Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein Carnivor - MuscleMeds

Výrobce: musclemeds
Hodnocení:
100 %

Carnivor je vůbec první beef hovězí protein na světě. V 1 odměrce (37 g) má až 23 g čistého proteinu. Má o 350% větší koncentraci proteinu než hovězí steak, navíc neobsahuje tuk, cholesterol ani sacharidy. Má anabolické a antikatabolické účinky, podporuje nárůst svalové hmoty a síly.

Není skladem

CARNIVOR: první beef hovězí proteinový izolát

Carnivor je první izolát z hovězí bílkoviny na světě, který je dokonce více koncentrovaný než syrovátka. Má o 350% vyšší koncentraci aminokyselin, které budují svaly jako steak ze svíčkové. Navíc neobsahuje tuk, cholesterol, ani sacharidy. Jednou z největších výhod, které nabízí hovězí maso je vysoký obsah kreatinu a je to jeden z nejlepších přírodních zdrojů kreatinu. V případě, že chcete svalové buňky naplnit kreatinem a rozjet tak anabolické procesy na maximum, využijte přírodně vysoký obsah kreatinu v Carnivore.

 

Carnivor první hovězí beef protein izolát

 

Možná jste již slyšeli o tom, že i když protein svalovou hmotu zvětšuje, velké množství bílkovin může paradoxně snížit jejich růst, protože látky, jakou je například amoniak, nejsou správně neutralizovány. Právě Carnivor díky technologii ANTR (Anabolická retence dusíku) tomu zabraňuje, protože recykluje aminokyseliny k jejich zpětnému využití přistavění svalové hmoty, zabraňuje hromadění toxických látek a minimalizují úniky amoniaku.

 

Proč se rozhodnout pro Carnivor s ANRT?

Antrim je speciální směs a průlomem u doplňků, které budují svalovou hmotu. Jak jsme již výše zmínili, bílkoviny jsou mimořádně důležité v procesu růstu svalové hmoty, ale mohou se ukázat jako limitující faktor růstu, prostřednictvím jednoduchého mechanismu. Větší množství bílkoviny totiž znamená větší produkci amoniaku a ten, pokud není řádně neutralizován, zpomaluje rozvoj hmotnosti. ANRT využívá moderní technologie k neutralizaci amoniaku a zvýšení podílu anabolických aminokyselin v krevním oběhu. Obsahuje látky, jako GKG (glutamin alfa-ketoglutarát), OKG (ornitin alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát) a alfa-ketoizokapronian. Díky tomu obsahuje asi 20x více kreatinu než hovězí steak.

 

Carnivor protein

 

I historie ukázala, že silný muž od nepaměti potřeboval hovězí maso jako stavební materiál pro své svalstvo. Starověcí bojovníci, Řecku altéti, sportovci nebo gladiátoři denně konzumovali množství hovězího masa pro zvýšení síly, svalové hmoty a kapacity na bojicku. Carnivor proto pokračuje v této tradici.

 

Pro koho je Carnivor určen?

Carnivor je izolovaný protein vhodný pro každého, muže i ženy, kteří dbají na kvalitní zdroj bílkovin pro tělo a nárůst svalové hmoty, síly. Je vhodný jako suplement i na náročné tréninky, které vyžadují anabolizaci.

 

Carnivor a jeho výhody:

  • první hovězí izolát na světě,
  • 350% koncetrovanější než syrovátka a hovězí steak,
  • 20-krát více kreatinu než steak,
  • obsahuje obrovské množství aminokyselin, které budují svalovou hmotu,
  • má vysoký obsah BCAA,
  • minimalizuje hromadění amoniaku v těle,
  • recykluje aminokyseliny,
  • podporuje růst svalové hmoty,
  • podporuje růst síly,
  • má anabolické a antikatabolické účinky.

 

Složení

Carnivore-BPI ™ (hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát, kreatin monohydrát, BCAA, ANRT, GKG (glutamin-alfa-ketoglutarát), OKG (ornitin-alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát), KIC (alfa-Ketoisocaproat)). maltodextrin, lecitin, kyselina citronová, přírodní a umělé příchutě, acesulfam draselný, sukralóza, E133.

 

Dávkování

Doporučujeme jednu odměrku (37 g) Carnivore smíchat s 200-250 ml vody a konzumovat dvakrát denně. Jednou ihned po tréninku a druhou během dne mezi jídly nebo před spaním.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda)1 odměrka (37 g)
Kalorie 124 kcal
Kalorie z tuku 0 kcal
Tuky celkem 0 g
Saturované tuky 0 g
Trans tuky 0 g
Cholesterol 0 mg
Sacharidy celkem 8 g
Vláknina 0 g
Cukry 0 g
Bílkoviny 23 g
Sodík 44 mg
Draslík 6 mg
Vitamín A 80 iu
Vitamín C 25 mg
Thiamin 0,1 mg
Riboflavin 0,2 mg
Niacin 8,2 mg
Vitamín B6 6,5 mg
Vitamín B12 100 mcg
Vápník 23 mg
Fosfor 20 mg
Magnézium 2 mg

 

Upozornění

Určeno jako doplněk výživy. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přípravek je vhodný pro lidi s intolerancí laktózy.

Recenze zákazníka

Protein Carnivor - MuscleMeds

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein Carnivor - MuscleMeds
Vaše hodnocení
Product detail
Kategorie Hovězí beef protein
Otázky zákazníka

Protein Carnivor - MuscleMeds

Napsat otázku
Napsat odpoveď