Proteinová tyčinka Snickers Hi-Protein - Mars

100 % of 100
100 % (3)
Výrobce: Mars

Proteinová tyčinka Snickers Hi-Protein Bar je lahodná tyčinka, která chutná podobně jako ikonické Snickers. Tentokrát však přichází v provedení s vysokým obsahem bílkovin, takže je ideální nejen pro vaše chuťové pohárky, ale i svaly, protože přispívá k jejich růstu a udržení, stejně jako k udržení zdravého stavu kostí. Je tak skvělou svačinkou pro všechny sportovce a vyznavače aktivního životního stylu.

Skladem
52 Kč

Proteinová tyčinka Snickers Hi-Protein Bar chutná podobně jako oblíbené Snickers, ale pyšní se vysokým obsahem bílkovin, což z ní činí ideální svačinku

Proteinová tyčinka Snickers Hi-Protein Bar je oblíbená a chutná tyčinka v mléčné čokoládě, která potěší vaše chuťové pohárky. Tuto tyčinku si oblíbily miliony lidí po celém světě a nyní přichází ve vysoce proteinové verzi. Má méně tuku a cukru, což zajišťuje, že je nejen chutná ale je také skvělou svačinkou, kterou si můžete vychutnat, když máte hlad nebo chuť na něco sladkého.

Díky svému obsahu bílkovin, přispívá k růstu a udržení svalové hmoty, stejně jako k udržení zdravého stavu kostí. Tuto tyčinku si tak můžete vychutnat po tréninku nebo i kdykoli během dne doma, v práci, ve škole nebo jen tak na cestách. Je také ideálním společníkem pro turistiku, cyklistiku nebo delší procházky. Ideální pro každého, zejména pro sportovce a sportovní nadšence.

Proteinovýá tyčinka Snickers Hi-Protein Bar a její výhody

• lahodná tyčinka, která chutná podobně jako oblíbené Snickers
  • vysoký obsah bílkovin
  • může se užívat po tréninku nebo kdykoli během dne

Složení

Mléčná čokoláda (22 %) (cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, palmový tuk, laktóza (mléko)sladká sušená syrovátka (mléko), mléčný tuk, syrovátkový protein(mléko), emulgátor (sójový lecitin), přírodní vanilkové aroma), karamelová vrstva (14 %) (glukózový sirup, cukr, kondenzované mléko, sirup z invertního cukru, kakaové máslo, zvlhčující látka (glycerol), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), přírodní aroma, sůl, barvivo (karamel)), mléčná bílkovina, hydrolyzát kolagenu, pražené arašídy (arašídy (9,9 %), palmový tuk, glukózový sirup), zvlhčující látka (glycerol), palmový tuk, sójová bílkovina, oligofruktóza, glukózový sirup, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (1,4 %), přírodní aroma, barvivo (karamel). Může obsahovat obiloviny obsahující lepek, ořechy, vejce.

Dávkování

Bílkovinné tyčinky Snickers si můžete vychutnat 2 až 3krát denně nejlépe před nebo po sportovním výkonu, ale také kdykoli během dne, když vás přepadne hlad.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 tyčinka (50 g)
Energetická hodnota 884 kJ / 211 kcal
Tuky 9,2 g
  z toho nasycené mastné kyseliny 4,3 g
Sacharidy 18 g
 z toho cukry 9,8 g
Bílkoviny 15 g
Sůl 0,2 g

Upozornění

Výrobek vhodný pro sportovce. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může způsobit projímavé účinky. Skladujte na suchém místě při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím nebo skladováním.

Detail produktu
Ostatní kategorie Diety
Vegetariánské produkty

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Proteinová tyčinka Snickers Hi-Protein - Mars
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:Proteinová tyčinka Snickers Hi-Protein - Mars
Vaše hodnocení

Globální hodnocení produktu

Průměr ze 3 hodnocení.
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení ověřených nákupů

Nejpřínosnější pozitivní recenze

100 %
zdravsia verzia sladkosti s vysokym obsahom proteinov, zvyknem ju jedavat na cestach

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Balení (g) Příchuť Hodnocení Cena Skladem
50 g fondán brownie