Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Protein Quattro Pro - Megabol

Výrobce: Megabol
Hodnocení:
75 %

Quattro Pro je vícesložkový protein se 70%-ním podílem bílkovin, který poskytuje esenciální aminokyseliny. Obsahuje rychlé i pomalé proteiny, a to má za následek okamžité a dlouhodobější uvolňování bílkovin. Neobsahuje téměř žádný tuk, a proto je vhodný i do redukčních diet.

Skladem
Akční cena   229 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

Quattro PRO - vícesložkový protein se 70%-ním podílem bílkovin na nabírání svalové hmoty, vhodný i do redukčních diet

Quattro Pro je vícesložkový protein se 70%-ním podílem bílkovin, který poskytuje esenciální aminokyseliny, včetně větvených. Obsahuje rychlé i pomalé proteiny, a to má za následek okamžité uvolňování bílkovin, což využijete po tréninku, a dlouhodobější uvolňování, které využijete zejména před spaním. Neobsahuje téměř žádný tuk. V jedné dávce je 0.72 g tuků, takže ho oceníte i při redukčních dietách. Při takových dietách můžete jídlo nahradit i tímto pomaleji vstřebatelným proteinem, který vám zažene již zmíněný pocit hladu. Quattro Pro je komplexní produkt - poskytuje esenciální aminokyseliny, včetně větvených, které nabízí pro rychlejší regeneraci po tréninku.

 

Quattro Pro megabol protein

 

Quattro Pro a jeho výhody

  • kvalitní syrovátkový protein
  • má až 70%-ní podíl bílkovin
  • má vysoký obsah aminokyselin a BCAA
  • obsahuje kreatin
  • neobsahuje téměř žádný tuk
  • má skvělou chuť
  • podporuje růst svalů
  • je vhodný i do redukční diety

 

Složení

Rychle vstřebatelný syrovátkový proteinový komplex (syrovátkový proteinový koncentrát - WPC, syrovátkový proteinový izolát - WPI, syrovátkový proteinový hydrolyzát - WPH), Proteinový komplex dlouhého vstřebávání (hrachový proteinový izolát, částečně hydrolyzovaný lepek - zdroj glutaminových peptidů), kreatin monohydrát (7g/100g), volná aminokyselina L-lysin, příchutě, lecitin, xanthanová guma, vitamíny (vitamín C - kyselina askorbová, vitamín PP - niacin, vitamín E - tokoferol, kyselina pantotenová, vitamín B2 - riboflavin, vitamín B6 - pyridoxin, vitamín B1 - thiamin, kyselina listová - folacin, biotin, vitamín B12 - kyanokobalim), acesulfam K, cyklamát sodný, sodná sůl sacharinu - sladidlo, tartrazim - barvivo.

 

Dávkování

Rozmíchejte jednu dávku (36g) s cca 2-3 dcl vody nebo nízkotučného mléka. Užijte 2-3 dávky proteinu v průběhu dne, dle potřeby bílkovin. Doporučujeme užít jednu dávku zejména po tréninku.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g
Energetická hodnota 1672 kJ / 394 kcal
Bílkoviny 70 g
Sacharidy 24 g
Tuky 2 g
Vitamín E 3,3 mg
Vitamín C 24 mg
Vitamín B1 0,35 mg
Vitamín B2 0,45 mg
Niacin 4,4 mg
Vitamín B6 0,4 mg
Kyselina listová 110 μg
Vitamín B12 0,8 μg
Biotin 15 μg
Kyselina pantotenová 3 mg
Recenze zákazníka

Protein Quattro Pro - Megabol

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Protein Quattro Pro - Megabol
Vaše hodnocení

Příchuť

Product detail
Brutto váha Kg
Netto váha Kg
výška cm
šířka cm
délka cm
EAN
HS Code
Kategorie
Otázky zákazníka

Protein Quattro Pro - Megabol

Napsat otázku
Napsat odpoveď