Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Sportovní taška na jídlo The Shield LG Black - Fitmark

Výrobce: Fitmark

Sportovní taška na jídlo The Shield LG v černé barvě s pěkným designem, inovativními funkcemi a materiálem nejvyšší kvality. Je lehká, přenosná, vyrobená z pevného polyesterového nylonu. Obsahuje 5 velké boxy na hlavní jídlo, 2 chladicí gely, dávkovač na vitamíny, suplementy a proteinové nápoje, 2 inteligentní kapsy na láhev, proteinové tyčinky a ovoce. Udrží vaše jídlo čerstvé až 8 hodin.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 2 599 Kč

Taška na jídlo The Shield LG je praktická taška s inovativními funkcemi, které udrží vaše předem připravené jídlo čerstvé až na dobu 8 hodin

Sportovní taška na jídlo The Shield LG Black v černé barvě s pěkným designem, inovativními funkcemi a materiálem nejvyšší kvality. The Shield posouvá tašky na jídlo na nový level. Je lehká, přenosná, vyrobená z pevného polyesterového nylonu. Obsahuje polstrovaný popruh, který je odnímatelný. Jednoduše si v ní zorganizujete své připravené zdravé jídlo na celý den. Obsahuje 5 velké boxy na hlavní jídlo, 2 chladicí gely (schválené TSA) pro udržení správné teploty, dávkovač na vitamíny, suplementy a proteinové nápoje, 2 mimořádně inteligentní rozšířené kapsy na láhev, proteinové tyčinky a ovoce. Vaše klíče budou mít v tašce také vlastní prostor. Na zadní vnější části najdete místo i pro svůj fitness diář nebo časopis. Taška The shield LG vám usnadní cestu do práce či do fitka, a navíc budete mít všechno své zdravé jídlo až 8 hodin čerstvé a vždy k dispozici. Taška má objem 19,5 litru.

 

taška na jídlo the shield LG fitmark

 

Taška na jídlo The Shield obsahuje:

  • 5 velké krabičky na jídlo
  • 2 chladicí gely
  • krabičku na vaše vitamíny nebo protein
  • 2 velké postranní kapsy na šejkr, láhev nebo proteinové tyčinky

 

taška na jídlo the shield LG fitmark

 

Rozměry

RozměryDélkaŠířkaVýška
Velikost (cm) 37,4 21,59 24,13

 

Jak se o ni starat?

Tašku vyčistěte vlhkým hadříkem podle potřeby. Perte jen v rukách. Nepoužívejte žádné čisticí prostředky ani bělidla. Udržujte materiál suchý.

Recenze zákazníka

Sportovní taška na jídlo The Shield LG Black - Fitmark

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Sportovní taška na jídlo The Shield LG Black - Fitmark
Vaše hodnocení
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
851025004869
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Sportovní taška na jídlo The Shield LG Black - Fitmark

Napsat otázku
Napsat odpoveď