Bílkoviny 21,6 g
Sacharidy 2,2 g
   z toho cukry 1,5 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g
Vláknina 1,1 g
Sůl 0,5 g
Trávicí enzymy 12 mg
L-alanin 1068 mg
L-arginin 498 mg
L-asparagová kyselina 2312 mg
L-cystein 493 mg
L-glutamová kyselina 3821 mg
Glycin 382 mg
L-histidin 394 mg
L-isoleucin 1315 mg
L-leucin 2234 mg
L-lysin 1973 mg
L-methionin 469 mg
L-fenylalanin 673 mg
L-prolin 1232 mg
L-serin 1017 mg
L-threonin 1444 mg
L-tyrosin 607 mg
L-valin 1248 mg
L-tryptofan 368 mg
 
 
Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda kokos, čokoláda lískový ořech) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 467 kJ/110 kcal
Bílkoviny 21,6 g
Sacharidy 2,3 g
   z toho cukry 1,5 g
Tuky 1,4 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g
Vláknina 1,0 g
Sůl 0,5 g
Trávicí enzymy 12 mg
L-alanin 1068 mg
L-arginin 498 mg
L-asparagová kyselina 2312 mg
L-cystein 493 mg
L-glutamová kyselina 3821 mg
Glycin 382 mg
L-histidin 394 mg
L-isoleucin 1315 mg
L-leucin 2234 mg
L-lysin 1973 mg
L-methionin 469 mg
L-fenylalanin 673 mg
L-prolin 1232 mg
L-serin 1017 mg
L-threonin 1444 mg
L-tyrosin 607 mg
L-valin 1248 mg
L-tryptofan 368 mg
 
 
Nutriční hodnoty (příchuť karamelové latté, ledová káva, ananás kokos, vanilka, banán jahoda) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 474 kJ/112 kcal
Bílkoviny 21,9 g
Sacharidy 2,4 g
   z toho cukry 1,7 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 1,0 g
Vláknina 0,45 g
Sůl 0,5 g
Trávicí enzymy 12 mg
L-alanin 1088 mg
L-arginin 504 mg
L-asparagová kyselina 2345 mg
L-cystein 508 mg
L-glutamová kyselina 3872 mg
Glycin 395 mg
L-histidin 407 mg
L-isoleucin 1338 mg
L-leucin 2281 mg
L-lysin 2015 mg
L-methionin 475 mg
L-fenylalanin 685 mg
L-prolin 1270 mg
L-serin 1040 mg
L-threonin 1479 mg
L-tyrosin 621 mg
L-valin 1269 mg
L-tryptofan 379 mg
 
 
Nutriční hodnoty (příchuť pomeranč, jahoda, kiwi banán, cookies & cream) 1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 472 kJ/111 kcal
Bílkoviny 21,9 g
Sacharidy 2,4 g
   z toho cukry 1,7 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Vláknina 0,45 g
Sůl 0,5 g
Trávicí enzymy 12 mg
L-alanin 1088 mg
L-arginin 504 mg
L-asparagová kyselina 2345 mg
L-cystein 508 mg
L-glutamová kyselina 3872 mg
Glycin 395 mg
L-histidin 407 mg
L-isoleucin 1338 mg
L-leucin 2281 mg
L-lysin 2015 mg
L-methionin 475 mg
L-fenylalanin 685 mg
L-prolin 1270 mg
L-serin 1040 mg
L-threonin 1479 mg
L-tyrosin 621 mg
L-valin 1269 mg
L-tryptofan 379 mg
 

Upozornění

Doplněk stravy, se sladidly. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí. Může obsahovat stopy sóji.

Detail produktu
EAN 8594073179104
Veganský ne
Hlavní kategorie Syrovátkové koncentráty
Bez plastových obalů ne
Bez umělých sladidel ne
Bez GMO ne
Metoda zpracování bílkovin koncentrát
Zdroj bílkovin syrovátka
BIO ne
Bezlepkový ano
Bez laktózy ne
Vegetariánský ano
Směs směs
HS kod 21061080: -- Ostatné
Forma prášková
Právní kategorie produktu Potraviny pro zvláštní výživu
Vyrobeno v EU
Výška 20.00 cm
Šířka 20.00 cm
Délka 31.00 cm
Brutto váha 2.64 Kg
Počet kusů v balení 2 ks
Počet kusů na paletě 1 ks
Netto váha 2.25 Kg
Distributor Win, s.r.o., Československej armády 1, 03601 Martin, Slovakia
Ostatní kategorie Proteiny
Syrovátkové whey proteiny

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků 100% Whey - Nutrend
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:100% Whey - Nutrend
Vaše hodnocení

Globální hodnocení produktu

84 %
84 %
Průměr ze 85 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení ověřených nákupů

93 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

100 %
Protein od Nutrend je skvělý zdroj bílkovin ať už po tréninku ale i během dne vstřebatelnost bílkovin je výborná může člověk nabrat i svalovou hmotu. Měl jsem jen příchuť čoko-višeň a jsem s ní spokojený.

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Nejpřínosnější negativní recenze

40 %
Příchuť ledová káva absolutně hnus Hodně pění Složení je pořádku ale je to ten nejhorší protein co jsem ochutnal

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Balení (g) Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď
1. Otázka:
Láktóza
Láktóza
Dobrý den, mám intoleranci na laktózu - mléčný cukr, myslíte že tento protein pro mě bude vhodný? Děkuji za odpověď.
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Láktóza
Odpověď:
Dobrý den, Protein 100% Whey - Nutrend obsahuje laktózu. Doporučujeme užívání konzultovat s lékřem.

Viktória, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
2. Otázka:
Dávkování
Dávkování
Dobrý den, chci se zeptat na dávkování, co vím tak 1-3denne. Ale chci se zeptat.. zda si mám dat napr ráno po probuzení, potom třeba před hlavním jídlem a potom po tréninku ? Nebo mohu ráno, před tréninkem a po tréninku ? Děkuji za odpověď.
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Dávkování
Odpověď:
Dobrý den, můžete kdykoliv během dne, jednu dávku ideálně po tréninku.

Viktória, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?