Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Shred X Fat Burner - Applied Nutrition

Shred X Fat Burner je komplexní spalovač tuku s obsahem účinných látek, který využijí zejména lidé usilující o hubnutí. Ve složení najdete například kofein a teacrine, což jsou látky používané pro lepší koncentraci. Nechybí však ani zelený čaj, vitamíny B3, B6 a B12, chrom, tyrozin či cholin.

 
Akční cena 989 Kč Běžná cena 0 Kč
Doporučená maloobchodní cena
Cena dopravy od 49.00 Kč
ZDARMA při nákupu nad 1 200.00 Kč

Shred X Fat Burner -  komplexní spalovač tuku s obsahem kofeinu a dalších účinných látek

Shred X Fat Burner je komplexní spalovač tuku s obsahem několika účinných látek určený především lidem, kteří chtějí zhubnout. Ve složení najdete zelený čaj s vysokým obsahem antioxidantů či stimulant kofein, který se používá pro lepší koncentraci. Ze stejného důvodu obsahuje spalovač i sloučeninu teacrine, která má obdobné účinky jako kofein. Najít ji můžeme i v přírodě, a to konkrétně v lístcích čaje Kucha. Další obsaženou látkou je kajenský pepř, který pomůže prohřát organismus, a také bioperine zodpovědný za štiplavost černého pepře. Nechybí však ani sloučenina Gamma-Butyrobetaine ethyl ester HCL, která podporuje metabolismus karnitinu, díky čemuž můžete z jeho účinků dostat ještě více. Na příjem l-karnitinu by se měli zaměřit především vegetariáni a vegani, neboť jsou zdrojem karnitinu právě živočišné produkty.

         

Spalovač obsahuje také cholin, který přispívá k látkové přeměně homocysteinu, lipidů a udržení normální funkce jater, či tyrozin. Ten se řadí mezi neesenciální aminokyseliny, které plní funkci prekurzoru několika neurotransmiterů, jakými jsou například adrenalin, noradrenalin a dopamin. Součástí je však také chrom, který přispívá k látkové přeměně makronutrientů a udržení normální hladiny glukózy v krvi, což může v konečném důsledku pomoci snížit hmotnost. 

            

Svou roli však mají i obsažené vitamíny B3, B6 a B12, které přispívají ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, správnému fungování nervového systému, psychiky a snížení únavy i vyčerpání.     

           

Shred X Fat Burner a jeho výhody

  • je spalovač tuku ve formě kapslí
  • obsahuje kofein a teacrine
  • pomáhá prohřát organismus
  • podporuje metabolismus karnitinu
  • přispívá k udržení normální hladiny glukózy
  • má vliv na látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie
  • pomáhá snížit únavu a vyčerpání

       

Složení

Extrakt ze zeleného čaje (95 % polyfenoly), bezvodý kofein, kajenský pepř, extrakt z olivových listů (standardizovaný pro 30 % oleuropeinu), l-tyrosin, l-theanin, cholin bitartrát, TeaCrine® (jako theakrin), vegetariánská kapsle: Hydroxypropylmethylcelulosa, gama-butyrobetain-ethylester kyseliny chlorovodíkové, rostlinný stearát hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin B3 (jako nikotinamid), BioPerine® (extrakt z černého pepře), vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamin B12 (jako kyanokobalamin), chrom.     

         

Dávkování

Konzumujte 3 kapsle denně s jídlem.

       

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (30 g)
Zelený čaj 400 mg
Bezvodný kofein 250 g
Kajenský pepř 200 g
Extrakt z olivových listů 200 g
TeaCrine® 100 mg
Gamma-Butyrobetaine Ethyl Ester HCL 25 g
BioPerine® 5 mg
L-Tyrozin 150 mg
L-Theanin 150 mg
Cholin 150 mg
Vitamin B3 16 mg
Vitamin B6 5 mg
Vitamin B12 200 mcg
Chrom 120 mcg

       

Upozornění

Tento produkt byl vyroben v zařízení GMP pod přísnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna jeho trvale vysoká kvalita, která splňuje požadavky na registraci (MA) nebo specifikaci výrobku.

Produkt s vysokým obsahem kofeinu. Pokud jste mladší 18 let, jste těhotná nebo kojíte dítě, pokud trpíte na jakékoliv zdravotní potíže nebo užíváte jakékoliv léky na předpis, před použitím tohoto produktu se poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Skladujte tento výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.      

Recenze zákazníka

Shred X Fat Burner - Applied Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Shred X Fat Burner - Applied Nutrition
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené království
Bez plastových obalů
ne
Výška
13.30 cm
Šířka
6.50 cm
Délka
6.50 cm
Brutto váha
0.10 Kg
Počet kusů v balení
24 ks
Počet kusů na paletě
1728 ks
Netto váha
0.06 Kg
Kapsle
90 kaps.
EAN
634158793486
Bez umělých sladidel
ano
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Bez GMO
ano
BIO
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ano
Veganský
ne
Směs
směs
Forma
kapslová
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Shred X Fat Burner - Applied Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď