Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spalovač tuků The Ripper 150 g - JNX

Výrobce: JNX
Hodnocení:
85 %

The Ripper je velmi silný a účinný spalovač tuků s rychlým nástupem účinku a vynikající chutí. Obsahuje koncentrované složky, které jsou určené nejen pro spalování tuků, ale zároveň kontrolují i chuť k jídlu a poskytují stálou energii během celého dne.

Skladem
Akční cena   769 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

The Ripper - extrémně silný spalovač tuků s rychlým nástupem účinku, který kromě spalování kontroluje i chuť k jídlu

The Ripper je velmi silný a účinný spalovač tuků s rychlým nástupem účinku a vynikající chutí. Obsahuje koncentrované složky, které jsou určené nejen pro spalování tuků, ale zároveň kontrolují i chuť k jídlu a poskytují stálou energii během celého dne, aniž byste pociťovali nervozitu nebo ,,crash", který je často spojovaný s užíváním kofeinu. Tento skvěle chutnající silný spalovač tuků vypijete během pár sekund a začnete pracovat v průběhu pár minut od užití. To spalování tuků budete přímo cítit.

 

Spalovač tuků The Ripper 150 g - JNX

 

The Ripper a jeho výhody

  • extrémně silný spalovač tuků
  • rychlý nástup účinku
  • skvělá příchuť
  • celodenní energie
  • kontrola chuti k jídlu

 

Spalovač tuků The Ripper 150 g - JNX

 

Dávkování

Pro posouzení tolerance užívejte první 2 dny 1 dávku (1 odměrka - 5 g) se 180 - 240 ml vody na prázdný žaludek 15 - 30 minut před snídaní. Později můžete přidat 2 dávku o 5 - 6 hodin později. Pro nejlepší výsledky užívejte 60 dnů s upravenou stravou a vhodným tréninkem. Nepřekračujte 2 odměrky v průběhu 24 hodin.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (5 g)
Kalorie5 kcal
Tuky0 g
Cholesterol0 mg
Sacharidy1 g
 z toho vláknina0 g
 z toho cukry0 g
Bílkoviny0 g
Vitamin C45 mg
Vitamin B1225 mcg
Kyselina pantotenová4 mg
Chrom (jako chrom pikolinát)100 mcg
Extreme Muscle Fuel2055 mg
Carnosyn® (Beta-Alanine), Guarana Extract, Raspberry Ketones, Caffeine (200mg)
Ripper Shred Matrix1106 mg
Taurine, Acetyl L-Carnitine HCl, Green Coffee Extract, Green Tea Extract, Cinnamon Bark Extract, Olive Leaf Extract (40% Oleuropein)

 

Další složky

Přírodní aroma, kyselina citrónová, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý, sukralóza, acesulfam draselný, barviva E102, E133.

 

Upozornění

Určeno pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Konzultujte užívání doplňku se svým lékařem nebo odborníkem na výživu, pokud máte následující onemocnění nebo potíže: vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční arytmie, jakékoliv problémy se srdcem, disfunkci nebo problémy jater, cukrovku, psychické poruchy, problémy s prostatou nebo dýcháním. NEKOMBINOVAT S ALKOHOLEM A DROGAMI! Snižte příjem kofeinu z jiných zdrojů (např. káva, čaj, atd.). Neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy.  Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí. Před užitím si prostudujte návod k použití (eliteku) a dodržujte doporučené dávkování. Tento doplněk neobsahuje žádné dopingové látky. Před zahájením jakéhokoliv tréninkového úsilí se poraďte s trenérem.

Recenze zákazníka

Spalovač tuků The Ripper 150 g - JNX

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Spalovač tuků The Ripper 150 g - JNX
Vaše hodnocení

Příchuť

Otázky zákazníka

Spalovač tuků The Ripper 150 g - JNX

Napsat otázku
Napsat odpoveď