Sportovní nápoj FueRide - GymBeam

Hodnocení:
90 % of 100
90 % (42)
Výrobce: GymBeam

Sportovní nápoj FueRide je iontový nápoj pro sportovce k doplnění energie, vitamínů a klíčových elektrolytů pro maximální výkon. Kdykoliv vám tak vlije do žil sílu překonat své limity a dosáhnout i těch nejodvážnějších cílů. Díky svému jedinečnému složení podporuje udržení vytrvalostní výkonnosti během delší zátěže a efektivní hydrataci organismu. 

Skladem
259 Kč

Sportovní nápoj FueRide je funkční iontový nápoj pro sportovce k doplnění tekutin, energie, vitamínů a klíčových elektrolytů

Sportovní nápoj FueRide je funkční iontový nápoj pro sportovce. Vytvořili jsme ho na míru zejména vytrvalcům s vysokými nároky na doplňování energie během výkonu. Vzhledem k jeho složení jej ale ocení i další sportovci a aktivní lidé, kteří potřebují rychle dobít energii a postavit se dalším výzvám. FueRide tak efektivně pomůže dosáhnout maximálního výkonu a překonat své limity, ať už se věnujete cyklistice, běhání, plavání, lyžování, bruslení, týmovým nebo raketovým sportům či ultravytrvalostním disciplínám, jako je třeba triatlon. 

     

Díky elektrolytům a sacharidům totiž pomáhá udržet vytrvalostní výkon během delšího zatížení a podporuje efektivní hydrataci organismu, která je pro optimální sportovní výkon klíčová. Elektrolyty totiž přirozeně ztrácíme potem během zátěže a jejich nedostatek je pak například spojován se svalovými křečemi a narušením vodního hospodářství organismu. Aby při zátěži nedošlo k dehydrataci a snížení výkonu, je nezbytné průběžně doplňovat tekutiny, energii a elektrolyty. Sportovní nápoj FueRide je tak ideálním řešením, které vám tyto 3 klíčové faktory pomůže vyřešit. 

     

Směs sacharidů je tvořena glukózou a fruktózou v ideálním množství. Díky tomu tento sportovní nápoj splňuje i náročné požadavky na výživu výkonnostních a profesionálních sportovců, kteří potřebují přijímat velké množství sacharidů v ideálním množství. Poměr glukózy a fruktózy v celé směsi je tak 2:1 (zhruba 60:30 na 100 g produktu), což zajišťuje bezproblémové trávení, maximální využití kapacity zažívacího systému a rychlé zásobování svalů energií potřebné pro maximální sportovní výkon.

     

Dále obsahuje i klíčové elektrolyty, jako jsou například chloridy, sodík, draslík či hořčík, a efektivně tak pomáhá s jejich průběžným doplňováním. Například hořčík má vliv na správnou funkci svalů a dále je nepostradatelný pro správnou funkci energetického metabolismu, který produkuje energii nejen pro svalovou práci. Navíc přispívá i k rovnováze elektrolytů v organismu a ke snížení vyčerpání a únavy, což oceníte zejména během delších tréninků či závodů. 

      

Sportovní nápoj FueRide pak obsahuje i kombinaci pečlivě vybraných vitamínů, které sportovci potřebují přijímat ve větším množství. Například vitamíny B1, B7 a B12 tak přispívají ke správné funkci psychiky a nervového systému, který ovládá svaly. Dále obsažený vitamín C má vliv na udržení optimální funkce imunity během intenzivní fyzické námahy a vitamín D je pak nepostradatelný pro jeho správnou funkci. To je důležité, protože náročný sportovní výkon se může na obranyschopnosti rovněž podepsat. Obsažený vitamín E pak přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, na který může mít vliv i náročný fyzický výkon. FueRide tak zkrátka obsahuje vše potřebné pro optimální funkci organismu během výkonu. 

      

Jedinečné vlastnosti tohoto iontového nápoje z něj tak dělají ideálního kandidáta na průběžné doplňování energie a tekutin během výkonu. To je podstatné zejména pro sportovce podstupující delší nebo intenzivní trénink či závod. Doplňování sacharidů během sportovní aktivity totiž šetří zásoby glykogenu, a umožňuje tak podat kvalitnější sportovní výkon. Vzhledem k ideální osmolalitě, která se pohybuje na úrovni 7 % v případě rozpuštění 1 dávky nápoje ve 400 ml vody, se jedná o isotonický sportovní nápoj. Ten tak má stejnou koncentraci rozpuštěných látek, jako je v našem organismu, a perfektně tak během zátěže doplní sacharidy i tekutiny.  

       

Díky funkčnímu složení a osvěžujícím příchutím můžete k FueRide bez problému přidat i oblíbená BCAA, a umocnit tak potenciál výsledného iontového nápoje. Tento iontový nápoj je proto vhodný pro všechny sportovce s vysokým výdejem energie během výkonu. Ocení jej vytrvalostní, kolektivní nebo jakýkoliv jiní intenzivně trénující sportovci, kteří potřebují během zátěže doplnit dobrou energii pro maximální výkon.     

           

Sportovní nápoj FueRide - GymBeam

       

Sportovní nápoj FueRide a jeho výhody

 • iontový nápoj pro doplnění energie, vitamínů a klíčových elektrolytů 
 • obsahuje glukózu a fruktózu v ideálním poměru 2:1 pro sportovce
 • 4 klíčové minerální látky, které běžně ztrácíme potem
 • 12 důležitých vitamínů pro správnou funkci organismu
 • je lehce stravitelný
 • má ideální osmolalitu a skvěle doplní tekutiny i energii
 • je isotonický při ředění 1 dávky ve 400 ml vody
 • pomáhá udržet vytrvalostní výkon během delšího zatížení 
 • podporuje efektivní hydrataci organismu
 • rychle zásobuje svaly energií
 • přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
 • má vliv na správnou funkci psychiky a nervového systému
 • je důležitý pro optimální funkci svalů
 • přispívá ke správné funkci energetického metabolismu, který vyrábí energii
 • hodí se pro sportovce k doplnění energie a zintenzivnění výkonu 

        

Složení

Příchuť Meloun - Jahoda: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (řepná červeň), sladidlo (acesulfam K).

Příchuť Ananas: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (karoteny), sladidlo (acesulfam K).

Příchuť Pomeranč: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barvivo (karoteny), sladidlo (acesulfam K).

Příchuť Grapefruit: Glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín A (retinyl acetát), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B7 (D-biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B9 (kyselina pteroylglutamová), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín K (fylochinon), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), aroma, barviva (řepná červeň, karoteny), sladidlo (acesulfam K).

      

Dávkování

Smíchejte 2 odměrky (32 g) s 400–500 ml vody. Používejte před, během nebo po fyzické aktivitě. Užívejte 1–3krát denně.

      

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g 1 dávka (32 g) *RI % (32 g)
Energetická hodnota 1462 kJ/ 344 kcal 468 kJ/ 110 kcal 5,5 %
Tuky 0 g 0 g 0 %
z toho nasycené tuky 0 g 0 g 0 %
Sacharidy 88 g 28 g 10,8 %
z toho cukry 88 g 28 g 31,1 %
Bílkoviny 0 g 0 g 0 %
Sůl 1,13 g 0,36 g 6 %
Hořčík 300 mg 96 mg 25,6 %
Draslík 134 mg 43 mg 2,2 %
Sodík 531 mg 170 mg -
Chlorid 800 mg 256 mg 32 %
Vitamín A 800 µg 256 µg 32 %
Vitamín C 80 mg 25,6 mg 32 %
Vitamín D3 5 µg 1,6 µg 32 %
Vitamín K1 75 µg 24 µg 32 %
Vitamín E 11,9 mg 3,8 mg 32 %
Vitamín B1 1,1 mg 0,35 mg 32 %
Vitamín B2 1,4 mg 0,45 mg 32 %
Vitamín B3 16 mg 5,1 mg 32 %
Vitamín B5 6 mg 1,9 mg 32 %
Vitamín B6 1,4 mg 0,45 mg 32 %
Vitamín B7 50 µg 16 µg 32 %
Vitamín B9 200 µg 64 µg 32 %
Vitamín B12 2,5 µg 0,8 µg 32 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).   

      

Upozornění

Doplněk stravy s cukry a sladidlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření při pokojové teplotě.


Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.

Detail produktu
EAN 8586022215544
HS kod 21069098: --- Ostatné
BIO ne
Bezlepkový ano
Bez laktózy ano
Vegetariánský ano
Veganský ano
Směs směs
Forma prášková
Právní kategorie produktu doplněk stravy
štítky produktů Vegan
Výška 20.00 cm
Šířka 14.50 cm
Délka 14.50 cm
Brutto váha 0.95 Kg
Skupina příchutí ovoce
Bez plastových obalů ne
Bez umělých sladidel ne
Bez GMO ano
Počet kusů na paletě 320 ks
Netto váha 0.80 Kg
Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Hlavní kategorie Rychlé sacharidy
Ostatní kategorie Nápoje
Gainery a sacharidy
Iontové nápoje
Zdravé potraviny
Sportovní výživa
Dárky pro něho
Podpora regenerace
Zlepšení sportovního výkonu
Diety

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Sportovní nápoj FueRide - GymBeam
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:Sportovní nápoj FueRide - GymBeam
Vaše hodnocení

Globální hodnocení produktu

90 %
90 %
Průměr ze 42 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení ověřených nákupů

92 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

100 %
Skvělá rozpustnost a chuť, spokojenost

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Nejpřínosnější negativní recenze

20 %
Měl jsem příchut vodní melou jahoda, musím říct že větší sračku jsem nikdy neměl, naštěstí jsem to kupoval ve slevě za nějakých 300 kč asi, vůbec mi to nenakoplo, nedalo ani drobet větší energie před tréninkem, naprosto zbytečné, chut kterou jsem měl tak rozhodně nedoporučuji, když jsem to zalil doporučenou davkou vody, a na ex vypil, občas jsem měl pocit že budu blít, rozhodně nekupovat, taky mě překvapilo balení, přišla stejně velká nádoba jako můj kilový protein, ale když jsem to otevřel, bylo to snad jen do 30% nadoby (800g sedělo na váze) zbytečné plýtvání materiálu..

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Balení (g) Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
800 g grapefruit
(7) 
97%
339 Kč 259 Kč
skladem
800 g pomeranč
(14) 
96%
339 Kč 259 Kč
skladem
800 g ananas
(8) 
90%
339 Kč 259 Kč
skladem
800 g vodní meloun jahoda
(8) 
83%
339 Kč 259 Kč
skladem
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď