Tyrosine - Nutrend

0% (0)
Výrobce: Nutrend

L-Tyrosine je jednou zo základných aminokyselín, ktorá je východiskovou látkou nervových prenášačov dopamínu, adrenalínu a noradrenalínu. Jedna kapsula obsahuje 500 mg L-tyrozínu.

Dlouhodobě nedostupný

Tyrozín - aminokyselina pre podporu koncentrácie pri fyzickej a psychickej aktivite

Tyrozín je moderný doplnok pre fyzicky a psychicky zaťaženého jedinca s antikatabolickým účinkom. Napomáha udržiavať koncentráciu pri fyzickom a psychickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu. Napomáha pri zvýšení motivácie a stimulácie pre fyzický výkon, urýchlenie regenerácie, zvyšovanie fyzickej výkonnosti pri stavoch mentálnej a psychickej únavy, "spaľovaní" a redukcii nadváhy, budovanie antistresovej bariéry organizmu.

Tyrosine Nutrend

L-Tyrozín je jednou zo základných aminokyselín, ktorá je východiskovou látkou nervového prenášača dopamínu, norepinefrínu a epinefrínu, ďalej je prekurzorom hormónu štítnej žľazy. Pri trvalo zvýšenej ako fyzickej tak aj psychickej aktivite v organizme dochádza k deficitu týchto neurotransmiterov (prenášačov nervových vzruchov), čo znižuje schopnosť koncentrácie, tak aj celkovú výkonnosť a dostavujú sa stavy trvalej únavy. Napomáha teda k zvýšeniu mentálnej aktivity. Ďalšie funkcie tejto aminokyseliny je jej spoluúčasť na mechanizme, ktorý napomáha zvyšovať využívanie energie z tukového tkaniva - "sekundárny spaľovač".

Účinky

• zvýšenie motivácie a stimulácie pre fyzický výkon
  • urýchlenie regenerácie
  • zvyšovanie fyzickej výkonnosti
  • "spaľovanie" a redukcia nadváhy
  • budovanie antistresovej bariéry organizmu

Odporúčané dávkovanie

Dávkujte podľa váhy. Do 50 kg 2 kapsule, do 75 kg 3 kapsule a nad 75 kg 4 kapsule 30 - 40 minút pred fyzickou aktivitou.

Použitie

• Kapsule sú určené na prehltnutie, zapiť dostatočným množstvom vody alebo športového nápoja, nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje.
  • Kapsule nehrýzť!
  • Po otvorení výrobok skladovať pri teplote do 25 ° C a spotrebovať do 3 mesiacov.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kaps
Energetická hodnota 6,1 kJ / 1,4 kcal
Bielkoviny 0,4 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
L-Tyrozín 0,5 g

Zloženie

L-Tyrosine, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid železitý).

Upozornenie

Výživový doplnok pre športovcov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Skladujte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplotách do 25°C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Doplněk stravy.Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy.Skladujte mimo dosah malých dětí.Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.Skladujte na suchém místě při teplotě do 25 ° C.
Allergens:

Hlavní kategorie Ostatní aminokyseliny