Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sportovní taška na jídlo 6 Meal Cooler Bag - Performa

Výrobce: Performa

Sportovní taška na jídlo 6 Meal Cooler Bag je prostorná taška na jídlo se 6 odolnými 700 ml krabičkami na uskladnění vašich oblíbených fitness jídel. Taška je výborně izolovaná díky kombinaci pěnové a tepelné fólie. Zároveň se v ní však nacházejí 2 balení gelového ledu, které tašku jednoduše přemění na chladicí box. Taška má nastavitelný, odnímatelný popruh.  

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 1 879 Kč

Sportovní taška na jídlo 6 Meal Cooler Bag - prostorná taška na jídlo se 6 přenosnými nádobami na potraviny, která udrží vaše jídla v požadované teplotě

Sportovní taška na jídlo 6 Meal Cooler Bag je prostorná taška na jídlo, která obsahuje 6 pevně utěsněných 700 ml krabiček na jídlo Ty jsou vyrobeny z bezpečného BPA plastu, jsou vhodné na ohřívání v mikrovlnné troubě a lze je mýt v myčce. Teplotu potravin udržuje tato sportovní taška díky ultra izolaci vytvořené z 8 mm pěnové a tepelné fólie. Zároveň se v ní nachází i 2 balení gelového ledu, které v případě potřeby přemění tašku na chladicí box. V přední části tašky se nachází prostorná kapsa, která poskytuje dodatečný úložný prostor. Na boční straně je umístěna kapsa pro přenos šejkrů či sportovních lahví. Taška má odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh.

       

Rozměry

RozměryDélkaŠířkaVýška
Velikost (cm) 30,5 22,8 30,5
Recenze zákazníka

Sportovní taška na jídlo 6 Meal Cooler Bag - Performa

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Sportovní taška na jídlo 6 Meal Cooler Bag - Performa
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené státy
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
672683001416
Počet kusů v balení
6 ks
Brutto váha
1.73 Kg
Délka
29.00 cm
Šířka
20.00 cm
Výška
24.00 cm
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Sportovní taška na jídlo 6 Meal Cooler Bag - Performa

Napsat otázku
Napsat odpoveď