SAM-e - GymBeam

Výrobce: GymBeam

SAM-e (S-adenosylmethionin) je sloučenina, která se přirozeně nachází v našem organismu. V těle je syntetizována z aminokyseliny methioninu s ATP (zdroj okamžité energie). Organismus ji využívá k celé řadě metabolických reakcí. Na její příjem se zaměřují především lidé, kteří chtějí maximálně pečovat o svá játra, pohybový aparát nebo je trápí změny nálad.

SAM-e je sloučenina populární u lidí, kteří chtějí pečovat o svá játra, pohybový aparát a psychiku

SAM-e je sloučenina, která se v našem těle přirozeně vyrábí z esenciální aminokyseliny methioninu a adenosintrifosfátu (ATP), což je pro organismus zdroj okamžité energie. Výsledná sloučenina plní řadu důležitých funkcí a podílí se na mnoha procesech. Poskytuje tělu methyl, který je důležitý pro udržení dalších metabolických dějů a reakcí. Nízká hladina sloučeniny SAM-e je spojena s řadou nepříjemných stavů. V potravě ji přímo nenajdeme, a tak může být vhodné doplňovat ji formou suplementu.

Na příjem SAM-e se zaměřují například lidé, kteří chtějí pečovat o svá játra, kosti a celý pohybový aparát nebo bojují s výkyvy nálad. V současnosti je předmětem mnoha vědeckých výzkumů, které zkoumají další potenciální vliv této prospěšné sloučeniny. SAM-e je ve formě praktických kapslí, které se snadno užívají. Neobsahují žádnou živočišnou složku, a tak jsou vhodné i pro vegany.

SAM-e a jeho výhody

• jde o tělu přirozenou sloučeninu
  • v organismu se tvoří z methioninu a ATP
  • v těle se podílí na mnoha důležitých procesech
  • je předmětem řady vědeckých výzkumů
  • používají ho lidé, kteří chtějí pečovat o játra a pohybový aparát
  • je oblíbený u osob, které mají změny nálad
  • má formu praktických kapslí
  • je veganský

SAM-e (S-adenosyl-L-methionin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová tobolka.

Užívejte 1 kapsli denně.

Nutriční hodnoty 1 kapsle
SAM-e 400 mg

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě mimo přímé sluneční záření při pokojové teplotě.

EAN 8586022219122
Hlavní kategorie Nootropika a mozek
Ostatní kategorie Ostatní doplňky výživy

Recenze od zákazníků SAM-e - GymBeam
Prohlížíte si:SAM-e - GymBeam
60 kaps. 1149  Kč 739 Kč
1. Otázka:
oxidace
Hezký den,

používám na suplementy klasický pill box, a do dvou dnů obsah v kapsli úplně ztvrdne, nevím jestli se to nesnese s jinými suplementy nebo je to vlivem vlhkosti vzduchu. V původním balení jsou pořád ok. Je to na závadu? Nebo to nemusím řešit. Děkuji moc.. ER
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
oxidace
Odpověď:
Dobrý den,

na závadu to není a je to způsobeno přílišnou vlhkostí, neboť krabičky netěsní tolik, jako obaly na suplementy, ve kterých je většinou také sáček proti vlhkosti.

S přáním pohodového dne,
Lucie, Tým GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?