Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spalovač tuků Hydroxycut Pro Clinical - MuscleTech

Výrobce: MuscleTech
Hodnocení:
20 %

Hydroxycut Pro Clinical je efektivní spalovač tuků s obsahem  klinicky ověřených látek   (výtažek z Alchemilly, extrakt z oliv, extrakt z kmínu a divoké máty), které vám pomohou se spalováním tuků a formováním postavy. Díky klíčové látce, kterou je kofein bezvodý, vám dodá energii na náročný trénink a podpoří zrychlení metabolismu. Navíc obsahuje celou řadu přírodních antioxidantů.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 501 Kč

Hydroxycut Pro Clinical - nejnovější verze úspěšného spalovače, která je nabitá klinicky ověřenými složkami a antioxidanty

Hydroxycut Pro Clinical je maximálně efektivní spalovač tuků, který obsahuje klinicky ověřené látky (výtažek z Alchemilly, extrakt z oliv, extrakt z kmínu, extrakt z divoké máty). Účinek těchto látek byl ověřený vědeckými studiemi. Tyto složky v kombinaci s vyváženou stravou a cvičením pomohou se spalováním tuků a formováním postavy. Hydroxycut Pro Clinical obsahuje klíčovou látku kofein bezvodý [1,3,7-Trimethylxanthine], který vám dodá energii pro zvládnutí náročného dne a tréninku. Inovovaná formule nyní obsahuje i celou řadu přírodních antioxidantů pro podporu aktivního životního stylu. V každé dávce dostanete směs přírodních antioxidantů z goji, aceroly, granátového jablka nebo borůvek.

 

hydroxycut pro clinical spalovač tuků

 

Hydroxycut Pro Clinical a jeho výhody

  • extra účinný spalovač tuků
  • podporuje hubnutí a spalování tuků
  • snižuje BMI
  • dodává energii
  • zrychluje metabolismus
  • účinek podložený vědeckými studiemi

 

Dávkování

Během prvních 3 dnů užívejte 30 minut před hlavními jídly 1 kapsli 3x denně společně s 250 ml vody. Po posouzení tolerance můžete zvýšit svou dávku od čtvrtého dne na 2 kapsle 3x denně. Neužívejte více než 3 kapsle během 4 hodin nebo více než 6 kapslí během 24 hodin.   K dosažení nejlepších výsledků užívejte po dobu 8 týdnů v kombinaci s redukční dietou a cvičením. Po 8-12 týdnech užívání doporučujeme na minimálně stejnou dobu vysadit.   Dodržujte pitný režim, doporučujeme vypít 2,4 litru vody denně. Poslední denní dávku užívejte alespoň 5 hodin před plánovaným spánkem.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kaps)
Vitamín C (jako kyselina askorbová) 7 mg
Vápník 170 mg
Pro Clinical Hydroxycut™ Blend340 mg
HydroxyBoost™
Kofein bezvodý (1,3,7-Trimethylxanthine)  
Hydroxyprovia™ 
Alchemilka extrakt (jako Alchemilla vulgaris) (list)  
Extrakt z divokých oliv (jako Olea Europaea) (list)  
Komijn extrakt (jako Cuminum Cyminum) (semeno)  
Extrakt z máty (jako Mentha Longifolia) (list)  
Hydroxagen® 
Acerola koncentrát (jako Malpigjia glabra) (plod)  
Goji extrakt (jako Lycium barbarom) (plod)  
Borůvka (jako Vaccinium Corymbosum) (plod)  
Granátové jablko (jako Punica granatum) (plod a semeno)  
Bilberry extrakt (jako Vaccinium Myrtillus) (plod)  

 

Další složky

Mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, fosforečnan vápenatý, povlak (oxid titaničitý, polyethylenglykol, mastek), sodná sůl karboxymethylcelulózy, hydroxypropylcelulóza, kyselina stearová, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, acesulfam draselný.

 

Upozornění

Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Uchovávejte mimo dosah dětí na suchém a chladném místě. Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein, proto ho nekombinujte s jinými zdroji kofeinu. Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě! Nesprávné užívání nezlepší výsledky a není doporučeno! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni na cukrovku nebo pokud se ve vaší rodině vyskytly jiné zdravotní potíže (kardiovaskulární choroby, nemoci ledvin či jater), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný. Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem. V případě, že u vás nastanou mdloby, bolesti hlavy či jiné symptomy, ihned přerušte užívání a vyhledejte lékaře. Nepovažuje se za náhradu běžné stravy. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Recenze zákazníka

Spalovač tuků Hydroxycut Pro Clinical - MuscleTech

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Spalovač tuků Hydroxycut Pro Clinical - MuscleTech
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Bez plastových obalů
ne
Výška
6.50 cm
Šířka
6.50 cm
Délka
14.50 cm
Brutto váha
0.12 Kg
Skupina příchutí
přírodní
Počet kusů v balení
12 ks
Kapsle
72 kaps.
EAN
631656608847
Bez umělých sladidel
ano
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
BIO
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ano
Vegetariánský
ne
Veganský
ne
Směs
směs
Forma
kapslová
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Spalovač tuků Hydroxycut Pro Clinical - MuscleTech

Napsat otázku
Napsat odpoveď