Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

STB BCAA Workout 400 g - ActivLab

Výrobce: ActivLab
Hodnocení:
80 %

STB BCAA Workout jsou prostředkem na zvýšení síly a bojovnosti proti únavě. Díky kombinaci BCAA aminokyselin s rozvětveným řetězcem a sady minerálů, působí tento doplněk synergicky s cílem zlepšit kvalitu a délku tréninku. Navíc, přídavek beta-alaninu   umožňuje intenzivnější trénink.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 389 Kč

STB BCAA Workout zvýší sílu, vytrvalost a umožní intenzivnější trénink

STB BCAA Workout jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, a zároveň prostředek na zvýšení síly a bojovnosti proti únavě. S kombinací látek podporujících stimulaci dává znatelné výsledky již prvního použití. Použité stimulanty umožňují rychle zmírnit stav únavy. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA a jejich suplementace je základem pro každého sportovce! BCAA tvoří přibližně 30% z našich svalů. V nepřítomnosti glukózy nebo během intenzivního cvičení dochází k přímému spalování. Můžete tomu zabránit tím, že poskytnete tělu aminokyseliny s rozvětveným řetězcem zvenčí. Přidání beta-alaninu umožňuje intenzivnější trénink.


STB BCAA Workout

 

Komplexní výrobek, má bezchybně vyvážené proporce rozvětvených aminokyselin řetězcem, obohacené o sadu materiálů, které působí synergicky s cílem zlepšit kvalitu a délku tréninku. Navržená kombinace aminokyselin zajišťuje rozvoj svalové tkáně a poskytuje vhodnou náhradu energie při intenzivním tréninku.

 

BCAA Workout a jejich výhody

  • zvyšují sílu a vytrvalost
  • zvyšují průtok krve do svalů
  • nabuzují a bojují proti únavě

 

Složení

L-leucin, beta-alanin, L-valin, L-isoleucin, L-arginin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma, sladidlo: E955, barviva: E104 (citrónová a pomerančová příchuť), E110 (grapefruit a pomerančová příchuť), E124 (grapefruit a višňová příchuť).

 

Dávkování

Doporučuje se užívat jednu dávku (10 g) ráno nalačno a 20 minut před tréninkem. Rozmíchejte ve 250 - 300 ml vody nebo ve vašem oblíbeném nápoji.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (10 g)
L-leucin 3 g
L-isoleucin 1,5 g
L-valin 1,5 g
Beta-alanin 2 g
L-arginin 1 g 

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí!

Alergenové upozornění: vyrobeno v zařízení, které také zpracovává produkty obsahující mléko, vejce, sóju, pšenici, korýše, rybí tuk, lískové ořechy a arašídy.

Recenze zákazníka

STB BCAA Workout 400 g - ActivLab

Globální hodnocení produktu

80%
80%
Průměr ze 2 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

0 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze STB BCAA Workout 400 g - ActivLab

Napište svou recenzi
Prohlížite si:STB BCAA Workout 400 g - ActivLab
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
EU
Bez plastových obalů
ne
Bez umělých sladidel
ne
Brutto váha
0.51 Kg
EAN
5907368807546
Délka
15.50 cm
Šířka
12.50 cm
Výška
12.50 cm
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

STB BCAA Workout 400 g - ActivLab

Napsat otázku
Napsat odpoveď