Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Storm - Universal Nutrition

Storm je unikátní směs kreatinů, a zároveň nejpopulárnější "kreatinový stak", který obsahuje až 6 efektivních forem kreatinu. Obsahuje nejlepší a nejpokročilejší formy kreatinu včetně malátu a chelátu. Obsahuje i unikátní transportní technologii iNOXsulin-7, která urychluje absorpci a vstřebávání do svalů.

Storm: až 6 efektivních forem kreatinu se složkami na urychlení vstřebávání

Storm je unikátní směs kreatinů, a zároveň nejpopulárnější "kreatinový stak". Tento kreatin vám nabízí až 6 forem kreatinu najednou! Storm obsahuje nejlepší a nejpokročilejší formy kreatinu včetně malátu a chelátu. Kromě 6 rozdílných forem kreatinu obsahuje i unikátní transportní technologii iNOXsulin-7, která urychluje absorpci bez potřeby příjmu mnohdy nechtěné glukózy, efektivněji dopravuje kreatin a časuje jeho uvolňování do svalů.

 

storm kreatin

 

Storm a jeho výhody

  • směs unikátních kreatinů
  • v jedné dávce 5000 mg kreatinu
  • 6 různých forem kreatinu
  • obsahuje složky zlepšující vstřebávání

 

Dávkování

Užívejte 2 dávky denně. V tréninkový den 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V netréninkové dny ráno na lačno jednu dávku. Rozmíchejte ve 2 dcl chladné vody.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (10 g)
Kalorie0 kcal
Sacharidy<1 g
   z toho cukry0 g
Hořčík5 mg
Hypervol Complex5000 mg
Creatine Monohydrate, Dicreatine Malate, Tricreatine Matrix (TCM) (creatine gluconate, creatine AKG, creatine orotate), Magnesium Creatine Chelate
iNOXsulin-73750 mg
L-Taurine, Betaine Anhydrous, Citruline Malate, Arginine AKG, Beta-Alanine, Alpha Lipoic Acid, 4-Hydroxyisoleucine (20%)

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu. Skladujte mimo dosah dětí. Před použitím protřepejte! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Recenze zákazníka

Storm - Universal Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Storm - Universal Nutrition
Vaše hodnocení
Otázky zákazníka

Storm - Universal Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď