Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

PROTOSTROL - Goldfield

Výrobce: Goldfield
Hodnocení:
71 %

Protostrol je přírodní anabolikum a světově první přírodní náhrada steroidů bez dopingu a vedlejších účinků. Tato patentovaná směs působí na molekulární úrovni buněk a slouží k optimalizaci a stimulaci růstu svalové hmoty a její zesílení. Kromě toho, podporuje zvýšení vytrvalosti, výkonnosti, lepší využití bílkovin a dokonalejší okysličení svalů. Je vhodný pro všechny druhy sportů.

Skladem
Akční cena   1 339 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

PROTOSTROL - přírodní náhrada steroidů na stimulaci růstu svalové hmoty a její zesílení

Protostrol je přírodní anabolikum a náhrada steroidů bez dopingu a vedlejších účinků. Je to patentovaná směs podporující optimalizaci a stimulaci vašich svalů k růstu a zesílení. Tento svalový optimalizátor působí tak jako anabolické steroidy na molekulární úrovni buněk. Nedá na něj dopustit ani Jaroslav Horváth (2-násobný mistr světa, profesionál divize IFBB).  Aktivní složky PROTOSTROLU tvoří složky ze skupiny "přirozeného agonistu TRP" (přechodný receptor). Aktivují se tím iontové kanály ve svalových buňkách - teplotní senzory jsou stimulovány a vydávají impuls nervovému systému, což následně vede k vylučování adrenalinu. V kombinaci se stravou obsahující vysoké množství bílkovin vzniká "přirozený" anabolický metabolismus.

 

PROTOSTROL - GOLDFIELD

 

Protostrol a jeho výhody

 • rychlejší růst svalové hmoty
 • zlepšuje kvalitu vlasů
 • celkové zvýšení síly a vytrvalosti
 • lepší využití bílkovin
 • dokonalejší okysličení svalů a vnitřních orgánů
 • už do dvou týdnů užívání viditelnější vyrýsované tělo
 • cítíte se mnohem vitálnější
 • není třeba dělat pauzu od užívání - je bez vedlejších účinků
 • je vhodný pro všechny druhy sportů

 

Co tvrdí vědecké studie na Protostrol

Studie silového sportu přinesla velkolepé výsledky. Ve dvojitém testu bylo podrobeno 216 silových sportovců. Ve studii bylo testováno 108 účastníků, kteří denně užívali jednu kapsli Protostrolu. Druhá skupina užívala kapsli neúčinného placeba. Všichni účastníci konzumovali stravu bohatou na bílkoviny. Následující parametry byly měřeny na začátku studie a po 3 měsících. Kritéria zkoumání byla: tělesná hmotnost, svalový růst, zvýšení síly a vytrvalosti, osobní stanovisko sportovce.

 

Výsledky po 3 měsících:

 1. Průměrný váhový přírůstek o 7,4 kg.
 2. Po dvou týdnech se u 94% testovaných viditelně zlepšil obrys svalů.
 3. o 28,4% vyšší síla a o 32,6% vyšší vytrvalostní výkon
 4. 97% účastníků bylo nadšeno z účinků Protostrolu

 

Složení

PhenacrosinolTM (účinná látka komplexu z extraktu s trans-3-fenyl-2-propenu, glucosilierten nodosum para-hydroxybenzyl a allyl isothiokyanátu ze Sinapis Albis a Cinnamomum verum, Ascophyllum nodosum, siliciumdioxid, stabilizátor kyselina alginová), želatinová kapsle, separační prostředky Kieselsäure, zinkglukonát, kyselina pantotenová, chrom chlorid, oxid titaničitý pigment. Phenacrosinol ™ je silně anabolický!

 

Dávkování

Denně užívejte 1 kapsli ke snídani a 1 kapsli k večeři. V tréninkové dny užívejte 1 kapsli ke snídani a 1 kapsli 30 minut před tréninkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Hodnoty2 kaps.
PhenacrosinolTM240 mg
Kyselina pantotenová18 mg
Zinek20 mg
Chrom120 mcg
Bílkoviny196 mg
Sacharidy48 mg
Tuky4 mg
Energetická hodnota5 kJ/1,2 kcal

 

Upozornění

Tento produkt je určený pro zdravé dospělé lidi. Pokud užíváte jakékoliv léky, o užívání tohoto produktu se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Nepoužívejte pokud jste těhotná, chcete otěhotnět, nebo kojíte. Přestaňte užívat, nebo se poraďte se svým lékařem pokud na sobě zpozorujete vedlejší účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření pečlivě uzavřené! Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Produkt byl zpracovaný v přístrojích, kde také mohlo být zpracované mléko, sója, vajíčka, korýši, ořechy, arašídy.

Recenze zákazníka

PROTOSTROL - Goldfield

Napište svou recenzi
Prohlížite si:PROTOSTROL - Goldfield
Vaše hodnocení
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
EAN
9000005000013
Výška
11.00 cm
Šířka
5.50 cm
Délka
5.50 cm
Brutto váha
0.05 Kg
Kapsle
60 kaps.
HS kod
29369000
Bez plastových obalů
ne
Forma
kapslový
Bez umělých sladidel
ano
Bio
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ne
Veganský
ne
Směs
směs
Hlavní kategorie
Otázky zákazníka

PROTOSTROL - Goldfield

Napsat otázku
Napsat odpoveď