Šejkr Sportmixer Green White 760 ml - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Šejkr Sportmixer Green s objemem 760 ml je vyroben z kvalitního plastu bez BPA a ftalátů. Spojuje elegantní design, inovaci a všestrannost sportovní láhve a šejkru v jednom. Díky drátěné kuličce rozmíchá proteinový nápoj, výživové doplňky, ale hodí se i na ovocné šťávy a vodu. Tento designový kousek je maximálně praktický a navržený tak, aby padl přesně do ruky.

Sportmixer - praktický šejkr o objemu 760 ml, který vás bude doprovázet při aktivním životním stylu

Šejkr Sportmixer Green s objemem 760 ml je vyroben z kvalitního plastu bez obsahu BPA a ftalátů. Díky drátěné kuličce v něm jednoduše rozmícháte proteinový nápoj či jakýkoliv jiný práškový výživový doplněk. Hodí se také na smoothies, ovocné šťávy nebo obyčejnou vodu, a proto nenajde využití jen u sportovců, ale i u nesportovců. Uzávěr je nepropustný. Láhev má dostatečně široký otvor, a tak se jednoduše umývá opláchnutím nebo kartáčkem.

Šejkr Sportmixer byl navržen s dávkou stylu, inovace a všestrannosti. Proto vás bude velmi rád doprovázet při aktivním a náročném životním stylu. Rozlučte se s hrudkami v proteinových šejkrech a přivítejte úžasně hladkou konzistenci svých drinků. Náš systém používá drátěnou kuličku, která rozmíchá nahladko každý práškový nápoj. Uzávěr je překvapivě užitečný a budete se divit, jak jste dosud bez něj mohli existovat. Víko lahve pořádně zašroubujte, uzávěr zatlačte a můžete dělat i kotrmelce. Ani kapka nevyteče.

Šejkr Sportmixer a jeho výhody

• praktický objem 760 ml
  • bezpečný uzávěr
  • perfektně rozmíchá jakékoliv práškové nápoje