Taška na jídlo Black/White - Climaqx

0% (0)
Výrobce: Climaqx

Taška na jídlo Meal Prep Bag je efektivní pomocník, se kterým budete mít své připravené pokrmy vždy s sebou. Udrží je v chladu a nabízí dostatek prostoru pro bezpečné uložení. Má několik kapes a otvorů, které chrání spolehlivé zipy. Nemusíte se tak obávat vypadnutí a následného vylití nebo vysypání vašich jídel v tašce. Ocení ji každý, kdo chce mít své kalorie vždy pod kontrolou a připravuje si jídlo do školy, práce či kamkoliv na cesty.

1349  Kč

Taška na jídlo Meal Prep Bag - efektivní řešení, které nabízí dostatek prostoru pro vaše pokrmy a umožní vám mít své kalorie vždy pod kontrolou

Taška na jídlo Meal Prep Bag nabízí velkorysý úložný prostor, díky kterému budete mít své připravené pokrmy vždy s sebou. Můžete ji nosit buď v ruce, nebo na rameni, díky nastavitelnému popruhu. Ten je navíc polstrovaný a zajistí komfortní nošení. Je vyrobena z kombinace polyesteru a nylonu, která jí propůjčuje vysokou úroveň odolnosti a pevnosti. Má několik kapes a otvorů, které chrání spolehlivé zipy. Nemusíte se tak obávat vypadnutí a následného vylití nebo vysypání vašich jídel v tašce. Jádrem úložného prostoru je hlavní kapsa s odnímatelnou dělicí stěnou.

Bez problémů do ní vložíte dózy s obědem či večeří a další s přílohami. Následně se dají pohodlně vyndat buď přes horní, nebo přední otvor. Taška kromě toho disponuje i dvěma bočními kapsami na různé zdravé potraviny. Můžete si tam uložit například svačinu v podobě ovoce, tyčinek či jiných snacků. Taška se navíc pyšní silnou izolací, která udrží vaše jídlo v suchu a při optimální teplotě během několika hodin. Nabízí tak ideální řešení, jak propojit svůj den s prací či školou a tréninkem. Kromě toho se hodí i na cesty, kde zajistí, že budete mít svou dávku živin vždy s sebou a pod kontrolou. Součástí balení nejsou dózy na jídlo ani gelový sáček.

Taška na jídlo Meal Prep Bag a její výhody

• je efektivním doplňkem, se kterým budete mít své pokrmy vždy s sebou
  • má velkorysý úložný prostor na dózy
  • spolehlivě uschová oběd, večeři, svačinu či různé snacky
  • má několik kapes, které chrání bezpečné zipy
  • má polstrovaný nastavitelný ramenní popruh
  • hlavní kapsa má odnímatelnou dělicí stěnu
  • má silnou izolaci, která udrží vaše jídlo v suchu a při optimální teplotě
  • můžete si ji vzít kamkoliv s sebou
  • je ideálním řešením, jak propojit svůj den s prací či školou a tréninkem

Taška na jídlo Meal Prep Bag neobsahuje dózy na jídlo ani gelový sáček, který si můžete zakoupit samostatně.

Materiál

90 % polyester, 10 % nylon

Rozměry

Rozměry Délka Šířka Výška