Protein FueNight - GymBeam

Hodnocení:
100 % of 100
100 % (1)
Výrobce: GymBeam

Protein FueNight je prémiový vícesložkový noční protein, který obsahuje postupně se uvolňující bílkoviny. Jádrem produktu je unikátní kombinace micelárního kaseinu, mléčného izolátu a syrovátkového koncentrátu. Díky tomu své tělo zásobíte zejména pomalu stravitelnými bílkovinami, které podporují růst a udržení svalů. Pro efektivnější regeneraci a kvalitnější spánek je obohacen o glutamin, tryptofan, vitamín B6, hořčík a zinek.

Skladem
1299  Kč

Protein FueNight - prémiový vícesložkový noční protein s obsahem postupně se uvolňujících bílkovin, které podporují růst a ochranu svalů

Protein FueNight je prémiový noční protein s obsahem až 23 g postupně se uvolňujících bílkovin, které podporují růst a udržení svalové hmoty. Je tak navržen pro maximální podporu regenerace v průběhu spánku nebo v případě delšího období bez jídla. Má promyšlené složení, díky kterému je zdrojem důležitých esenciálních aminokyselin (EAA) včetně BCAA. Jádro produktu tvoří micelární kasein, mléčný izolát a syrovátkový koncentrát. Ty se od sebe liší zejména rychlostí vstřebávání. Převažují tak pomalu vstřebatelné bílkoviny, ale zásluhou syrovátkového proteinu přijmete i ty rychle stravitelné. Zajistíte tak tělu konstantní přísun stavebního materiálu v podobě aminokyselin, které se budou z bílkovin postupně uvolňovat do krve. Pak už je organismus využije na regeneraci svalové tkáně nebo jinde dle aktuálních potřeb.

 

Jedná se tak o produkt, který je ušitý na míru všem sportovcům, kteří hledají způsob, jak svým svalům zajistit co nejlepší výživu zejména v době, kdy několik hodin nepřijímají pevnou stravu jako v případě spánku.  

 

Hlavní složkou tohoto produktu je micelární kasein. Ten se vyrábí procesem mikrofiltrace z mléka, ve kterém je kasein přirozeně ve formě micel. Díky této složité struktuře se kaseinové bílkoviny tráví déle než v případě syrovátky, a aminokyseliny se z nich tak uvolňují do krevního řečiště postupně. V kyselém prostředí žaludku pak navíc získá gelovitou konzistenci, která také přispívá k pomalejšímu vstřebávání. Postará se tak efektivně o několikahodinové zásobování svalů aminokyselinami, které pak mohou být využity na zesílení a růst nové svalové tkáně. V tom jej podpoří také mléčný proteinový izolát, který se rovněž tráví pomaleji. Zásluhou syrovátkového koncentrátu se pak ke svalům dostanou i rychlé bílkoviny pro téměř okamžitou regeneraci. 

 

Pro co nejlepší stravitelnost a maximální využitelnost obsažených živin je složení obohaceno o komplex trávicích enzymů DigeZyme®, který pomáhá s trávením bílkovin, mléčného cukru (laktózy) a tuků. 

 

Když se podíváte na složení FueNight, zjistíte, že pod uzávěrem schovává ještě další esa v rukávu, například aminokyselinu l-glutamin. Ten je nejvíce zastoupenou aminokyselinou v našem organismu a účastní se celé řady důležitých dějů. Dokonce slouží i jako zdroj energie pro buňky imunitního systému a střevní sliznice. Proto se o něm často mluví v souvislosti s imunitou a trávením. Naše tělo si ho dokáže samo vyrobit, ale po náročné sportovní aktivitě nebo v období stresu se potřeba glutaminu může zvýšit. S doplněním této aminokyseliny vám pak může pomoci i protein FeuNight.

 

Protein FueNight - GymBeam

Před spaním oceníte také aminokyselinu l-tryptofan, který patří mezi esenciální aminokyseliny, a naše tělo si ho tak samo nedokáže vyrobit. Jedná se o prekurzor neurotransmiteru serotoninu, který ovlivňuje nejen náladu, ale také spánek. Díky tomu je tato aminokyselina známá zejména v souvislosti s delším a kvalitnějším spánkem. 

 

S pocitem relaxace, uvolnění a psychické pohody je spojen také obsažený hořčík a vitamín B6. Tyto látky fungují v dokonalé souhře. Obě totiž přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a podporují normální psychickou činnost i správnou funkci nervové soustavy. Hořčík je navíc důležitý pro normální syntézu bílkovin, ze kterých se pak tvoří i svalová hmota. V neposlední řadě pomáhá zachovat i správnou činnost svalů. Vitamín B6 se zase může pochlubit tím, že přispívá k normální regulaci hormonální aktivity, která ovlivňuje fungování celého organismu. Dále jsme nezapomněli ani na zinek, který podporuje udržení optimální hladiny testosteronu v krvi. Ten se v těle podílí na mnoha procesech. Má vliv na plodnost, reprodukční funkce, a navíc je hlavním anabolickým hormonem.

 

Protein FueNight je vzhledem ke svému pečlivě vybranému složení ideálním zdrojem bílkovin před ulehnutím do postele nebo v době, kdy se několik hodin nedostanete k pevnému jídlu. Oceníte ho ale také v případě, že hledáte snack, který vás zasytí na delší dobu. Proto je vhodný i v období sníženého kalorického příjmu a hubnutí. Pomůže totiž s optimálním příjmem bílkovin, který je zásadní pro regeneraci a sportovní výkonnost. Hodí se kulturistům, vzpěračům, powerlifterům a dalším milovníkům zvedání železa. Stejně tak jej využijí i běžní návštěvníci posiloven, vytrvalci a další sportovci, kteří mají zvýšené požadavky na příjem bílkovin a chtějí organismu poskytnout dostatek stavebního materiálu k opravě tréninkem poškozených svalů i během spánku. 

 

Tento protein má formu dobře rozpustného prášku, ze kterého po smícháním s vodou vytvoříte lahodný shake. Skvěle chutná ale také s mlékem, v kaši, smoothie a jiných jídlech, které ochutí a obohatí o potřebné bílkoviny. Můžete jej přidat třeba do těsta, a připravit si tak dezert s vysokým obsahem bílkovin, který vás tak může o něco déle zasytit. Má tak všestranné využití, díky čemuž snadno zapadne do vašeho zdravého životního stylu.

 

Protein FueNight a jeho výhody

 • prémiový vícesložkový noční protein
 • obsahuje zejména pomalu stravitelné bílkoviny
 • tvoří ho micelární kasein, mléčný izolát a syrovátkový koncentrát
 • obsahuje až 77 % bílkovin
 • podporuje růst a udržení svalové hmoty
 • zajistí přísun bílkovin na několik hodin
 • zaručuje perfektní podmínky pro budování svalové hmoty
 • obsahuje komplex trávicích enzymů DigeZyme®
 • je obohacen o aminokyseliny l-glutamin a l-tryptofan
 • je zdrojem vitamínu B6, hořčíku a zinku
 • přispívá ke snížení únavy
 • podporuje správnou funkci psychiky a nervové soustavy
 • pomáhá regulovat hormonální aktivitu
 • má pozitivní vliv na optimální hladinu testosteronu v krvi
 • podporuje funkci svalů 
 • má formu dobře rozpustného prášku 
 • obohatí kaši a další jídla o kvalitní bílkoviny
 • je vhodný pro celou řadu sportovců různého zaměření
 • pomáhá chránit svalovou hmotu před spálením na energii během hubnutí
 • hodí se večer, před spánkem nebo v době delšího lačnění

 

Složení

Příchuť čokoláda: Proteinová směs (micelární kasein, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát), kakaový prášek, sušené odtučněné mléko, L-glutamin, aroma, oxid hořečnatý, L-tryptofan, sladidlo (sukralóza), Digezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), glukonát zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Příchuť vanilka: Proteinová směs (micelární kasein, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát), sušené odtučněné mléko, L-glutamin, aroma, oxid hořečnatý, L-tryptofan, sladidlo (sukralóza), Digezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), glukonát zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Příchuť jahoda: Proteinová směs (micelární kasein, mléčný proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát), aroma, L-glutamin, sušené odtučněné mléko, barvivo (červená řepa), oxid hořečnatý, L-tryptofan, sladidlo (sukralóza), Digezyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), glukonát zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

 

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (30 g) s 250–300 ml vody a konzumujte. Užívejte 1–3x denně k doplnění bílkovin před spaním nebo kdykoliv během dne.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť čokoláda)   100 g 30 g (1 dávka) *RI na 30 g
Energetická hodnota 1588 kJ/ 375 kcal 476 kJ/ 112 kcal 5,6 %
Tuky 3,8 g 1,1 g 1,6 %
    - nasycené mastné kyseliny 2,2 g 0,7 g 3,5 %
Sacharidy 7,9 g 2,4 g 0,9 %
    - cukry 6,9 g 2,1 g 2,3 %
Bílkoviny 75 g 22 g 44 %
Sůl 0,37 g 0,11 g 1,8 %
L-Glutamin 4000 mg 1200 mg -
L-Tryptofan 430 mg 130 mg -
Hořčík 844 mg 253 mg 67,5 %
Zinek 50 mg 15 mg 150 %
DigeZyme 267 mg 80 mg -
Vitamín B6 8 mg 2,4 mg 171 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

 

Nutriční hodnoty (příchuť vanilka)   100 g 30 g (1 dávka) *RI na 30 g
Energetická hodnota 1654 kJ/ 390 kcal 496 kJ/ 117 kcal 5,9 %
Tuky 2,9 g 0,9 g 1,3 %
    - nasycené mastné kyseliny 1,9 g 0,6 g 3 %
Sacharidy 7,9 g 2,4 g 0,9 %
    - cukry 6,9 g 2,1 g 2,3 %
Bílkoviny 77 g 23 g 46 %
Sůl 0,37 g 0,11 g 1,8 %
L-Glutamin 4000 mg 1200 mg -
L-Tryptofan 430 mg 130 mg -
Hořčík 844 mg 253 mg 67,5 %
Zinek 50 mg 15 mg 150 %
DigeZyme 267 mg 80 mg -
Vitamín B6 8 mg 2,4 mg 171 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

 

Nutriční hodnoty (příchuť jahoda)   100 g 30 g (1 dávka) *RI na 30 g
Energetická hodnota 1587 kJ/ 374 kca 476 kJ/ 112 kcal 5,6 %
Tuky 2,9 g 0,9 g 1,3 %
    - nasycené mastné kyseliny 1,9 g 0,6 g 3 %
Sacharidy 7,9 g 2,4 g 0,9 %
    - cukry 6,9 g 2,1 g 0,8 %
Bílkoviny 76 g 23 g 46 %
Sůl 0,34 g 0,10 g 1,7 %
L-Glutamin 4000 mg 1200 mg -
L-Tryptofan 430 mg 130 mg -
Hořčík 844 mg 253 mg 67,5 %
Zinek 50 mg 15 mg 150 %
DigeZyme 267 mg 80 mg -
Vitamín B6 8 mg 2,4 mg 171 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

 

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost do konce: Uvedena na obalu.

Alergeny: Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučným písmem.

Detail produktu
Vyrobeno v EU
Bez plastových obalů ne
Výška 27.00 cm
Šířka 20.00 cm
Délka 20.00 cm
Brutto váha 2.29 Kg
Skupina příchutí čokoláda
Netto váha 2.00 Kg
HS kod 21069098: --- Ostatné
EAN 8586022215940
Bez umělých sladidel ne
Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Bez GMO ano
BIO ne
Bezlepkový ano
Bez laktózy ne
Vegetariánský ano
Veganský ne
Směs směs
Forma prášková
Právní kategorie produktu doplněk stravy
Hlavní kategorie Noční proteiny
Ostatní kategorie Proteiny
Na hubnutí
Vícesložkový protein
Dárky
Sportovní výživa
Dárky pro ni
Dárky pro něho
Budování svalové hmoty
Bezlepkové produkty
Vegetariánské produkty

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Protein FueNight - GymBeam
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:Protein FueNight - GymBeam
Vaše hodnocení
Balení (g) Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
2000 g čokoláda
(1) 
80%
1449  Kč 1299  Kč
skladem
Očekáváme
2000 g jahoda
(1) 
100%
1449  Kč 1299  Kč
skladem
2000 g vanilka
(0) 
0%
1449  Kč 1299  Kč
skladem
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď