Sibiřský ženšen - OstroVit

0% (0)
Výrobce: OstroVit

Sibiřský ženšen je užitečný v období stresu, špatné nálady nebo při pocitu nedostatku energie. Množství biologicky aktivních látek obsažených v extraktu z kořene ženšenu můžete využít také při péči o mozek a kognitivní schopnosti.

Sibiřský ženšen je skvělým doplňkem v období stresu, únavy a náročných kognitivních úkolů

Sibiřský ženšen, latinsky nazývaný Eleutherococcus senticosus, je tvořen extraktem z kořene, který je standardizován na 1,2 % eleutherosidů. Právě v kořeni jsou nahromaděny prospěšné bioaktivní látky, kterých má tato rostlina nespočet.

Ženšen se používal v minulosti například v Japonsku, Číně nebo Koreji v rámci péče o celkovou vitalitu organismu. Tato rostlina patří mezi tzv. adaptogeny. Jedná se o látky, které se mohou pyšnit pozitivním vlivem na organismus. Konkrétně jsou spojovány s adaptací a odolností vůči stresu. Pomáhají tak posilovat naši schopnost odolávat v náročných stresových obdobích a při psychickém vypětí. Je doporučován lidem, kteří pracují jak fyzicky, tak mentálně a pociťují nedostatečnou hladinu energie a únavu.

Ženšen je spojován s nervovým systémem, náladou a kognitivními schopnostmi, jako je paměť, efektivní učení nebo koncentrace. Zároveň může být vhodným doplňkem zdravého jídelníčku, když se snažíme pečovat o svůj imunitní systém nebo hladinu cukru v krvi.

Tento rostlinný extrakt je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Sibiřský ženšen a jeho výhody

• extrakt z kořene sibiřského ženšenu
  • obsahuje množství biologicky aktivních látek
  • neobsahuje GMO a laktózu
  • užitečný při péči o mozek, nervový systém a imunitu
  • prospěšný v období stresu a při úkolech náročných na paměť, učení a soustředění
  • vhodný i pro vegetariány a vegany

Extrakt z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus Maxim) - 300 mg standardizovaných na 1,2 % eleuterosidy - 3,6 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, škrob; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Doporučuje se užívat 1 tabletu denně.

Nutriční hodnoty 1 dávka (1 kapsle)
Extrakt z kořene ženšenu 300 mg
eleuterosidy 3,6 mg

Doplněk stravy. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným používáním nebo skladováním. Nepřekračujte doporučený denní příjem.

Hlavní kategorie Nootropika a mozek
Bezlepkový ne