Sportovní taška Ultimate Duffle Black - STRIX

Výrobce: STRIX

Sportovní taška Ultimate Duffle patří mezi elitní tašky prémiové rodiny STRIX. Okouzlí minimalistickým designem s důrazem na každý detail a ozdobnými prvky. Nabízí velkorysý úložný prostor, držák na jógamatku a praktické boční kapsy. Je vyrobena z odolného polyesteru a hodí se do fitka i na cesty.

1349  Kč

Sportovní taška Ultimate Duffle - elitní taška s velkorysým úložným prostorem a držákem na karimatku

Sportovní taška Ultimate Duffle je vhodná pro každého, kdo hledá nekompromisního parťáka na sport nebo na cesty. Jedná se o elitní tašku prémiové rodiny STRIX, která okouzlí svým minimalistickým designem. Ten klade důraz na každý detail a celkový dojem dotváří různé ozdobné prvky. Bezpečně se tak můžete pohybovat venku i během špatných světelných podmínek večer, brzy ráno nebo v šeru. Samozřejmostí je velkorysý úložný prostor s objemem 37 l, který se postará o všechny vaše věci.

Chrání ho spolehlivé zipy, díky kterým vám nic nevypadne. Poslouží na uložení oblečení, doplňků, osobních věcí, lahve s vodou a všeho, co vám nesmí chybět, ať už se vydáte kamkoliv. Kromě toho je tato sportovní taška ideálním pomocníkem i na cestu za vašimi sportovními aktivitami. Pohodlně se nosí díky popruhu přes rameno a má jednu větší a dvě menší kapsy, které doplňují síťované kapsy vhodné pro boty.

Sportovní taška Ultimate Duffle

Sportovní taška Ultimate Duffle se tak hodí do fitka a má také držák vyhrazený pro podložku na jógu (jógamatku). Navíc se pyšní samostatnou kapsou na přední straně, kam si můžete uložit osobní věci, které chcete mít vždy po ruce, jako peněženka či mobil. Taška je kromě toho vyrobena z polyesteru, který vyniká vysokou odolností. Tento materiál zaručí, že vám vydrží velmi dlouhou dobu. Zároveň je pevná a drží svůj tvar.

Zařaďte se mezi elitu kolem značky STRIX a projevte naplno svou lásku k aktivnímu životnímu stylu.

Sportovní taška Ultimate Duffle - STRIX

Sportovní taška Ultimate Duffle a její výhody

• elitní taška prémiové rodiny STRIX
  • má minimalistický design s důrazem na každý detail